Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Seria ET - AT (PTC)
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Lun 21 Oct 2013, 17:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu sunt de aceeasi parere.
Sa isi stranga fortele pentru Campionatul International din China ce incepe Duminica ca acolo sunt mult mai multe puncte in joc Smile si bani sa nu uitam Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Mar 22 Oct 2013, 20:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Selby si a scos banii din pariuri Smile).


Sus
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 23 Oct 2013, 7:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Exemplu de sportivitate dat ieri, de Anthony McGill. Tânărul scoțian îi explică arbitrului că Yan Bingtao a făcut o greșeală lingvistică, nu snookeristică Arrow http://youtu.be/oNFHD9XFqSA

Cu modestia caracteristică, după meci, McGill a spus doar că "era clar că puștiul dorise să joace bila albastră".

Applause



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie 23 Oct 2013, 10:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte frumos gestul, bravo Anthony!



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 8 Noi 2013, 11:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Într-o destul de mare parte a comitatului Gloucestershire, există (deocamdată) probleme serioase cu internetul. Se speră că problemele vor fi rezolvate în cursul zilei de azi.

______________________________

Trebuie să recunoaștem că, pe motive de "siluetă", nu prea mulți arbitri sunt avantajați de noul dress code mai relaxat din Circuitul euro-asiatic WPBSA, dar Alex al nostru face parte din acest grup select Wink Laughing :




______________________________


Album Arrow https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10201582650342551.1073741883.1066660939&type=1&l=1c86f039e4

______________________________


Am impresia că Adi nu știe că Peter joacă în ET 6 : altfel am fi avut cu toții o creștere semnificativă a nivelului de stress numai & numai luând parte la stressul lui ! Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zveros
A super fan


Data înscrierii: 17/Apr/2013
Mesaje: 65
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 9 Noi 2013, 17:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In 10 min Ronnie O a facut 2 breakuri de peste 100 ,incredibil Shocked


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zveros Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 10 Noi 2013, 18:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:

Am impresia că Adi nu știe că Peter joacă în ET 6 : altfel am fi avut cu toții o creștere semnificativă a nivelului de stress numai & numai luând parte la stressul lui ! Laughing Laughing


Stiam adica aveam idee ca joaca doar ca nu stiam exact cand.... oricum nu aveam asteptari ca poate face ceva. Sa pierzi in fata lui Wesley (bine ca ma uit la snooker ca altfel credeam ca ala fotbalist). Mai ales acum de cand mi-am pierdut accesul la adresa de mail nu prea am mai dat importanta snookerului Smile momentan ma cert cu cei de la yahoo.... astept UK sa vedem daca ajunge pe tabolul principal dar sansele sunt de 1% (din moment ce te bate Wesley... te poate bate oricine ! inclusiv nr 120)

edit:

Mica completare..... chiar daca castigat in fata unor jucatori de mana a 5-a !! a incasat 560 puncte !! Ii e greu sa-si miste fundul in Belgia ! poate mai prinde cateva puncte si acolo.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 10 Noi 2013, 22:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

În Cupa amatorilor de pe lângă ET 6, s-au întrecut peste o sută de jucători și s-au marcat și breakuri 100(+). Rezultatele ultimelor runde :

Sferturi – doar trei meciuri, fiindcă după ce a pierdut în competiția "mare", Leo Fernandez n-a mai stat să aștepte duminica la Gloucester, așa încât i-a deschis calea spre semifinale lui Sam Harvey.

Ian Glover 3–0 Rhys Clark
Zak Richardson 1–3 Michael Georgiou
Mitchell Travis 3–2 Shane Castle
.

Semifinale
Sam Harvey 0–3 Ian Glover
Michael Georgiou 3–0 Mitchell Travis
.

FINALA
Ian Glover 3–2 Michael Georgiou


______________________________


Azi, una din două : ori Judd va deveni primul jucător cu cinci titluri PTC în palmares, ori Mark Allen va câștiga două titluri PTC europene, unul după altul. Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 10 Noi 2013, 23:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am avut reprezentanti in cupa amatorilor? Si ai idee cand se face tabloul pt UK? dupa ET 7?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Tudorg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Apr/2012
Mesaje: 119
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 10 Noi 2013, 23:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

salutare! puneti va rog un link care sa mearga la finala.
merci!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Tudorg Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 10 Noi 2013, 23:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cam târziu, Tudor, finala s-a încheiat...

Nu, Adi, niciun jucător român în Cupa amatorilor ET6.
"Tabloul" UK e tras la sorți, va apărea și pe aici, îndată ce am timp să-l revăd și postez. Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 11 Noi 2013, 0:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Cam târziu, Tudor, finala s-a încheiat...

Nu, Adi, niciun jucător român în Cupa amatorilor ET6.
"Tabloul" UK e tras la sorți, va apărea și pe aici, îndată ce am timp să-l revăd și postez. Wink


multumesc Wink

edit: tocmai am vazut tabloul de la UK. Are Peter un adversar.... (am sa comentez pe thread la uk cand apare , dar totusi.... ) offff


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 14 Noi 2013, 11:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La ce ora incep meciurile de azi?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 14 Noi 2013, 15:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ca de obicei, ora apare la Meciuri & rezultate : azi, meciurile au început la ora 10.30. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 14 Noi 2013, 15:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Ca de obicei, ora apare la Meciuri & rezultate : azi, meciurile au început la ora 10.30. Laughing


Am vazut orele la sectiunea respectiva, dar nu gasisem niste rezultate live pe nicaieri si m-am gandit ca s-au amanat sau ceva de genu' Laughing . Multumesc!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Seria ET - AT (PTC) Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 6 din 9

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community