Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2016-2017 » Players' Championship 2017
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
danypop
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Oct/2016
Mesaje: 181
Locație: marghita

MesajTrimis: Dum 12 Mar 2017, 23:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In sfarsit.. Applause cu emotii ce e drept insa a bifat-o
Bravo Judd Majoreta Party
Bravo Marco. Un meci pe cinste cu reveniri spectaculoase de ambele parti. Sa tot avem parte de asemenea meciuri. Notworthy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Players Championship 2021, Campionatul Mondial 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danypop Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Lun 13 Mar 2017, 10:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intr-adevar, Judd a jucat fenomenal de la 2-5 iar la 5-5 Marco a cam pierdut controlul. Asta este, tot e o finala, pe langa multe alte rezultate bune in sezonul asta Very Happy

Dar Clara draga, nefiind treaz la ora premierii, o poza cu iubit(ic)a lui Judd nu s-a facut ? Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 13 Mar 2017, 16:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Îmi pare rău, Gi0nel, încă n-am văzut vreo fotografie de aseară în care să apară și ea. Mi s-a părut că am întrezărit fătuța, o clipă, dar nu pentru stat la poză. Dacă asemenea imagini există, o să apară, probabil, destul de curând. Până atunci, un mic premiu de consolare Wink :




_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 31 Mar 2017, 0:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A durat ceva, dar, până la urmă, am găsit o poză :





_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2016-2017 » Players' Championship 2017 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community