Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Shoot-Out
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 9 Dec 2013, 20:35    Titlul subiectului: Discuții Răspunde cu citat (quote)

Turneul mi-e din ce în ce mai simpatic (spre deosebire de celelalte variante încercate & abandonate între timp). Desemnarea perechilor de combatanți se face exclusiv prin tragere la sorți. Cum va arăta prima rundă se va stabili în această seară.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 9 Dec 2013, 20:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dupa un an plin ... toti au nevoie de putina relaxare. Eu sunt de parere ca si jucatorii joaca putin mai relaxati.

Mie imi place la nebunie acest turneu Smile destul ii vedem un an intreg imbracati elegant Smile

Stie cineva daca este transmis de eurosport? abia astept sa aflu tragerea Smile poate are si Ebdon putin noroc


edit: Peter Ebdon – Rory McLeod cel mai tare meci ce poate sa fie la un turneu cu shot clock. Din pacate pt mine.... Rory o sa-l distruga pe Peter Sad daca nici cu Ebdon nu castiga... atunci cu cine?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Vallentin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Noi/2011
Mesaje: 324
Locație: Lugoj

MesajTrimis: Mar 10 Dec 2013, 13:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bună tuturor. Turneul acesta va mai fi transmis de EuroSport , ca ediția trecută ?

Edit : Scuze Adi nu am vazut că și tu ai întrebat același lucru , defapt după ce am postat mesajul meu , am citit și mesajul tău.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2012, Masters 2016, Mastersul european 2016, UK Championship 2017, Masters 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vallentin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Mar 10 Dec 2013, 21:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu nu tin minte sa fi fost transmis anu trecut de ESP Smile
In fine, nu vreau sa dezinformez dar cel mai probabil nu o sa fie


Anu trecut a fost pe SkySport, deci sa ne asteptam si anu acesta sa il vedem tot acolo sau in cel mai bun caz pe ITV4 Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mar 10 Dec 2013, 21:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu-l văd pe Neil, nu-l văd pe Ronnie, ce se întâmplă? Smile


Adi4Ebbo a scris:

edit: Peter Ebdon – Rory McLeod cel mai tare meci ce poate sa fie la un turneu cu shot clock. Din pacate pt mine.... Rory o sa-l distruga pe Peter Sad daca nici cu Ebdon nu castiga... atunci cu cine?

Curat shoot-out!!!
O să fie o bătălie tactică, a nervilor, decisă în ultimele secunde.
Știm că Ebdon poate realiza un break de 12 puncte în cel puțin 5 minute. Can Rory beat that? This is the question!...


P.S. Știu, sunt rău... Twisted Evil



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 11 Dec 2013, 1:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

@Ciprian

Prima editie si a 2-a a fost cu siguranta pe EuroSport.


@Mircea

Eu zic ca o sa se miste repede , dar o sa fie multe ratari. Nu cred ca Ebdon are cum sa treaca de un jucator ca Rory dar o sa vedem. Eu imi doresc un astfel de meci in turul 2 al Campionatului Mondial unde o sa se joace 2 sesuni si unde o sa am timp suficient sa-l vad pe Peter Smile (si ar fi chiar un meci frumos Razz )


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 12 Dec 2013, 1:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
@Ciprian
Eu imi doresc un astfel de meci in turul 2 al Campionatului Mondial unde o sa se joace 2 sesuni si unde o sa am timp suficient sa-l vad pe Peter Smile (si ar fi chiar un meci frumos Razz )

S-ar prelungi competiția cu încă o săptămână. Smile



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 18 Dec 2013, 17:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ding Junhui s-a retras din turneu & este înlocuit cu Zhang Anda.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Mie 18 Dec 2013, 18:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca si-a dat seama ca nu are mari sanse de castig in acea atmosfera infernala Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 23 Ian 2014, 23:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ohhhh da, phiuuuu Doamne.. de când îmi doream eu să văd un meci între cei doi maaaaari gânditori ai secolului LOL Peter Ebdon – Rory McLeod

Așa ceva nu concep să ratez Very Happy



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 24 Ian 2014, 19:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Peter Ebdon – Rory McLeod Laughing

Acum am vazut si eu aceasta "potrivire". D-abea astept sa il vad pe Peter alergand in jurul mesei Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 24 Ian 2014, 20:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.hahasport.com/c-11.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 24 Ian 2014, 22:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sper că acea greșeală flagrantă din meciul Cope v Harold o să-l coste pe Marcel Eckhardt prezența la Crucible. Evil or Very Mad

____________________


Album Arrow https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151820142787062.1073741864.10215162061&type=1



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 25 Ian 2014, 13:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Sper că acea greșeală flagrantă din meciul Cope v Harold o să-l coste pe Marcel Eckhardt prezența la Crucible. Evil or Very Mad


Care din ele? Au fost vreo 3, inclusiv faptul ca la sfarsit l-a declarat pe Harold castigator.

L.E. Aveti idee cum se numeste melodia pe care au intrat Jamie Burnett si Poomjaeng?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 25 Ian 2014, 16:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Credeam că nu era nevoie să precizez că mă refeream la eroarea de arbitraj (declararea unui fault inexistent) care l-a costat pe Dave Harold victoria. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Shoot-Out Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community