Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Campionatul internațional
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeti că va castiga turneul ?
Mark Allen
45%
 45%  [ 5 ]
Mark Williams
36%
 36%  [ 4 ]
Ricky Walden
18%
 18%  [ 2 ]
Robert Milkins
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 11

Autor Mesaj
zveros
A super fan


Data înscrierii: 17/Apr/2013
Mesaje: 65
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 1 Noi 2014, 8:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In ce forma este Mark Wiliams ,senzational prime 2 jocuri cistigate cu breakuri de peste 100 Shocked , sincer va spun de mult timp nu l-am mai vazut pe Mark intr-o asemenea forma .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zveros Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 1 Noi 2014, 16:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Excelentă remarca unuia dintre comentatorii British Eurosport : „Dacă ăsta ar fi fost un best of 35, s-ar fi terminat 18-17 !” Laughing

Așa meci, mai rar. Applause



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Sâm 1 Noi 2014, 16:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Spectaculoasa semi-finala! Williams a jucat excelent. Sincer, nu credeam ca mai poate reveni la un moment dat, dar pentru ultimele 2 lovituri din jocul al 15-lea Mark Allen a meritat sa castige.. Applause



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Vallentin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Noi/2011
Mesaje: 324
Locație: Lugoj

MesajTrimis: Sâm 1 Noi 2014, 16:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumoasa semifinala , ii singurul meci care l-am putut urmari la acest turneu.

O intrebare referitor la la Concursul Oscue : Modific posturile in care am pus invingatorul cu "@" ?
Deoarece acu am ajuns acasa dupa la calculator dupa o luna de internare pentru transplant renal ..



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2012, Masters 2016, Mastersul european 2016, UK Championship 2017, Masters 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vallentin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 1 Noi 2014, 16:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A fost cel mai bun meci de până acum din ce am vazut eu (cam de prin sferturi așa), cu un M. Williams într-o revenire de formă impresionantă, însă din pacate pt el s-a grăbit aiurea fix în momentele cheie din final .. chiar era frumos să-l fi văzut din nou într-o finală dar pe de alta parte și bila neagră reușită de Allen pt 8-7 a fost mult prea faină să nu-și merite locul în finală. A făcut un turneu f bun până acum Allen, bv lui Applause

Deabea aștept finala Very Happy



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 1 Noi 2014, 16:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vallentin a scris:
[...] intrebare referitor la la Concursul Oscue : Modific posturile in care am pus invingatorul cu "@" ?
Deoarece acu am ajuns acasa dupa la calculator dupa o luna de internare pentru transplant renal ..


În niciun caz, Vallentin. Sub niciun motiv nu trebuie modificate pronosticurile după începerea meciului. Înțeleg pe cine anume ai mizat și de ce ai recurs la formula asta, nicio problemă.

_______________________

Am pronosticat victoria lui Mark Allen, dar îmi pare foarte rău că a pierdut Mark Williams.

Mă rog, așa ajunge Ali Carter să participe la Campionul campionilor, peste câteva zile. Wink

Vorba lui Skorpyo : e o finală de la care avem ce aștepta. Bineînțeles, dacă Ricky nu se va descuraja din primele frame-uri...

Coincidența face ca Allen & Walden să se reîntâlnească vineri, în Grupa a 3-a (adică în optimi), la Campionul campionilor.

_________________________

Mark Allen : „Probabil, cel mai bun meci la care am participat vreodată.”
MJW : „N-o să vedeți multe meciuri mai bune...”

Arrow http://www.inside-snooker.com/snooker/2014/11/1/allen-best-match-i-have-ever-been-involved-in



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 2 Noi 2014, 15:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aha. Wink Laughing

După semifinala Allen-Williams, nu cred că a mizat prea multă lume pe Ricky. Am impresia că nici dacă n-ar fi existat semifinala aceea, prea multe „voturi” tot n-ar fi luat. Nu cred că e vorba (numai) de o oarecare lipsă a noastră de inspirație : tare-mi vine mie a crede că o parte din „vină” se află și la Ricky. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danny62
Fan


Data înscrierii: 26/Apr/2014
Mesaje: 22

MesajTrimis: Dum 2 Noi 2014, 18:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Singurul meu regret este infrangerea lui Wiliams.Personal simpatiez cu acesta. In rest, victorie meritata, Ricky, un jucator in forma, capabil sa ajunga - castige, turnee. Felicitari!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danny62 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Campionatul internațional Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community