Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

ziua indragostitilor
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 9:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu sper din toata inima!!!!!!!!! Smile Smile Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 14:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
Si eu sper din toata inima!!!!!!!!! Smile Smile Smile



Si eu , si eu Very Happy Wink



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 15:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Desi ,dc.este sa ne luam dupa spusele lui Marius A.-lui Ronnie nu-i plac turneele in afara Angliei. Sad
Insa speranta moare ultima,nu? Wink Smile Chiar dc.Ronnie ar veni peste 30 de ani,tot as dori sa-l vad jucind! Smile Wink



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 15:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:

Insa speranta moare ultima,nu? Wink Smile Chiar dc.Ronnie ar veni peste 30 de ani,tot as dori sa-l vad jucind! Smile Wink


Poi dak Ronnie o sa aiba cel putin jumatate din farmecul sau de acum sau macar cel putin jumatate din farmecul ,,batranului'' Steve Davis...atunci cu siguranta o sa vrem sa'l vedem. Laughing Si nu shtiu de ce am impresia ca acest sharm Ronnie nu va dsiparea prea curand. Wink Wink Wink



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 16:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nimeni nu are charisma lui Stevesor!!!!! Wink Very Happy ,dar si Ronnie are un farmec irezistibil!!!!!!!! Wink Very Happy



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 16:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
Nimeni nu are charisma lui Stevesor!!!!! Wink Very Happy ,dar si Ronnie are un farmec irezistibil!!!!!!!! Wink Very Happy


Eh acum fiecare cu jucatorul favorit. Razz
Dak e asa...si eu zik ca nimeni n'are sharmul lui Paul...the boy with the golden cue. Laughing Laughing
Valentine's Day a trecut si sa speram ca jucatorii au avut ce shi'au dorit.
We'll c them at The Welsh Open. Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 16:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai daca-i asa,nimeni nu e mai minunat ca........ghici cine ?Mai e nevoie sa spun?HI,HI,HI!!! JIMMY MY WHIRLWIND!!!!!!!! Very Happy Wink 8)
Si eu de-abia astept sa inceapa turneul! Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Razvan TM
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Feb/2007
Mesaje: 120
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Sâm 10 Feb 2007, 21:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hai fetelor ca a trecut un an si se apropie Valentine`s Day din nou...ceva discutii? Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan TM Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ciobi
Vizitator





MesajTrimis: Vin 19 Oct 2012, 20:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca sunt prea multe fete pe acest forum...Smile)


Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community