Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Caut partener de joc.

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
dr.cristian



Data înscrierii: 15/Mar/2011
Mesaje: 4
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 15 Mar 2011, 6:04    Titlul subiectului: Caut partener de joc. Răspunde cu citat (quote)

Sunt din Bucuresti si imi place sa joc snooker. Din pacate cel cu care jucam a plecat din tara. Pentru cei interesati va rog lasati un mesaj. Multumesc. (jocuri amicale)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui dr.cristian Trimite mesaj privat
mario80



Data înscrierii: 13/Iul/2011
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie 13 Iul 2011, 11:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut, in ce zona joci, cumva in IDM club?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mario80 Trimite mesaj privat
Pociovalisteanu
Fan


Data înscrierii: 09/Iul/2011
Mesaje: 12
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 6 Oct 2011, 14:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da , am abonament la Centrul National de Snooker. Daca vrei , ne intilnim si jucam acolo. Pociovalisteanu_eugen este id-ul meu de messenger.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Pociovalisteanu Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
blinkin21



Data înscrierii: 02/Mai/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie 2 Mai 2012, 16:08    Titlul subiectului: caut partener snooker Răspunde cu citat (quote)

bucuresti: caut partener snooker:
Yahoo ID: mr.blinkin
Mail: catalin@sama.ro

am card membru IDM

Spor.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui blinkin21 Trimite mesaj privat
Pociovalisteanu
Fan


Data înscrierii: 09/Iul/2011
Mesaje: 12
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 17:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Astazi, dr.cristian a gasit un partener de joc, pe mine :) . Locatia , Centrul National de Snooker. Rezultatul 5-0 pentru dr.cristian. Sunt dezamagit sincer dar mi-a promis si revansa. Intre timp astept si alti iubitori de snooker dornici de a intra in minunata lume a snooker-ului.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Pociovalisteanu Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community