Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Wuxi Classic 2012
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga turneul ?
Stuart Bingham
63%
 63%  [ 12 ]
Mark Davis
0%
 0%  [ 0 ]
Marcus Campbell
0%
 0%  [ 0 ]
Ricky Walden
36%
 36%  [ 7 ]
Voturi totale : 19

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 28 Iun 2012, 13:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Selby v Cope Arrow http://www.hahasport.com/v-2/18/180/v-398188.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Jester from Leicester
Fan


Data înscrierii: 28/Iun/2012
Mesaje: 19

MesajTrimis: Joi 28 Iun 2012, 16:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum a jucat Selby???


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Jester from Leicester Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Joi 28 Iun 2012, 16:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Selby a jucat binisor.Cope a avut ocazii foarte bune dar nu l-a pedepsit pe Selby.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 28 Iun 2012, 19:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Directorul de turnee, Mike Ganley, încă n-a anunțat în ce fel sunt împărțite pe sesiuni meciurile din sferturi. O să fac și eu precizările cuvenite, la Meciuri și rezultate, după ce aflu ce s-a decis la Wuxi.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 28 Iun 2012, 21:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

din pacate am fost plecat asa ca am pierdut majoritatea meciurilor. Insa am venit la timp pt cele mai importante sunt placut surprins ca nu ii vad pe Ronnie si Judd inseamna ca este un turneu perfect.

GO SELBY!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Jester from Leicester
Fan


Data înscrierii: 28/Iun/2012
Mesaje: 19

MesajTrimis: Vin 29 Iun 2012, 10:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A luat bataie Selby???


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Jester from Leicester Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 29 Iun 2012, 10:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se poate gasi link pe http://www.lshunter.tv/other-live-streaming-video.html sau se poate urmari livescore pe site-ul http://www.worldsnooker.com. La fel de bine se poate urmari si in sectiunea "Meciuri si Rezultate" de pe acest thread.

Acum scorul e 4-2 ptr Bingham



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Bleic
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Oct/2008
Mesaje: 393
Locație: Iasi

MesajTrimis: Vin 29 Iun 2012, 11:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bravo Bingham ! a eliminat pe doi dintre cei mai enervanti jucatori posibil : ebdon si selby; e chiar un tip simpatic Bingham, nu credeti?
(nu i-a purtat noroc manusa neagra lui selby)



_________________
Applause ronnie
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2020
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bleic Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 29 Iun 2012, 12:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Jester from Leicester a scris:
A luat bataie Selby???

Hohoo .. si in ce hal,in decisiv Angry mai bine pierdea la 0, sa stim o treaba !
Fara lovitura de distanta si aproape inexistent la jocul de siguranta nu poti emite pretentii impotriva oricui din top 32. E bine ca totusi si-a revenit fizic si poate cu multe ore de antrenament isi va mentine jocul la nivelul cunoscut si asteptat de fani Rolling Eyes

hmm,.,..si iar imi aduc aminte, the ugly Bibiibiibingham Shocked Mai am un singur dor, Rob Milkins campion !

Bleic a scris:
e chiar un tip simpatic Bingham, nu credeti?

cel mai simpatic LOL



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 29 Iun 2012, 16:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am și uitat de poll ! Mai bine, că toată lumea ar fi votat cu Mark Williams sau cu Mark Selby. Laughing Acum să vedem cine iese favoritul forumiștilor. Wink

Poftim la un mic poll, Ladies & Gents ! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Vin 29 Iun 2012, 18:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu mi-a iesit niciun pronostic in sferturi. Laughing Totusi, merg pe mana lui Bingham.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Vin 29 Iun 2012, 19:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Am și uitat de poll ! Mai bine, că toată lumea ar fi votat cu Mark Williams sau cu Mark Selby. Laughing Acum să vedem cine iese favoritul forumiștilor. Wink

Poftim la un mic poll, Ladies & Gents ! Very Happy

Corectă observație. Cred că o să fie Bingham până la urmă...

Nu prea m-am uitat la snooker, că e Wimbledonul... și nici la tenis nu am stat așa mult... că e vară... și am avut și altele....

Ce mi s-a părut de remarcat: cel puțin așa am văzut eu la meciul dintre Allen și Williams... liniștea din sală. Parcă e ca în meciurile de calificări văzute în iarna asta... Parcă nu era nimeni pe acolo. Cel puțin asta a fost senzația mea!

Poate știe cineva... era lume acolo... sau doar fetele alea trei, care apăreau și în cadru la televizor?

În rest, nu știu... fără John Higgins, fără Ronnie... cu Trump care a cam sfeclit-o... Mark Williams învins acum... Selby... mă bucur că și-a revenit!... dar a pierdut la Bingham... cam ciudat. Iarăși Graeme Dott... cred că încă nu au revenit din vacanță băieții ăștia. Mai la toamnă așa... când vin turnee cu nume atunci să vedem...



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sâm 30 Iun 2012, 10:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Golan Trevize a scris:
Ce mi s-a părut de remarcat: cel puțin așa am văzut eu la meciul dintre Allen și Williams... liniștea din sală. Parcă e ca în meciurile de calificări văzute în iarna asta... Parcă nu era nimeni pe acolo. Cel puțin asta a fost senzația mea!

Poate știe cineva... era lume acolo... sau doar fetele alea trei, care apăreau și în cadru la televizor?


Am văzut și eu niște imagini de la acel meci, sala era 75% goală... acum mă uitam la secvențe din semifinala Bingham - Davis iar spectatori par să fie vreo 15. Aplauzele cred că sunt puse de pe o casetă. Îmi aduce aminte de turneul din Bahrain (sau Qatar, nu mai știu), unde nu avea nimeni treabă cu snooker-ul. E cam aiurea.

[Mai târziu]: ... Am înțeles ce se întâmplă, dintr-un cadru general cu masa și o parte din arenă (3 persoane am numărat pe scaunele de acolo) Sunt locurile lăsate libere din motive de siguranță, ca la fotbal, astfel încât suporterii celor doi jucători să nu se încaiere.



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Sâm 30 Iun 2012, 15:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Golan Trevize a scris:

În rest, nu știu... fără John Higgins, fără Ronnie... cu Trump care a cam sfeclit-o... Mark Williams învins acum... Selby... mă bucur că și-a revenit!... dar a pierdut la Bingham... cam ciudat.

Exact la asta mă gândeam și eu când am văzut semifinaliștii. Ciudat este într-adevăr cuvântul potrivit, dar cred că în viitor va trebui să ne obișnuim cu el...



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Sâm 30 Iun 2012, 16:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar cand a jucat eroul Chinei din snooker,Ding Junhui au fost destul de multi spectatori Exclamation


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Wuxi Classic 2012 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community