Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Avem printre noi jucatori de snooker?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Jucati Snooker?
Joc des
38%
 38%  [ 16 ]
Doar ocazional
33%
 33%  [ 14 ]
Nu joc deloc
28%
 28%  [ 12 ]
Voturi totale : 42

Autor Mesaj
marci



Data înscrierii: 17/Noi/2005
Mesaje: 5
Locație: wien

MesajTrimis: Lun 21 Noi 2005, 11:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca totusi are dreptate cine zice ca la noi e sustinut un singur sport cu adevarat si intamplarea face ca ala sa fie chiar sportul de cea mai proasta calitate la noi, dar vedeti voi in snooker nu se baga oameni ca `aia pe care ii stim noi` din fotbal si care din pacate au bani multi dar pute locul dupa ei de prosti ce sunt! asta e din pacate realitatea si poporul pune botu` la chestiile astea mai mult decat la un sport elegant si nobil cum ar fi snookerul!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui marci Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 3:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lun 19 Dec 2005, 19:17 octav_star a scris:

As fi curios daca printre cei dintre noi de pe forum exista jucatori de snooker? Adica jucatori care participa la turneele locale din Romania. Eu joc in turneele organizate de Asociatia Romana de Snooker .Very Happy



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)


Ultima modificare efectuată zsolt_tuser la Mar 20 Dec 2005, 4:26, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Denis
More than a fan


Data înscrierii: 20/Dec/2005
Mesaje: 33
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 4:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut si bine v-am gasit.

Joc snooker de peste o decada si ma bucura faptul ca am gasit acest sit, era si timpul ca cei ce iubesc acest joc sa aiba un loc de intinlire virtual iar cu aceasta ocazie felicit initiatorii acestui proiect . Referitor la competitii (alea multe si dese de pe la noi ), particip in limita timpului si spre surprinderea mea cu oarece succese.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Denis Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 4:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit Denis. Speram sa te simti bine aici. Smile



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 4:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Denis ! Sper să te simți bine printre noi și să ne împărtășești și nouă câte ceva din experiența ta ! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
The Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Oct/2005
Mesaje: 133
Locație: Bucuresti/Militari

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 11:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am jucat si eu sambata, dar doar un joc in IDM Very Happy...pe care l-am pierdut cu 65-45, dupa multe ratari, lovituri de siguranta nereusite si ceva mai multe foult-uri Very Happy. A fost prima oara...deci am scuze Razz Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui The Rocket Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 22:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am jucat si eu pe o masa de snooker adevarata si pot spune ca e criminala. Suprafata de joc, marimea mesei, micimea buzunarelor, m-au facut sa joc sub orice critica. Bile care in mod normal ar fi intrat, acum nici nu s-au gandit... Totusi am reusit un break de 15 puncte Embarassed


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 22:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred că ai de ce Embarassed , Razvane ! Pe mine m-a apucat amețeala !!!... Embarassed Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 22:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Este intr-adevar foarte greu la inceput. Nu ca dupa aceea ar fi usor..., dar mai ales la inceput te si miri cum bilele refuza sa intre in buzunar... Smile



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 22:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eh, depinde, Zsolt : mai de mirare mi se părea atunci când intrau în buzunar !!!... Embarassed Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 23:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Cristian.D
More than a fan


Data înscrierii: 20/Ian/2013
Mesaje: 26
Locație: Italia

MesajTrimis: Dum 20 Ian 2013, 20:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cam o data pe saptamana, uneori mai des.
Sper sa imbunatatesc frecvenza odata cu mutarea in casa noua si cumpararea mesei personale de snooker, chiar daca va fi una de 8ft (de 12ft nu incape decat daca pe urma joc direct de pe postav, cu picioarele printre bile...)



_________________
Viata este ceea ce se intimpla in timp ce tu iti planifici viata...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristian.D Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community