Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Seria ET - AT (PTC)
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 14 Noi 2013, 16:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu-i de ce. Smile În comunicarea rezultatelor din aceste prime runde-mamut, situația este similară cu aceea de activitate febrilă, emoții și chiar babilonie de la fața locului. Unii jucători deja s-au plâns că organizatorii belgieni nu au grijă de ei și nu-i îndrumă spre unde trebuie să joace, spre hoteluri etc. Lucrurile stau încă și mai complicat (chiar în privința centralizării rezultatelor) atunci când competiția se desfășoară în două locații diferite, fiecare cu propriile probleme de internet etc. De asta rezultatele pot întârzia și, uneori, se mai pot și încurca. (Ca să nu mai spun că am și eu programul meu și urgențele & prioritățile mele. Wink )



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 15 Noi 2013, 15:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Twittereala zilei aparține unuia dintre băieții cei mai finuți & subțiri (în ciuda aparențelor ! Wink ) : ex-campionul european IBSF (și pictorul amator) David Grace : "După ce, în primul meci, l-am avut ca adversar pe un partener de antrenament, în cel de- al doilea, am picat cu colegul meu de drum și cameră. Dacă mă calific, probabil că joc cu mama."

Și încă una, operă a unui amic german : "După câte am aflat, "Cao Xinlong" e traducerea în limba chineză a numelui lui Peter Ebdon."



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin 15 Noi 2013, 19:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cei de la Eurosport sunt total aiurea. Ma uitam la meciul sau rezumatul meciului Williams (nu mai stiu cu cn juca) si la 5 secunde dupa terminarea meciului se muta imaginea la masa lui Carter - Bercel. Cum eram obosit si putin neatent nu am vazut ce scrie ! mi-a sarit in in fata ochilor steagul care la prima vedere am jurat ca e steagul Romaniei. Chiar am sarit din pat sa intru pe forum sa vad cine e jucatorul dupa care mi-a trecut prin cap sa citesc numele......



@Clara

La cum joaca Peter in China sau mai bine zis el mai joaca Snooker doar in China ! Trebuie sa-i spunem Xinlong. Aman2 joaca la fel de prost Smile Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
JuddTfan
A super fan


Data înscrierii: 04/Mai/2013
Mesaje: 80

MesajTrimis: Vin 15 Noi 2013, 22:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Judd a reușit in sfârșit primul break de 147 din cariera lui de profesionist Notworthy Applause



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Australian Open 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui JuddTfan Trimite mesaj privat
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 15 Noi 2013, 22:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A realizat breakul maxim, Judd in meciul cu Selby??


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 15 Noi 2013, 22:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Al 99-lea asemenea break în istorie. Bravo, Judd ! Să vedem cine vine cu al 100-lea.

3 500 de euro (dacă nu mai marchează cineva un 147 în această competiție).



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 15 Noi 2013, 22:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Al 99-lea asemenea break în istorie. Bravo, Judd ! Să vedem cine vine cu al 100-lea.

3 500 de euro (dacă nu mai marchează cineva un 147 în această competiție).


Foarte tare! Bravo lui!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 15 Noi 2013, 23:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Judd cu break-urile,Mark cu victoriile 8) .. păcat ca s-a nimerit prost timingul si nu a fost la tv meciul Rolling Eyes

Jos pălăria pentru asemenea reușită, Judd Applause



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 16 Noi 2013, 8:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

skorpyo a scris:
Judd cu break-urile,Mark cu victoriile 8) .. păcat ca s-a nimerit prost timingul si nu a fost la tv meciul Rolling Eyes

Jos pălăria pentru asemenea reușită, Judd Applause


sper totusi ca a fost filmat Smile. "sTrump" a aratat ca e in forma de break maxim inca din meciul cu Xinlong.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Sâm 16 Noi 2013, 11:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

a fost filmat..eu m am uitat la o'brien ca a fost televizat,si dupa a mutat camera la judd.


Sus
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Sâm 16 Noi 2013, 11:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.youtube.com/watch?v=91S03skZI1E , clip.


Sus
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 16 Noi 2013, 11:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Robertson a scris:
http://www.youtube.com/watch?v=91S03skZI1E , clip.


Multumim pt. link! Pacat ca nu au mai multe camere pe meciuri, uite asa ratam momente ca acesta. Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 16 Noi 2013, 12:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ms pt link.... cred ca e mai frumos si interesant decat o daca era filmat pro. Asa emotiile sunt mai puternice..


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Sâm 16 Noi 2013, 18:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

a avut 3-2..si la masa cu break..nu am mai pierdut asa de urat.





Mesaj editat.
Robertson, te rog nu mai posta imagini de mari dimensiuni, care deformează pagina - mai ales că nu-mi închipui că sunt de interes general.


Sus
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 16 Noi 2013, 19:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta se intampla cand pariezi pe mecuri in care joaca thailandezi. Niciodata sa nu mai faci asta. Eu m-am fript anul trecut cu circarul de Poomjaeng. Daca era Lee in locul lui ii mai dadeau 10 ani de suspendare Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Seria ET - AT (PTC) Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 7 din 9

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community