Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

cluburi de snooker in Bucuresti

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
vlad7e7



Data înscrierii: 08/Feb/2012
Mesaje: 1
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 8 Feb 2012, 2:34    Titlul subiectului: cluburi de snooker in Bucuresti Răspunde cu citat (quote)

Buna dimineata!Am deschis acest topic intrucat vreau sa aflu mai multe detalii despre locatii in care se pot tine cursuri de snooker,Ma adresez in special iubitorilor acestui sport din Bucuresti.V-as ruga frumos sa imi dati detalii despre locatii in care calitatea antrenamentelor este una buna si daca se poate sa imi dati si stiri referitoare la tarife.Multumesc anticipat!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui vlad7e7 Trimite mesaj privat
Dantoma222



Data înscrierii: 06/Mar/2012
Mesaje: 9

MesajTrimis: Vin 11 Mai 2012, 11:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am auzit ca e unul misto pe la Unirii.. nu stiu exact unde e.. incearca sa cauti pe google poate gasesti cva.



_________________
www.burracoonlinegratis.com - Burraco online gratis
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dantoma222 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
mihtudor
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Sep/2010
Mesaje: 214

MesajTrimis: Vin 11 Mai 2012, 19:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu zic ca cel mai "misto" club de snooker este Centrul National de Snooker. Trust me Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2012, Campionatul Mondial 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihtudor Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Vin 13 Iul 2012, 13:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am si io o intrebare , poate stie cineva ceva.
Am aflat ca s-a inchis clubul Kiings de pe Iuliu Maniu. Cum de obicei acolo mai mergeam cand aveam timp, m-a cam lasat in aer...
Stiti cumva de ce? Am inteles ca foarte probabil e ceva permanent, dar nu sunt sigur, nestiind de ce e inchis. Are cineva mai multe detalii?
Pentru un joc si o bere dupa lucru imi mai ramane IDM, dar e mult mai slab dpdv al conditiilor de joc. Nu am separeu, muzica e mai deranjanta, bila alba e "punctata", masa de dimensiuni cam dubioase, bilele cah... Nu-i a buna deloc...

P.S.: Ca sa-i raspund si lui Mihai... Da, nu mai e alt club sa se compare cu Centrul National, nici pe departe, dar sa merg pana acolo dupa 9 ore de lucru imi e destul de greu, ca e foarte departe de mine.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
chitu90
More than a fan


Data înscrierii: 06/Iun/2012
Mesaje: 35

MesajTrimis: Dum 15 Iul 2012, 11:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Unde se afla Centrul National de Snooker? M-ar interesa sa urmez cursuri..


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui chitu90 Trimite mesaj privat
sentence
Vizitator





MesajTrimis: Dum 15 Iul 2012, 12:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

chitu90 a scris:
Unde se afla Centrul National de Snooker? M-ar interesa sa urmez cursuri..


http://www.snooker.ro/ aici gasesti toate detaliile si adresa. Din cate stiu d-nul antrenor federal Dragos Cozmaciuc se ocupa de centrul national de snooker. Gasesti si telefonul acolo.


Sus
chitu90
More than a fan


Data înscrierii: 06/Iun/2012
Mesaje: 35

MesajTrimis: Dum 22 Iul 2012, 10:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc. Eu pana acum, am jucat snooker doar in Texas, in Regie.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui chitu90 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community