Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2015-2016 » Shoot Out 2016
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 14 Feb 2016, 18:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Și eu am avut problema cu sunetul. A fost "de la ei". În astfel de momente regret că nu prind canalele astea la tv... Trebuie să mă documentez dacă se pot recepționa prin satelit cumva. Am văzut că itv o să mai transmită trei competiții.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 14 Feb 2016, 20:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Merge din nou și FromHot-ul, dar cu probleme de sunet. Mult mai bine la FilmOn.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 14 Feb 2016, 20:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, e ok acum link-ul, dar tot n-au rezolvat-o cu sunetul. În altă ordine de idei, am tot observat cum publicul tot repetă un cuvânt, mai ales când jucătorii dau cu sprijinul, deși nu e o regulă. Ceva cu "cheesecake" Smile). Evident nu e ăsta. Ai idee ce spune publicul mai exact?

L.E.: Am înțeles ce spune publicul: "chin stick" Smile)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 14 Feb 2016, 21:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Nostim. De regulă, caut să nu aud publicul, așa că n-am fost atentă.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 14 Feb 2016, 22:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interesant turneul, e cred prima data cand ma uit mai mult. Smile Felicitari lui Robin pentru victorie, merita sa aiba un trofeu in palmares. Very Happy Luca, din pacate, a doua finala consecutiva pierduta dar sunt convins ca vor urma si victoriile. Wink A cam avut meciul in mana belgianul, nu ma asteptam sa mai rateze ultima bila rosie la cat de frumos isi construise pana atunci breakul.... Cred ca si Robin se gandea ca a pierdut. Laughing

Despre public, nu stiu ce sa zic, nu sunt un mare fan al atmosferei de peluza la meciurile de snooker dar parca aici e mai bine decat la Power Snooker. Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1197
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 15 Feb 2016, 0:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Just for fun, două înregistrări (pentru cei care au pierdut turneul, ca mine):
1. Joe Swail vs Gary Wilson
2. Rod Lawler vs Dechawat Poomjaeng

P.S. Nu-i stă deloc rău lui Joe cu pălăria - un adevărat cowboy irlandez. Smile



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2015-2016 » Shoot Out 2016 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community