Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2015-2016 » Cupa mondială 2015
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Dum 21 Iun 2015, 22:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

@Golan Gasca vesela..

Eu am urmarit de la lucru mai toate meciurile Laughing cu permisiunea cui trebuie bineinteles. Pentru mine a fost un turneu plin de surprize, dar avand in vedere formatul, cred ca ce a spus antevorbitorul meu ramane valabil. Ce ma bucura cel mai mult e prezenta celor doi la Turneul Campionilor, care e un turneu mult mai important si fara indoiala mult mai mediatizat in snookerul mondial.

Iar cei doi chinezi au fost minunati, mai ales in finala nu s-au lasat prada emtiilor care s-au vazut in ultimul frame la Zhou. Cei doi au viitorul in fata iar pe viitor s-ar putea sa-i vedem in finale de turnee importante; sunt asa de tineri totusi Smile Bravo lor!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2015-2016 » Cupa mondială 2015 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community