Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Intrebare

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
dr.radu



Data înscrierii: 09/Apr/2015
Mesaje: 1
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 9 Apr 2015, 10:50    Titlul subiectului: Intrebare Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua!

As dori sa aflu daca la sediul Centrului de Snooker din Bucuresti pot inchiria o masa in timpul meu liber, chiar daca nu am card de membru.
Mentionez ca am practicat acolo snooker acum cativa ani si stiu ca puteam merge (in afara orelor de antrenament) doar pe baza unui card de membru.

Nu as dori lectii in particular, ci doar o autoperfectionare a jocului meu de snooker. Smile

Va multumesc!



_________________
Dr. Radu
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui dr.radu Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Joi 9 Apr 2015, 12:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Radu, nu vreau sa fiu rautacios, dar ai numarul de telefon chiar pe pagina federatiei. E ceva ce poti rezolva in doua minute.

P.S.: Ti-as fi si raspuns la intrebare, dar chiar nu stiu.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community