Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

NOI (adicatelea forumistii)

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

suntem mai degraba
obiectivi decat open minded
33%
 33%  [ 1 ]
open minded decat obiectivi
66%
 66%  [ 2 ]
Voturi totale : 3

Autor Mesaj
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 18:32    Titlul subiectului: NOI (adicatelea forumistii) Răspunde cu citat (quote)

vezi subiectul matthew stevens mi-e lene sa scriu din nou



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 25 Aug 2005, 11:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mpai..unii sunt open-minded, altii sunt cu ochelari de cal, deh, ca pe fiecare forum (din pacate ma dau cu parerea fara sa stiu despre ce-i vorba in subiectul cu Mat). Ma uit un pic si p-acolo s-apoi reviu cu un mesaj mai aprofundat fara a avea insa pretentii de profunzime. Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20208
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 25 Aug 2005, 13:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dragii mei dragi toți, ce rost are să ne "comentăm" și "etichetăm" unii pe alții ? Nu este nici politicos, nici productiv. Cu câteva excepții, care s-au și eliminat de la sine, atmosfera de pe acest forum a fost plăcută și civilizată. S-o păstrăm așa. Sunt convinsă că Smaranda n-a avut intenția de a arunca o "grenadă destabilizatoare" ( Laughing ), iar Possy nu a vrut să jignească pe nimeni, dar discuția poate să degenereze și ar fi păcat de munca noastră de un an (chiar așa: în curând avem prima aniversare ! 8) Very Happy ). Nu e bine să riscăm să semănăm din nebăgare de seamă vânt, ca să nu ne trezim toți culegând furtună... Wink Laughing Hai mai bine să discutăm despre snooker și despre snookeriștii noștri cei de toate sezoanele și de toate visele. 8) Very Happy Iar acum o să-mi pun o pereche de ochelari de cal din aceia despre care vorbea Possy și o să spun că îmi pare rău, dar acest subiect este închis.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community