Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Caut jucator amator de snooker pentru antrenamente

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cata.gontariu



Data înscrierii: 01/Mai/2011
Mesaje: 2

MesajTrimis: Dum 1 Mai 2011, 22:42    Titlul subiectului: Caut jucator amator de snooker pentru antrenamente Răspunde cu citat (quote)

Buna, tocmai ce mi-am cumparat un tac. La mana a doua ce e drept,dar sunt multumit. In primul rand caut un prieten, iar in al doilea rand un coleg pentru a juca snooker si pentru a evoulua impreuna !


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cata.gontariu Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Bila2006



Data înscrierii: 02/Mai/2011
Mesaje: 1

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 10:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

salut as fi interesat de propunerea ta binenteles daca esti din Bucuresti


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bila2006 Trimite mesaj privat
cata.gontariu



Data înscrierii: 01/Mai/2011
Mesaje: 2

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 15:02    Titlul subiectului: Din Bucuresti Răspunde cu citat (quote)

Am uitat sa specific locatia : Bucuresti !


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cata.gontariu Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
mario80



Data înscrierii: 13/Iul/2011
Mesaje: 2

MesajTrimis: Joi 14 Iul 2011, 11:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sal, jucati cumva in IDM club?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mario80 Trimite mesaj privat
Pociovalisteanu
Fan


Data înscrierii: 09/Iul/2011
Mesaje: 12
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 6 Oct 2011, 16:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da , am abonament la Centrul National de Snooker. Daca vrei sa jucam si sa ne antrenam impreuna da-mi add la Pociovalisteanu_eugen pe messenger


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Pociovalisteanu Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
blinkin21



Data înscrierii: 02/Mai/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie 2 Mai 2012, 16:10    Titlul subiectului: partener snooker Răspunde cu citat (quote)

salut,

caut partener pentru snooker, bucuresti.
am card de membru IDM.

Yahoo ID: mr.blinkin
e-mail: catalin@sama.ro

o zi buna


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui blinkin21 Trimite mesaj privat
Florian



Data înscrierii: 04/Mai/2012
Mesaje: 1

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2012, 14:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu caut un partener de antrenament in Bucuresti. ID messanger: dexulinu la yahoo.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Florian Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community