Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Snooker Virtual de calitate ! Haideti la joc !

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

V-ati dori o competitie organizata ?
DA
81%
 81%  [ 13 ]
NU
18%
 18%  [ 3 ]
Voturi totale : 16

Autor Mesaj
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 5 Iun 2011, 23:05    Titlul subiectului: Snooker Virtual de calitate ! Haideti la joc ! Răspunde cu citat (quote)

Va propun sa incercati simulatorul de snooker de pe site-ul:

www.gamedesire.com

Dupa parerea mea este unul dintre cele mai bune , pe net , au o gramada de jocuri acolo, unele foarte bine realizate Smile Snooker-ul alaturi de biliard fiind excelente !

Inregistrarea este gratuita si rapida, functioneaza pe baza de plugin instalat pt. orice browser (perfect in Mozilla Firefox) , si se instaleaza foarte repede.

Astept raspuns de la cei interesati ,sa demaram o mica competitie intre noi Very Happy



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
sentence
Vizitator





MesajTrimis: Lun 6 Iun 2011, 0:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E ok de fun..dar snookerul virtual nu are nici o legatura cu snookerul real...din orice punct de vedere l-ai lua..no ofence


Sus
allin
Vizitator





MesajTrimis: Dum 14 Oct 2012, 23:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intradevar, insa mi se pare o idee foarte distractiva..


Sus
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Lun 15 Oct 2012, 11:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cine joaca snooker pe GameDesire (la Professional, neaparat), ma poate contacta pe privat. Ma mai joc si eu din cand in cand. Simulatorul asta mi s-a parut cel mai in regula.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Dum 28 Oct 2012, 17:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Redboy a scris:
Cine joaca snooker pe GameDesire (la Professional, neaparat), ma poate contacta pe privat. Ma mai joc si eu din cand in cand. Simulatorul asta mi s-a parut cel mai in regula.
Eu mai joc gamedesire doar la profesional Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Mie 16 Ian 2013, 11:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deci eu as vrea sa organizam un turneu Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community