Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii

 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2016-2017 » Cupa Mosconi 2016
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeti ca va castiga in acest an ?
Europenii
100%
 100%  [ 5 ]
Americanii
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 5

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 6 Dec 2016, 19:14    Titlul subiectului: Discutii Răspunde cu citat (quote)

Iată că ajungem la Ally Pally înainte de Masters ! 8)

Site-ul turneului Arrow http://www.matchroompool.com/mosconi-cup/#event

Primul meci al fiecărei seri începe la ora (României) 20.30.

TV > SkySports, ESPN3.
Stream > http://www.sportcategory.com/c-11.html



Cineva, pe Twitter, comenta : "Only if Oscar was on the team they would’ve stood a chance against the European beasts." Laughing

Bestiile și... ceilalți :

. . . .




_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Vin 9 Dec 2016, 0:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-am avut timp de comentarii, insa am urmarit cu atentie toate meciurile din cele 3 zile de pana acum si a lipsit foarte putin ca Europa sa castige inca de azi. Oricum au ajuns "on the hill" si eu cred ca nu vom avea parte decat de 1 joc maxim 2 in plus.
MVP-ul in mom de fata mi se pare a fi Mark Gray, a jucat extrem de precis si sigur pe el, insa ca si in alti ani N. Feijen e pe lista. Sa nu mai zic de Albin Ouschan care are 4 victorii si nici o infrangere, insa 3 victorii au fost in meciurile de dublu si acolo a cam scartait pe alocuri, fiind salvat de coechipier.
Sa vedem.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 9 Dec 2016, 21:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din cât am văzut eu, turneul de anul ăsta a fost de o „unilateralitate” șocantă. Ca și când americanii n-ar fi meritat să fie luați în serios. Și n-au meritat. Nu a putut fi vorba de o competiție adevărată – fie ea și invitațională, dar de ce prestigiu ! Evil or Very Mad Foarte frustrant.

Publicul a avut deja cunoscutul comportament neanderthalian sau mai rău al detestaților hooligans pooligans. Rolling Eyes La periferia emoționalității necontrolate & îmbibate de alcool. Dacă lucrurile nu se schimbă, altă dată nu mai pierd vremea.

Barry Hearn a anunțat o confruntare similară Europa vs Asia. Ar exista motive să sperăm într-un nivel mai bun decât cel din „duelurile” (mai ales cele recente) cu americanii.

La #MosconiCup, pe Twitter, sute de mesaje, cam un mesaj din două, menționează cu regret sau furie lipsa lui Earl Strickland. A nimănui altcuiva.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2016-2017 » Cupa Mosconi 2016 Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community