Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Funny Game
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Linkuri noi, poze noi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 0:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oficial inca nu exista. Nu a fost inca lansat oficial. Nici nu se stie inca data cand va fi lansat. Ai vazut (sau ai) deja jocul???



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 0:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu cum poti sa spui ca e oribil jocul. Mie mi se pare ca are o grafica extraordinara. Majoritatea jucatorilor sunt foarte bine realizati, dinamica miscarii bilelor este foarte bine facuta la fel si detaliile grafice. Din punctul meu de vedere WCS 2004 este mult mai bine realizat decat Virtual Pool.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 10 Noi 2005, 14:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

well acum am dat shi eu peste joc....super ce sa spun....(la aceasta ma refer http://news.bbc.co.uk/sport1/shared/spl/hi/other_sports/03/sn_world_champs/game/html/initial.stm )



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 6 Dec 2005, 17:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Jocul acesta l-am descoperit si eu acum cateva luni...pretty silly..



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mie 27 Ian 2010, 13:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au trecut 5 ani şi 2 luni de la primul mesaj, iar jocul acela încă merge!!!Este drept că nu a mai fost actualizat, dar este foarte amuzant. Să mă laud puţin, am câştigat din prima, în câteva minute, dar cum să nu câştig când l-am avut pe Jimmy. De fapt cu Jimmy l-am "câştigat" pe Ronnie. Smile
M-a speriat teribil acel "C'mon Jimmy"... Şi încă ceva, Alex Higgins are la "Controversy" 137 %. LOL



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 27 Ian 2010, 15:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mircea22 a scris:
Au trecut 5 ani și 2 luni de la primul mesaj, iar jocul acela încă merge!!!Este drept că nu a mai fost actualizat, dar este foarte amuzant. Să mă laud puțin, am câștigat din prima, în câteva minute, dar cum să nu câștig când l-am avut pe Jimmy. De fapt cu Jimmy l-am "câștigat" pe Ronnie. Smile
M-a speriat teribil acel "C'mon Jimmy"... Și încă ceva, Alex Higgins are la "Controversy" 137 %. LOL

M-ai facut curioasa si am jucat si eu .
Baietii stau cam prost cu sex appeal-ul mai putin Ronnie cu 95%,iar Jimmy sta bine la popularitate:99%in rest nu am inteles ce inseamna
flamboyance ...se refera la joc sau la persoana?
Mi-a placut cantecul de la sfarsit Very Happy !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mie 27 Ian 2010, 17:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

danacateia a scris:
in rest nu am inteles ce inseamna
flamboyance ...se refera la joc sau la persoana?

Cred că la joc, în mod special (un joc pretenţios, emfatic).



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 29 Ian 2010, 1:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cica Higgins are mai putin sex appeal ca Dott.

No comment.


p.s. La joc sau nu, ma intreb in ce sens e Peter Ebdon flamboyant 84%. Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Vin 29 Ian 2010, 1:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:

p.s. La joc sau nu, ma intreb in ce sens e Peter Ebdon flamboyant 84%. Laughing Laughing

Cred că se referă la celebrele lui "leşinuri", care la momentul când jocul a fost făcut nici nu cred că se produseseră... au gândit în avans cei care au făcut jocul. Laughing



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
bogdan93
Fan


Data înscrierii: 03/Aug/2011
Mesaje: 10

MesajTrimis: Mar 9 Aug 2011, 7:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu prea inteleg jocul;))



_________________
Jocuri Online
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bogdan93 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
serbanm
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Feb/2011
Mesaje: 181

MesajTrimis: Dum 12 Feb 2012, 22:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Trebuie sa vedeti asta! am gasit-o intamplator, dar arata ca snookerul se extinde in lume!
http://www.cancan.ro/actualitate/international/ei-sunt-viitorii-ronny-o-sullivan-africanii-astia-invata-snooker-pe-mese-facute-de-mana-lor-foto-de-exceptie-207172.html


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui serbanm Trimite mesaj privat
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Lun 9 Iul 2012, 10:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

chiar ca e fain jocul lui Taylor Smile imi place si mie, cand nu ai ce face e bun!Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
chitu90
More than a fan


Data înscrierii: 06/Iun/2012
Mesaje: 35

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2012, 9:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Normal ca se extinde. Este unul dintre cele mai frumoase si curate sporturi dintre toate cele existente in prezent. Sunt insa multe tari in care oamenii au alte preocupari mai importante in momentul de fata, insa snooker-ul va deveni peste cativa ani un joc foarte popular la nivel mondial.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui chitu90 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Linkuri noi, poze noi Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community