Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Championship League Snooker
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Joi 12 Feb 2015, 20:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cine nu munceste nu greseste draga Clara!Dar pe aici se pot corecta erorile asa ca dubleaza te rog sumele cuvenite jucatorilor in clasamentul grupei de azi...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 12 Feb 2015, 21:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumesc. E adevărat că, în privința asta, unii își asumă riscuri mai mari decât alții, dar e minunat când, în fine, găsim ceva, fie și un chițibuș, care să ne facă fericiți pentru o vreme. Laughing

_______________

Tinerii arbitri ai momentului s-au împărțit : Marcel Eckardt & Maike Kesseler au fost (și încă mai sunt) la Crondon Park, în atmosferă mai relaxată, iar Alex „Al Nostru” Crișan e la Barnsley, unde lupta pentru India se dă pe viață și pe moarte. Wink

_______________

Un antipaticuț eliminat din finală ! Ar fi fost prea frumos să fie eliminați amândoi... (Pentru Selt am foarte puțină simpatie și nu prea mult respect, iar pentru Mark Davis, în ciuda unui foarte mare respect, simpatia e pe sponci.) Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Joi 12 Feb 2015, 22:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ei bine, Clara, eu avusi simpatie pt. 3 dintre semifinalisti si doar unul a cedat.

Fara vre-un motiv anume sper sa castige Stuart Smile Ma uit cu drag la meciurile lui de cand a castigat Down Under Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 12 Feb 2015, 22:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, Gi0nel, și eu sper același lucru. Cu alte cuvinte, cum s-ar exprima cine știe ce moftangiu al zilei, suportăm același jucător. Laughing

Păcat doar că, la Crondon Park, nu e loc și pentru audiență... Laughing

___________________

Felicitări, Stuart ! Loc asigurat la Campionul campionilor. Applause

Top premii CLS 2015 :




_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 13 Feb 2015, 15:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vorbulițe după finală

Stuart Bingham : „Sunt în al nouălea cer. Nu e vorba numai de câștigarea trofeului unei competiții la care au participat jucători dintre cei mai buni din lume, ci și de calificarea în Campionul campionilor. Cu toate că, aici, meciurile sunt scurte și trebuie să intri în ritm foarte repede, dacă rămâi în cursă mai multe grupe la rând, se pune și problema rezistenței la fel ca în orice turneu lung. În această grupă finală, am pierdut vreo două dintre meciurile de la început și așa am ajuns în situația în care calificarea mea în semifinale depindea de rezultatul meciului cu Barry Hawkins. Am reușit să-l înving – poate era scris ca trofeul să fie al meu...”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Championship League Snooker Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community