Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Premiul Oscue pentru pronostic - Openul Chinei 2012
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul Chinei 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Vallentin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Noi/2011
Mesaje: 324
Locație: Lugoj

MesajTrimis: Lun 2 Apr 2012, 12:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ciudat am o intrebare : Ieri eram pe locul 6 acu cum am ajuns pe 5 ca nu inteleg.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2012, Masters 2016, Mastersul european 2016, UK Championship 2017, Masters 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vallentin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mihtudor
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Sep/2010
Mesaje: 214

MesajTrimis: Lun 2 Apr 2012, 12:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:
mihtudor a scris:
Zsolt, cum ai refacut clasamentele ca eu am 70% procentaj si sunt pe locul 17 sau asa ceva pe cand unu cu 65 e pe 5. Nu inteleg.

Te rog sa citesti regulamentul care este postat la inceputul fiecarui concurs: http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=944 Vei vedea atunci ca:
1. Nu ai voie sa modifici sub nicio forma mesajul dupa inceperea meciurilor.
2. Clasamentul se face in functie de numarul de puncte acumulate. Procentajul este doar un criteriu de departajare in cazul in care 2 sau mai multi concurenti au acelasi numar de puncte.


Ok, am inteles. Nu mai modific meciurile, nu stiam regulamentul din scoarta in scoarta sa spunem. Multumesc!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2012, Campionatul Mondial 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihtudor Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 2 Apr 2012, 12:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mihtudor a scris:
zsolt_tuser a scris:
mihtudor a scris:
Zsolt, cum ai refacut clasamentele ca eu am 70% procentaj si sunt pe locul 17 sau asa ceva pe cand unu cu 65 e pe 5. Nu inteleg.

Te rog sa citesti regulamentul care este postat la inceputul fiecarui concurs: http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=944 Vei vedea atunci ca:
1. Nu ai voie sa modifici sub nicio forma mesajul dupa inceperea meciurilor.
2. Clasamentul se face in functie de numarul de puncte acumulate. Procentajul este doar un criteriu de departajare in cazul in care 2 sau mai multi concurenti au acelasi numar de puncte.


Ok, am inteles. Nu mai modific meciurile, nu stiam regulamentul din scoarta in scoarta sa spunem. Multumesc!

esto chiar amuzant Smile trebuia sa citesti regulamentul sa iti dai seama ca nu ai voie sa editezi mesajul dupa inceputul meciurilor? =))


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 2 Apr 2012, 13:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Valy_Zgriba a scris:
Ciudat am o intrebare : Ieri eram pe locul 6 acu cum am ajuns pe 5 ca nu inteleg.

Dupa refacerea clasamentului, fiecare a castigat un loc prin faptul ca mihtudor a fost retrogradat de pe locul 2 pe locul 17.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Vallentin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Noi/2011
Mesaje: 324
Locație: Lugoj

MesajTrimis: Lun 2 Apr 2012, 13:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:
Valy_Zgriba a scris:
Ciudat am o intrebare : Ieri eram pe locul 6 acu cum am ajuns pe 5 ca nu inteleg.

Dupa refacerea clasamentului, fiecare a castigat un loc prin faptul ca mihtudor a fost retrogradat de pe locul 2 pe locul 17.


Acu am inteles.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2012, Masters 2016, Mastersul european 2016, UK Championship 2017, Masters 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vallentin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
lilimm
A super fan


Data înscrierii: 26/Apr/2011
Mesaje: 58

MesajTrimis: Lun 2 Apr 2012, 16:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari Snookerronnie!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui lilimm Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 3 Apr 2012, 1:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru nerespectarea repetata a regulamentului concursului, Mihtudor a fost sanctionat cu pierderea a 5 puncte in clasamentul general Oscue. El este totodata avertizat ca, in cazul in care asa ceva se mai intampla, va fi exclus din acest clasament.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
mihtudor
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Sep/2010
Mesaje: 214

MesajTrimis: Mar 3 Apr 2012, 7:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ok, nu se va mai intampla.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2012, Campionatul Mondial 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihtudor Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2011-2012 » Openul Chinei 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pagina 11 din 11

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community