Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Openul Chinei 2013
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cunoscuta întrebare : cine credeți că va fi campionul ?
Mark Williams
7%
 7%  [ 2 ]
Mark Selby
46%
 46%  [ 12 ]
Shaun Murphy
11%
 11%  [ 3 ]
Jack Lisowski
3%
 3%  [ 1 ]
Marcus Campbell
0%
 0%  [ 0 ]
Neil Robertson
26%
 26%  [ 7 ]
Stephen Maguire
3%
 3%  [ 1 ]
Stuart Bingham
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 26

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 6 Ian 2013, 18:33    Titlul subiectului: Discuții Răspunde cu citat (quote)

Recunosc, unul dintre motivele pentru care îmi plac turneele din China e și cel că-mi lasă serile libere ! Laughing

Nu, Ady, n-am uitat de Peter, dar el, în calitate de deținător al titlului, are loc rezervat pe tabloul principal așa încât nu participă la calificări. Laughing

Premiile sunt mai mari pentru performeri (neschimbate pentru "mijlocași") : campionul 2013 va primi cu 10 000 de lire mai mult decât campionul 2012.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Joi 28 Mar 2013, 17:08, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 12 Ian 2013, 9:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy
Acum ca este calificat probabil (sper) ca primul meci sa fie transmis find castigatorul de anul trecut si cap de serie 1 trebuie sa-l arate :Very Happy

edit; din pacate ebdon o sa piarda in primul tur.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 25 Mar 2013, 1:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imagini de la ceremonia de deschidere, lansarea revistei i-billiards și demonstrația de desen ( Rolling Eyes ) a domnilor Selby, Trump & Lisowski. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Shcarmens
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Mar/2011
Mesaje: 319
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 25 Mar 2013, 8:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Arrow http://www.top147.com/album/2013/03/00000395.shtml#4 as zice ca seamana mai degraba a capra decat a cal Laughing

Multzam pentru poze Clara Wink !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Haikou World Open 2013, China Open 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Shcarmens Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 25 Mar 2013, 11:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu plăcere, Carmen. Smile

Să mai adaug albumul cu Ding Junhui în chip de fashion icon și albumul cu Judd Trump, Jack Lisowski și Liang Wenbo într-un showroom Ferrari, unde li s-a instalat o masă de snooker, în văzul lumii.

Trebuie să precizez că firma de la Maranello le-a împrumutat acestor doi tineri englezi câte o mașină, pentru zilele petrecute la Beijing : albă, pentru Judd și albastră, pentru Jack. Având în vedere circulația din capitala Chinei, mă cam cuprinde groaza și sper că mașinile sunt prevăzute și cu șoferi de prin partea locului. Rolling Eyes Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun 25 Mar 2013, 17:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)


Interesante culorile alese de firma de la Maranello...Alb si albastru...Oricum,probabil ca Jack o va preda repede,din pacate pentru el,jucand maine cu JUDD.

Eu m-am delectat astazi revazand-o pe Ivy arbitrand,si abia astept sa o vad din nou.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 25 Mar 2013, 21:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

super tare! maine joaca Ebdon din pacate ieri nu m-am uitat la rezultate si am crezut ca o sa joace azi asa ca mi-am luat liber in dmineata asta iar maine nu mai pot sa fac asta.
Pacat era ultima sansa sa-l vad in acest sezon (cum maine o sa piarda iar la CM nu o sa se califice poate sezonul viitor asa daca nu renunta in aceasta primavara)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Mar 26 Mar 2013, 9:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In urma rezultatelor de ieri...
...se poate spune ca M.Fu practic nu mai are sanse de a accede in Top 16 la sfarsitul actualului sezon cum de altfel nci J.Cope nu are sanse de a prinde Top 32 fapt prevazut de mine inca inainte de anul nou.
Nici macar R.O'Sullivan in eventualitatea castigarii din nou a titlului de campion mondial nu va face parte din Top 16.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 26 Mar 2013, 13:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După domicilii separate, mese de antrenament separate - măcar înainte de meci :

Judd & Jack



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar 26 Mar 2013, 13:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cum era de asteptat Ebdon a pierdut sincer sunt tare dezamagit si putin nervos Smile nu stiu ce a putut sa se intample cu Peter pt ca in a a2-a parte a sezonului a fost una mizerabila din pct de vedere a rezultatelor. Dupa cum a inceput sezonul cu Finala in Australia credeam ca in acest sezon o sa revina in Top 16 dar se pare ca paraseste top 32. Poate se califica la CM dar nu cred.

Trump si Lisowski este un meci de urmarit Very Happy probabil viitorii castigatori al campionatului mondial in urmatorii ani.


edit: bravo Jack Notworthy acum ca am ramas fara favorit am sa-l sustin pe Jack (sper sa nu piarda in turul urmator Wink) )


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
tinergetic



Data înscrierii: 02/Mai/2010
Mesaje: 9
Locație: Grecia

MesajTrimis: Mie 27 Mar 2013, 0:01    Titlul subiectului: Jack Lisovski Răspunde cu citat (quote)

Jack imi aduce aminte nitel de Ronnie



_________________
tinergetic
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tinergetic Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
serbanm
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Feb/2011
Mesaje: 181

MesajTrimis: Mie 27 Mar 2013, 0:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Un meci foarte frumos, cum de mult n-am mai vazut, cel dintre Trump si Lisowski. Lisowski a fost in mare forma, a lovit bila alba atat de usor, m-a impresionat. Ma bucur pentru el ca a castigat.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui serbanm Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mie 27 Mar 2013, 15:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu pot sa cred. 147 ratat de Mark Selby la bila neagra. Numai el putea sa mai si rada dupa o astfel de ratare... Laughing Ghinionul a fost ca bila alba a prins usor marginea buzunarului superior stang (sau efectul imprimat sa fi fost de vina...), la iesirea pentru bila neagra, astfel ramanand prea aproape de manta. Ma si pregateam sa ma bucur ca am reusit sa prind la tv, un break maxim, dupa mult timp. Ei bine... Mi-a fost dat sa vad (live) in premiera, unul ratat la neagra. Very Happy Of of.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013


Ultima modificare efectuată de către Redboy la Mie 27 Mar 2013, 16:00, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 27 Mar 2013, 15:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La cât de frecvente au devenit breakurile maxime acum, datorită valorii jucătorilor și vitezei meselor, parcă-parcă mi-e a zice că-s mai rare ratările la ultima bilă neagră ! Laughing

Într-adevăr, nu părea nimeni deprimat, nici Mark, nici Vikki. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mie 27 Mar 2013, 15:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

El ca el... E "bufon", il inteleg. Dar pe Vikki, chiar n-am inteles-o. Asa de putin ii pasa ei de sentimentele sotului ? Laughing

Ehh... Faceau si ei haz de necaz. Las' c-asa-i frumos... Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Openul Chinei 2013 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community