Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

CM 2014
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi 10 Iul 2014, 22:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Ma bucur ca am scapat de arogantul asta de van Gaal: Arrow http://www.dailymail.co.uk/sport/worldcup2014/article-2686797/Louis-van-Gaal-says-taught-Sergio-Romero-save-penalties.html

Daca e asa bun si l-a invatat pe Romero cum sa apere penalty-uri de ce nu l-o fi invatat si pe Cillesen? Laughing Twisted Evil


Mircea Lucescu wannabe, Van Gaal ăsta...



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 12 Iul 2014, 19:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Puține momente rămase până la începerea finalei mici. Chiar sunt curios cum se va prezenta echipa Braziliei și dacă va reuși să spele cât de cât rușinea... Oare o să aibă suporterii de partea sa în acest meci ? Oricum, eu tot pe Olanda merg, deși nu văd ce șanse ar avea dacă aplică tot strategia din ultimele două meciuri.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013


Ultima modificare efectuată de către Redboy la Sâm 12 Iul 2014, 22:51, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 12 Iul 2014, 22:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La urma urmei, cu 0-2 brazilienii nici nu stau prea rău : în meciul cu Germania, intrau la pauză cu 0-5. Twisted Evil Laughing

____________________

Aha, așa deci : Olanda e neînvinsă la acest CM !... Afirmație genială, la ora 00.35 (circa). Laughing Laughing

___________________


Pe lângă subiect : datorită faptului că se află la perigeu, adică foarte aproape de noi, dar mai ales datorită unei alinieri cu soarele, luna se vede neobișnuit de mare și de strălucitoare, în această noapte. Dacă aveți ocazia, bucurați-vă de imaginea ei. Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 13 Iul 2014, 19:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, am observat și eu luna printre jaluzele aseară. Frumoasă, într-adevăr, însă nu mai sunt eu romanticul de altă dată (glumesc, nu cred c-am fost vreodată Laughing), așa că n-am stat să o admir prea mult.

Cât despre acea afirmație, Clara... Nu cred că poate fi trecută în rândul perlelor de la acest CM. Din câte am auzit, meciurile care se decid la penalty-uri, se regăsesc ulterior în palmaresul echipelor ca fiind meciuri terminate la egalitate.

Anyway, cam liniște pe aici... Confused

Mai este puțin. Care să fie oare câștigătoarea în seara asta? Go Germany!!! Majoreta



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013


Ultima modificare efectuată de către Redboy la Dum 13 Iul 2014, 23:13, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 13 Iul 2014, 23:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, așa e, am văzut și eu cum iau ei rezultatele, dar cred că uzanța asta nu corespunde întregului adevăr, ci numai unei porțiuni de adevăr.

Trebuie să recunosc că finala mică nu mi-a trezit cine știe ce interes...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 14 Iul 2014, 1:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari Germania! Majoreta
Am avut parte de un meci frumos si echilibrat in care ambele echipe au luptat pana in ultimul minut. Cred ca Germania a castigat meritat acest campionat. Well done! Party



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 14 Iul 2014, 1:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




FELICITĂRI, GERMANIA !!!... Very Happy




Americanii onorează victoria germană - tricolorul pe Empire State Building :




_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5
Pagina 5 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community