Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Campionatul Regatului Unit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga trofeul în acest an ?
Neil Robertson
41%
 41%  [ 15 ]
Stuart Bingham
5%
 5%  [ 2 ]
Ricky Walden
8%
 8%  [ 3 ]
Mark Selby
44%
 44%  [ 16 ]
Voturi totale : 36

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 27 Noi 2013, 17:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

În afară de cazul în care, mâine, te vei afla la York, nu prea contează unde anume dintre cele două locații se desfășoară meciurile, nu-i așa ?!...

O să fac precizările cuvenite atunci când o să postez lista meciurilor de mâine, adică după încheierea programului competițional de azi.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Mie 27 Noi 2013, 18:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Robertson, vezi ca in dreptul meciurilor televizate ai un televizor micut Smile Si nu e obligatoriu sa televizeze meciurile jucatorilor de top Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 27 Noi 2013, 19:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricum, e vorba de streaming, Ciprian. Camerele TV BBC, Eurosport intră în acțiune sâmbătă.

_________________________

Cât pe ce să facă Liang al 100-lea break maxim ! Doar 120... Sad Vorba cuiva de la fața locului : "În viața mea n-am văzut un învingător mai dezamăgit !"

_________________________

Ca și Sean O'Sullivan, ieri, Michael Leslie a întors, azi, meciul de la 0-4 și l-a câștigat cu 6-4. Greu de spus, în asemenea situații, care dintre adversari e mai dificil : un veteran tacticos și tehnic precum Anthony Hamilton sau unul tot de-un leat și mai degrabă impetuos cum e Jack Lisowski...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 27 Noi 2013, 21:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Competiția intră în arena mare începând de mâine dimineață.

Peter are de jucat tot mâine, în sesiunea a treia (de la ora 21.30).


Multumesc. Ma gandesc ca 21:30 ora Romaniei !! oricum nu o sa fie spectatori acolo. Daca nu il executa rapid pe Ebdon.. sunt sanse sa avem o noapte lunga (sa nu zic dimineata).

Sincer sa fiu.... un prea cred ! Ebdon o sa piarda rapid (era sa zic in 2 seturi Laughing )


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 28 Noi 2013, 2:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Formidabil duel tactic până la bila neagră din decisiv, în meciul Anthony McGill v Kyren Wilson. Ca să folosesc o expresie ultradevalorizată, "păcat că unul dintre ei a trebuit să piardă etc". Laughing

Aproape că nu te aștepți să vezi un atât de mare rafinament și o atât de calmă îndârjire la niște jucători atât de tineri.
________________________

Azi, 3 x 8 meciuri : primele patru meciuri din fiecare sesiune (pe lista de la Meciuri și rezultate), se desfășoară la Barbican Centre, celelalte patru meciuri din fiecare sesiune au loc la Sports Hall.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi 28 Noi 2013, 12:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Break 120 Liang Wenbo (tentativa de 147)



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 28 Noi 2013, 12:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MihaiMese a scris:
Break 120 Liang Wenbo (tentativa de 147)


Multumim pentru link, Mihai! Culmea am urmarit acel meci chiar pana la acel frame 8, pentru ca pariasem live pe Wenbo in frame-ul anterior o suma maricica si am castigat, dar nu am mai vrut sa ma uit pt ca per total eram in pierdere. Si din frustrare am inchis site-ul de pariere cu streamul video Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 28 Noi 2013, 13:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumiri pentru link, Mihai. Very Happy
___________________________

Album York Arrow https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151711713847062.1073741859.10215162061&type=1



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 28 Noi 2013, 16:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu riscul de a fi certat de Clara Smile... azi am pariat pe Ebdon Rolling Eyes Dar ca sa nu ma supar ca doar el imi scoate biletul (pt ca o sa piarda sigur) l-am bagat pe un bilet SF cu doar 2 lei Smile.


Revenind la snooker Smile Va rog sa-mi spuneti daca exista sanse sa vad meciul lui Peter pe Stream?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 28 Noi 2013, 17:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

În afara cazului în care directorul de turnee Mike Ganley își schimbă părerea până la ora (noastră) 21.30 – și nu cred c-o va face – atunci răspunsul este "nu sunt șanse". Diseară, se transmit două meciuri : cel thailandez și cel al lui Tony Drago.

În treacăt fie spus, eu parcă n-aș crede că relativ proaspătul însurățel Andrew Norman (cam ieșit din formă snookeristică) îl va elimina pe Peter Ebdon. Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Joi 28 Noi 2013, 18:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu sunt meciurile gen Trump,Williams sau Allen transmise..


Sus
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 28 Noi 2013, 21:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Greene & Davison au fost trași pe dreapta, McLeod & O'Donnell încă se târâie în jurul mesei, în frame-ul al 9-lea, în timp ce Tony Drago face 13-14, nerăbdător să intre la masă.

Am mai recunoscut public chestia asta, de câteva ori : răbdarea nu se numără printre puținele mele calități, dar parcă nu-mi vine a mă pocăi fiindcă uneori, unii dintre amărâții ăștia de mocăiți mă scot din sărite. Știu argumentele cu pâinea, familia & putirința (snookeristică) și totuși mă întreb cum de înșiși domnii ăștia nu se-ntreabă dacă nu cumva o fi lăsat bunul Dumnezeu și vreo ALTĂ meserie în care să poată și ei supraviețui fără a ruina nervii atâtor & atâtor inși altminteri nevinovați ?!... Rolling Eyes Twisted Evil

_________________________

În fine, McLeod s-a împleticit peste linia de sosire. Rolling Eyes



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 28 Noi 2013, 23:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dupa ce a avut 2-0... s-a inecat la mal. Revine tare de tot Norman ! pfff. Alt turneu important in care Ebdon o sa fie absent. In ritmul asta nici la CM nu se mai califica. Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Joi 28 Noi 2013, 23:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
dupa ce a avut 2-0... s-a inecat la mal. Revine tare de tot Norman ! pfff. Alt turneu important in care Ebdon o sa fie absent. In ritmul asta nici la CM nu se mai califica. Rolling Eyes
hai frate..esti chiar...mereu zici asa.si cu neil tot asa ziceai.mereu cand joaca zici ca pierde.bate ebdon.e mai bun .si e in forma.

ps:se indreapta spre 3-1.


Sus
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 28 Noi 2013, 23:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bietul Allan Taylor împlinește azi 29 de ani : nu cred că un meci cu Mark Williams era cadoul ideal pe care să se fi gândit să și-l ofere... Confused



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Campionatul Regatului Unit Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Următoare
Pagina 3 din 18

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community