Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Finala: Stephen Hendry - Matthew Stevens
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » The Northern Ireland Trophy
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeti ca va castiga The Northern Ireland Trophy?
Stephen Hendry
44%
 44%  [ 4 ]
Matthew Stevens
55%
 55%  [ 5 ]
Voturi totale : 9

Autor Mesaj
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 1:35    Titlul subiectului: Finala: Stephen Hendry - Matthew Stevens Răspunde cu citat (quote)

Daca tot a vrut Miss Chigwell sa facem un Betandwin al nostru, hai sa vedem cum stam cu pariurile. So, place your bets now.

Cred ca nu mai e cazul sa spun cu cine am votat eu, nu-i asa? Smile



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20152
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 1:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tot așa am votat și eu !... Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 6:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De data asta cliseul imi vine in ajutor: May the best man win!
Ma bucur ca mi-a fost acceptata sugestia Laughing . Multumesc.
Cat priveste votul, cred ca si optiunea mea e usor de intuit Wink .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 9:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa cum joaca Stephen si dupa greselile lui Mathew, eu cred ca in avantaj este Stephen Hendry.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 13:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cand crezi in ceva crede pana la capat asa ca ...stiti cu cine am votat. Very Happy
Scorul? La cum il stim pe Matthew 9-8 sau 9-7



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 15:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Matthew Matthew Matthew Matthew Matthew Matthew Matthew Matthew Matthew Matthew Matthew Matthew Matthew Matthew Matthew Matthew !!! Laughing Laughing Laughing Sorry I got carried away. Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 17:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

............



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 17:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

(adica.. ati inteles voi.... nu mai uzez tastatura Mr. Green )



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 17:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ma risc si bag mana in foc pentru Metthew ... Razz



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 18:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mda.. cam pe-acolo :lol
Si daca tot m-am chinuit sa bag minunea aia de parola si sa sign in, atunci hai sa ma bag si eu in seama si sa spun ca din pacate, din foarte pacate acest minunat trofeu nu prea mi-a aprins beculetele. Nici macar pentru ca este primul. The venue looks appalling, the prizez are a f****** disgrace, Paul e in pioneze Sad , John are probleme de concentrare Mad , Ron-Ron e plictisit si de mult acasa Confused , singur Matt ce mai salveaza situatia, si, daca n-ar salva-o atat de damn good probabil ca nu m-ar avea eurosportul de musteriu.
ceea ce explica si participarea anemica pana la absenta la discutiile de pe forumul aci de fata.



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 18:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

The same feeling here... Rolling Eyes Rolling Eyes



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 18:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
acest minunat trofeu nu prea mi-a aprins beculetele.


Eh, ca doza de supravietuire pana la Grand Prix merge...Parerea mea! Laughing Nu prea s-au ostenit greii la Belfast. Parca a fost mai mult turneul wild card-urilor, lupii tineri s-au 'niervat.
Cu notabile exceptii, of course Wink .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 18:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ash putea sa comentez si eu cate ceva despre aceasta finala, dar in momentul asta cuvintele imi par inutile. Nu sunt dezamagita, nu sunt multzumita, nu sunt ceva anume. Poate daca ash spune ceva in acest moment ar fi numai judecatzi (nimic cat de cat obiectiv), drept urmare ma voi feri sa ma lamentez.
Iar de votat n-am votat pentru ca pana acum nu mi-a mers netul, iar acum cred ca e cam tarziu sa votez. Asta pentru ca finala este la jumatate, nu din alt motiv.
Ne recitim la finalul finalei. Laughing Laughing Na ca am scos-o si p-asta. Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 18:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da... tu si cu barbatul fatal Miki Alexandrescu care a informat astazi firavul public telespectator ca: "Problema pneurilor este o problema" si ca "se-ntampla multe intamplari" Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 18:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda a scris:
Da... tu si cu barbatul fatal Miki Alexandrescu care a informat astazi firavul public telespectator ca: "Problema pneurilor este o problema" si ca "se-ntampla multe intamplari" Laughing


Laughing Laughing Laughing No Comment



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » The Northern Ireland Trophy Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community