Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

HANDBALUL VA REDEVENI CE A FOST?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
emtix



Data înscrierii: 29/Mai/2011
Mesaje: 7

MesajTrimis: Dum 29 Mai 2011, 14:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

numai se promoveaza decat fotbalul la noi
restul parca nici nu se mai aude nimic de ele
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui emtix Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum 29 Mai 2011, 20:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"Noi vrem decât respect"



Tocuri de ușă, Foarfeci, magiun la reducere



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 29 Mai 2011, 20:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Shocked LOL



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 30 Mai 2011, 7:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ziceati ceva de magiun?!
Chiar mi-ati facut pofta! Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Mar 29 Mai 2012, 12:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Romania are momente si momente, dar eu zic ca cele mai mari performate in ultimii ani le-am facut la gimnastica si handbal feminin. Parerea mea.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 29 Mai 2012, 14:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate gresesc eu,dar cred ca ideea asta cu Nationala OLTCHIM cu acelasi antrenor si aceleasi jucatoare nu mai da randament.
Se pare ca e nevoie de altceva.
Asteptam raspunsul federatiei,de unde eu una nu mai sper prea multe, daca mai sta Gatu pe acolo.E nevoie de suflu nou peste tot.Am zis.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Joi 14 Iun 2012, 13:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

handablul romanesc inca, INCA e bun...ca mai pierde...asta este..toti mai pierdem...prb e ca nu castigam


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
mady
Vizitator





MesajTrimis: Mar 18 Sep 2012, 23:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate nu va pica Oltchim-ul si vor veni investitori..


Sus
marmota
Vizitator





MesajTrimis: Lun 8 Oct 2012, 10:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daaa investitorii aia undercover:))


Sus
melania
Vizitator





MesajTrimis: Lun 8 Oct 2012, 23:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Depinde de Oltchim... Vom vedea ce se intampla dupa ce dispare tot circul cu Diaconescu.


Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6
Pagina 6 din 6

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community