Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cum ati auzit de acest Forum?

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Site
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 21 Ian 2005, 1:28    Titlul subiectului: Cum ati auzit de acest Forum? Răspunde cu citat (quote)

Eu am auzit de la Marius Ancuta ca exista un forum despre snooker si m-am gandit sa vad ce-i pe acolo. L-am auzit o singura data facand acest anunt. Poate ar trebui sa-l rugam sa mai anunte din cand in cand la televizor despre forum-ul nostru ca sa avem mai multi utilizatori.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 21 Ian 2005, 1:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tot asa. M-am inregistrat imediat. Si ma bucur ca am facut-o.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 21 Ian 2005, 8:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La fel ca si voi!!!!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 21:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe mine m-a anuntat Miss Hendry Mr. Green poate sunt mai special Razz



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 22:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
Pe mine m-a anuntat Miss Hendry Mr. Green poate sunt mai special Razz


Revin... E misses, nu miss. Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 22 Ian 2005, 22:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Yes ma'am Razz



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Liwiu



Data înscrierii: 13/Dec/2009
Mesaje: 2

MesajTrimis: Lun 14 Dec 2009, 23:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum am scris pe Google asa l-am si gasit Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Liwiu Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 14 Dec 2009, 23:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit printre noi, Liwiu ! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Liwiu



Data înscrierii: 13/Dec/2009
Mesaje: 2

MesajTrimis: Lun 14 Dec 2009, 23:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Bine ai venit printre noi, Liwiu ! Smile


Bine v-am gasit! Smile .... and I'll try to make this forum as many users interested and passionate about snooker! Thanks.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Liwiu Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 17 Apr 2010, 10:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vrut sa gasesc un loc pe internet in care sa vorbesc cu altii oameni despre snooker. Cu ajutorul comentatorilor am aflat ca exista un forum de snooker foarte bine realizat si am cautat pe google sa vad daca il gasesc. M-am inregistrat de la prima vizita .



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.


Ultima modificare efectuată de către snookerfan97 la Dum 18 Dec 2011, 10:32, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Sâm 29 Oct 2011, 8:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerfan97 a scris:
Am vrut sa gasesc un loc pe internet in care sa vorbesc cu altii oameni despre snooker. Cu ajutorul comentatorilor am aflat ca exista un forum de snooker foarte bine realizat si am cautau pe google sa va daca il gasesc. M-am inregistrat de la prima vizitare .
Si eu m-am inregistrat de la prima vizita si am gasit acest forum cu ajutorul lui Daniel Bontea


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Cristian.D
More than a fan


Data înscrierii: 20/Ian/2013
Mesaje: 26
Locație: Italia

MesajTrimis: Mar 22 Ian 2013, 21:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt plecat de ceva vreme din tara, si destul de curand m-am luat de snooker. Anul asta l-am auzit pe D-l Ancuta la televizor pomenind de federatia de snooker din Romania, si am vrut sa vad care e situatia snookeristica in Ro.

Va asigur ca e MULT mai buna decat in Italia, unde este aproape inexistent si necunoscut, dar ai paradoxal mult mai multe posibilitati de a-ti cumpara un tac sau o masa de snooker daca ai vrea...

Incurcate-s caile Domnului...



_________________
Viata este ceea ce se intimpla in timp ce tu iti planifici viata...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristian.D Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Site Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community