Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Mastersul german
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga turneul ?
Ryan Day
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
52%
 52%  [ 10 ]
Judd Trump
47%
 47%  [ 9 ]
Rod Lawler
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 19

Autor Mesaj
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Joi 30 Ian 2014, 18:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uau , Tian Pengfei il elimina pe Neil Robertson cu 5 - 1 . Nu-i de mirare deoarece Neil nu e in forma deloc ... Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 30 Ian 2014, 19:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O hi și el obosit după cele (până acum) 77 sau 78 de sutare din acest sezon. Te mai și hodinești eine țâră după atare ispravă... Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 30 Ian 2014, 23:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Matthew incepe sa ma enerveze, in stilul sau caracteristic. Angry Nu mai zic nimic deocamdata, astept sa vad finalul meciului...

LATER EDIT:
Pana la urma s-a intamplat ce anticipam la 4-3, Matthew a pierdut. Rolling Eyes Se pare ca nu trebuie sa ma mai uit la vreun meci de la acest turneu pentru ca ajung sa ma enervez prea tare. Laughing Asta dupa infrangerea rusinoasa din calificari a lui Ronnie. Rolling Eyes Matthew cred ca devine cel mai slab jucator din lume atunci cand se afla in avantaj. Parca pana si Robert Milkins a inceput sa se descurce mai bune in astfel de situatii. Laughing Imi pare rau pentru el, si imi pare rau ca acest lucru s-a intamplat azi tocmai in fata lui Shaun, impotriva caruia a suferit in trecut poate cele mai dureroase infrangeri din cariera.
Crying or Very sad Rolling Eyes

* Interesante si celelalte rezultate...vad ca DD a revenit la look-ul de la Shanghai Masters 2007. 8) Asa se explica de ce l-a invins pe Higgins. Laughing Poate duminica vom auzi o noua cantare. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Vin 31 Ian 2014, 8:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cam "obositor" turneu pentru "vedete".Ronnie a obosit in calificari,Selby,Robertson,Higgins,Maguire in optimi,Fu si Allen prin nu stiu ce tur,pe Williams nici nu il prea mai iau in calcul.Dupa calcule Ding sau Trump.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Vin 31 Ian 2014, 11:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ar fi al 4-lea titlu sezonu acesta pentru Ding, daca e sa castige. Doar ca e cale lunga pana departe Very Happy, are de trecut de un DD in mare forma pentru inceput:)


Haide Ding, se poate Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
MarkSelby
More than a fan


Data înscrierii: 02/Dec/2012
Mesaje: 28

MesajTrimis: Vin 31 Ian 2014, 16:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Incredibil cat de norocos poate sa fie acest Trump,practic doar din noroc il bate pe Shaun


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MarkSelby Trimite mesaj privat
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Sâm 1 Feb 2014, 9:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ar fi timpul si pentru Jud.Totusi eu cred ca Ding e favorit.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 1 Feb 2014, 16:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Că bine ziceți, poftim la un pollișor grăbit, Ladies & Gents : ia să vedem, mizează cineva pe Rod Lawler ?...

(Cea mai mare zi din cariera lui și zău că m-am bucurat enorm pentru el, ieri. Mai ales că-și luase cu el și soțioara, care a făcut figură de Vikki Selby și i-a purtat noroc. Deja și-au schimbat biletele de avion, că-și rezervaseră locuri pentru vineri. Ce-ar fi să stea, cu treabă, și duminică ?... Wink Laughing )



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 1 Feb 2014, 19:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi doresc ca sTrump sa piarda, mereu am o placere nebuna cand il vad cum sufera in fotoliu. Sper sa-i vad suferinta lui sTrump si in aceasta seara , dar nu stiu daca apus asa inima la acest turneu (sa speram ca da).

Realist vorbind... Rod poate sa fie doar recuzita, sTrump castiga fara mari probleme (este si in forma) , dar s-au mai vazut surprize.

HAI ROD !!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Tudorg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Apr/2012
Mesaje: 119
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 1 Feb 2014, 19:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la cum joaca Trump prevad un 6-0, poate 6-1 daca e generos Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Tudorg Trimite mesaj privat
JuddTfan
A super fan


Data înscrierii: 04/Mai/2013
Mesaje: 80

MesajTrimis: Sâm 1 Feb 2014, 21:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In mod normal Judd ar trebui sa câștige meciul cu Rod si mâine sper sa avem o finala pe cinste. Deși imi place si Ding sper ca Judd sa câștige pentru ca sezonul aceasta as putea spune ca a fost dezastruos pentru el pana acum.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Australian Open 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui JuddTfan Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 1 Feb 2014, 21:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-am vazut prima semifinala, dar imi pare rau pentru Ryan Day. Nu ca nu mi-ar place Ding, din contra, doar ca era o sansa buna pentru galez sa castige primul sau turneu. Rolling Eyes
Pe Rod Lawler nu-mi amintesc sa il mai fi vazut pana acum la tv asa ca din punctul meu de vedere...Go Judd! Very Happy Vreau sa avem o finala spectaculoasa maine. Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
JuddTfan
A super fan


Data înscrierii: 04/Mai/2013
Mesaje: 80

MesajTrimis: Sâm 1 Feb 2014, 23:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Demult nu l-am mai văzut pe Judd jucând cu atâta determinare si plăcere Smile sper sa își păstreze forma si sa câștige mâine.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Australian Open 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui JuddTfan Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 2 Feb 2014, 4:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum spuneam... prezenta lui Rod in a acest meci a fost una figurativa. Aveam mare pofta de snooker in seara asta , dar noroc ca am fost invitat in oras pt ca oricum schimbasem postul dupa frame-ul 2.

Nu poti ca la 1-0... tu sa te duci cu o atitudine de parca ai fi de x ori campion mondial si sa ataci bila de pe manta superioara cand aveai o bila clara la buzunarul de mijloc cu o pozitie naturala pt bilele colorate din partea inferioara.

Acest meci a fost un antrenament reusit pt sTrump, daca analizeaza situatia si catalogheaza acest meci ca fiind un antrenament cu public... o sa aiba o sansa foarte mare maine. Daca se crede zmeu ca a batut cu 6-1 ... o sa fie invins de Ding fara mari probleme.


Tare dezamagit de atitudinea lui Lawler, in aceasta dimineata am vazut imagini si din celelalte frameuri , iar jocul lui a fost total aiurea.

edit: Ma bucur ca Ding a inceput tare ultima sesiune !! Sper sa stearga pe jos cu acest Justin Bieber al snookerului.

As fi vrut sa faca 8-4 ca sa-l vad pe sTrump cum sufera , dar e bine si asa (tocmai acum a ratat lovitura sTrump)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Lun 3 Feb 2014, 15:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inca un turmeu castigat de Ding, spre bucuria fanilor foarte numerosi din Romania Smile

Go Ding <3. Mai ai multe turnee de castigat Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Mastersul german Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5
Pagina 5 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community