Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Campionul campionilor
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeti că va câstiga turneul ?
Ronnie OSullivan
55%
 55%  [ 11 ]
Ding Junhui
0%
 0%  [ 0 ]
Neil Robertson
10%
 10%  [ 2 ]
Judd Trump
35%
 35%  [ 7 ]
Voturi totale : 20

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 9 Noi 2014, 22:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

8-5



8-7 Judd a marcat 362 puncte fără replică.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 9 Noi 2014, 23:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Applause Majoreta A tremurat un pic Ronnie, am tremurat si eu, dar iaca-ta campionul. Felicitari si lui Judd, sincer nu credeam ca de la 8-3 poate castiga 4 jocuri consecutiv, dar cand am vazut ca s-a apropiat la 8-7....
Am si eu niste intrebari, premiul se adauga la clasament? Break-urile de peste 100 se contabilizeaza? Ce reprezinta floricica, ca am tot vazut-o si la snooker si la fotbal si la darts? Multumesc Very Happy Bravo Ronnie!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
mac1951ro
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2011
Mesaje: 394

MesajTrimis: Dum 9 Noi 2014, 23:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravoooo Ronnie !Suberba victoria chiar daca si eu am tremurat un pic pe final. Mi-a placut ambitia lui Trump si cum a reusit sa se apropie in jocul 16 care era aproape castigat de O'Sullivan.Oricum, o a doua sesiune foarte buna pentru Trump.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Players' Championship 2018
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mac1951ro Trimite mesaj privat
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 9 Noi 2014, 23:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitări Ronnie! Per total un meci foarte bun. La 8-3 pt Ronnie, nu credeam că Judd va mai avea forța să revină. Însă m-a surprins cu cele 4 jocuri câștigate consecutiv. Iar acel joc 16 a fost nerecomandat cardiacilor Very Happy




Ultima modificare efectuată de către Undergrow la Dum 9 Noi 2014, 23:40, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 9 Noi 2014, 23:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerclau a scris:
[...] Am si eu niste intrebari, premiul se adauga la clasament? Break-urile de peste 100 se contabilizeaza? Ce reprezinta floricica, ca am tot vazut-o si la snooker si la fotbal si la darts? Multumesc.


Premiile invitaționalelor nu se adaugă la clasament, Claudia, dar breakurile se adaugă la statistici.

Macul marchează comemorarea eroilor britanici din primul război mondial. Ziua aleasă pentru comemorare este cea de 7 noiembrie, dar atât ceremoniile cât și arborarea simbolului durează circa o săptămână. În Franța, simbolul e tot o floare de câmp : albăstrica. Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Lun 10 Noi 2014, 0:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc frumos, Clara Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 10 Noi 2014, 8:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multe salutari forumistilor!
Vreau sa va fac partasi la asta pentru ca de ce nu,suntem mandri daca Romania este pe primul loc la snooker,chiar daca e vorba doar de pronosticuri.Nu-i asa?(E vorba de"Champion of Champions 2014")
http://event-prediction.com/country_ranking.asp?comp=2420



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 10 Noi 2014, 16:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutări și ție, Dana ! Mare bucurie să te revedem. Mulțumiri pentru veștile bune. Very Happy

_____________________

Video : 7 minute cu declarații și, apoi, înmânarea trofeului



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 14 Noi 2014, 0:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Loviturile turneului Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Campionul campionilor Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community