Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Openul indian
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 18 Oct 2013, 14:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Așa e, Cosmin : te rugăm să fii mai atent la alegerea cuvintelor folosite astfel încât ele să nu facă notă discordantă cu ținuta forumului.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Vin 18 Oct 2013, 14:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Așa e, Cosmin : te rugăm să fii mai atent la alegerea cuvintelor folosite astfel încât ele să nu facă notă discordantă cu ținuta forumului.


nu imi poate explica nimeni, norocul lui mehta.e incredibil ,daca am vazut asa ceva decand ma uit la snooker de 10 ani.

Mesaj editat din aceleași motive ca și cel precedent.


Sus
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 18 Oct 2013, 14:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt convinsă că, vorba lui MihaiMese, poți să te exprimi și în mod normal, adică fără cuvinte urâte și/sau grosolan-argotice. Dacă nu, mă tem că nu te vei mai putea număra printre membrii forumului.


________________________________


Aditya a urcat pe un provizoriu loc 63. Ce se va întâmpla în finală ? Reușește noul campion de la Shanghai două titluri de puncte la rând sau reușește Aditya o victorie care (e de dorit) să declanșeze în India ceea ce, în China, a fost "efectul Ding" ?...

Nu cred că, anul trecut, pe când ieșiseră să facă o partidă de golf, la Chengdu, în timpul Campionatului internațional, și-ar fi închipuit că o să se întâlnească, atât de curând, chiar în finala unui turneu de puncte :




_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zveros
A super fan


Data înscrierii: 17/Apr/2013
Mesaje: 65
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 18 Oct 2013, 15:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O avea si Mehta noroc , dar un jucator mai norocos sa John H ,nu cred ca exista Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zveros Trimite mesaj privat
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Vin 18 Oct 2013, 18:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine v-am gasit dragi iubitori ai snooker-ului
Sunt nou pe acest forum, dar nu sunt nou in ceea ce priveste snooker-ul(urmarindul de cati-va ani buni)
Urmaresc ce se posteaza pe acest forum si am decis sa imi fac si eu cont sa pot colabora cu voi.
Dupa cum puteti vedea si dupa nick, sunt fan Ding Smile si sunt foarte incantat de jocul bun pe care l-a prestat in ultima vreme culminand cu cele 2 turnee de puncte castigate in ultima luna


Go Ding Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
pmndaniel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2012
Mesaje: 134

MesajTrimis: Vin 18 Oct 2013, 21:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Moment mai bun să îți faci intrarea nici că se putea Very Happy
Mă bucur și eu că Ding și-a regăsit constanța de altă-dată.
Până una-alta, bun venit pe SnookerForum Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui pmndaniel Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 18 Oct 2013, 21:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Ciprian ! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 19 Oct 2013, 11:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Gata și cu ăsta ! N-am văzut mare lucru din el dar mi s-a părut un turneu ciudățel, cu premii și puncte consistente însă cu meciuri mult prea scurte zic eu...nu înțeleg care a fost graba de a termina vineri Rolling Eyes Îmi place trofeul totuși, aduce cu alura celui din Australia, bravo lor !

Felicitări Ding și bravo Aditya Applause



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Sâm 19 Oct 2013, 23:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cand faci topic ,se apropie CHINA: International Championship.


Sus
Mr.GloSs
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2011
Mesaje: 222
Locație: Braila

MesajTrimis: Dum 20 Oct 2013, 11:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eram sigur ca cine va castiga dintre Robertson-Ding va reusi sa se castige si turneul.Pacat ca eurosportul nu mai difuzeaza toate turneele de puncte, este al doilea in sezonul asta, dupa Australian Open.



_________________
„Nu au râs ei cât am plâns eu.” Charlie Chaplin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mr.GloSs Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Dum 20 Oct 2013, 21:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mr.GloSs a scris:
Eram sigur ca cine va castiga dintre Robertson-Ding va reusi sa se castige si turneul.Pacat ca eurosportul nu mai difuzeaza toate turneele de puncte, este al doilea in sezonul asta, dupa Australian Open.


turneul din china il va televiza?


Sus
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 20 Oct 2013, 21:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Openul indian Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community