Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Shoot-Out 2013
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 25 Ian 2013, 22:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mic accident cu o ceașcă de cafea înainte de intrarea în arenă și Rob Milkins a apărut îmbrăcat cu o pereche de pantaloni de-ai lui David Gilbert. Îi poartă sau nu-i poartă noroc ?...

Chiar mi-era dor de Colin Humphries.

Gluma-i glumă, e un turneu făcut pentru amuzamentul publicului (și al jucătorilor), dar jocul și hăituiala asta câinește-nemiloasă a cronometrului mă captivează și-mi place la nebunie ! Laughing

În după-amiaza asta, Holty a lansat pe internet o poză cu întrebarea „de referendum" dacă să-și „rază” au ba mustața & barba. Cred că-i clar care a fost rezultatul „referendumului” Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Sâm 26 Ian 2013, 14:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super break al lui Selby superb Applause Applause


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 26 Ian 2013, 14:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si... Primul 100+ (125, mai exact) al turneului reusit de Mark Selby. Very Happy

edit : Readuc aminte link-ul, sa fie si pe aceasta pagina... here .



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Sâm 26 Ian 2013, 14:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da l-am vazut pe tot. Very Happy .Parca cel mai mare break de la acest turneu a fost al lui Ronnie sau Mark King parca 136 sau pe acolo Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 26 Ian 2013, 14:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cel mai mare break la acest turneu (de 135 puncte) a fost realizat in editia trecuta, de catre Martin Gould.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Sâm 26 Ian 2013, 14:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc Redboy Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
pmndaniel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2012
Mesaje: 134

MesajTrimis: Sâm 26 Ian 2013, 15:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce meci-joc face Jimmy Robertson! Laughing

Stream-ul postat de Redboy e cu vreo 3-4 minute in urma la mine. Postez link-ul pe care ma uit acum: http://cricfree.tv/sky-sports-2.php


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui pmndaniel Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 26 Ian 2013, 16:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

...si uite ca am avut parte de inca o revenire spectaculoasa, la doar 3-4 secunde de final. Bv Martin ! Smile

Totusi, nu pot uita acest meci, de acum 2 ani, castigat de Neil Robertson in ultima secunda.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 26 Ian 2013, 22:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oare avem norocul să fi fost înregistrat break-ul de 125 al lui Selby Smile și să apară pe undeva zilele astea .. dacă știe cineva ? Tare rău îmi pare că nu l-am văzut și eu alergând pe nr. 1 mondial, trebuie să fi fost fain Wink



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 26 Ian 2013, 22:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tocmai ce a fost eliminat Selby de catre campionul de acum 2 ani. Va produce oare surpriza "agentul 007" si anul acesta ? Laughing Momentan, joaca Barry, aparandu-si titlul. Cred ca deja este calificat in optimi...

PS - Mult mai bun site-ul de streaming postat de pmndaniel mai sus. Wink

later edit : Optimile sunt transmise pe SkySports 3, adica aici.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
pmndaniel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2012
Mesaje: 134

MesajTrimis: Dum 27 Ian 2013, 21:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sesiunea de seară pe SkySports 4, aici: http://cricfree.tv/sky-sports-4.php

Mici probleme deocamdată, dar nu am găsit alt stream mai bun.

EDIT: Mult mai bun acesta: http://lsh.streamhunter.eu/static/popups/132024922325960.html




Ultima modificare efectuată de către pmndaniel la Dum 27 Ian 2013, 22:30, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui pmndaniel Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 27 Ian 2013, 21:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://cricfree.tv/sky-sports-4.php



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1197
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 27 Ian 2013, 23:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imperial Martin Gould astă-seară!
Mi se pare mie sau acel tricou galben îi pune și mai bine lui Mark Allen în evidență burtica? Smile



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar 29 Ian 2013, 1:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

raman la parerea ca prima editie de Shoot-out (parca acum 3 ani) a fost cea mai interesanta Very Happy
Iubeam foarte tare cum arata masa plus ca erau anumite "efecte speciale" .... anul trecut mi-au placut mult felul in care jucatorii erau imbracati Very Happy... (mai ales Michaela Mr. Green)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Shoot-Out 2013 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community