Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » Premier League 2005
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 3 Dec 2005, 18:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing Buna metoda!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 4 Dec 2005, 0:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După semifinale :

STEPHEN : “N-am putut să termin nici măcar un joc dintr-o singură vizită la masă și, în această fază a competiției, asta trebuie să faci ca să câștigi. E frustrant, fiindcă mai aproape de stilul meu e să fac breakuri mari. Așa-mi place să joc. Meciul a fost fragmentat, dar uneori trebuie să faci ceea ce e de făcut și gata. Aștept cu nerăbdare finala, dar e nevoie să joc mai bine decât azi. N-am mai avut nici un meci de la Grand Prix, așa încât în orice caz e o foarte utilă experiență competițională.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 4 Dec 2005, 1:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Finala Ronnie/Stephen!
Eh, asta am vrut, asta o sa si am! Laughing Laughing
Deocamdata doar atat.

*Salutari si multumiri pentru livescoring, Mrs. White, de la sefa insomniacilor din nordul tarii Laughing Laughing !


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 4 Dec 2005, 1:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

* Cu plăcere. Very Happy

* Interesant că primele două faulturi la regula celor 25 de secunde i-au aparținut lui Ronnie !... Shocked

* După semifinală :

RONNIE : „A fost un meci de un nivel foarte ridicat. Am avut un început bun, dar Steve a jucat într-adevăr bine și m-a pus sub presiune. Trebuia să fac ceva. Snookerul înseamnă mai mult decât breakurile de o sută-o sută și ceva de puncte, iar eu am avut câteva lovituri neglijente, așa că era mai important să nu scap jocul din mână. Dă bine să marchezi puncte, dar nu-mi puteam permite să-i las lui Steve vreo șansă, fiindcă m-ar fi băgat în corzi. Am nevoie de meciuri tari și n-am avut prea multe în vremea din urmă, pentru că nu sunt turnee destule, iar Steve mi-a oferit exact un asemenea meci. Mă bucur c-am ajuns în finală și de-abia aștept să joc în fața unui public numeros – despre asta e vorba în cariera noastră.”

STEVE : "Am revenit în meci, dar ceea ce am văzut în seara asta a fost mai mult decât un snooker de excelentă calitate. Ronnie a jucat uluitor de bine și faptul că a fost aproape de a realiza cinci breakuri de peste o sută arată la ce nivel extraordinar joacă - totul e atât de greu, iar el dă impresia că e ușor."



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 5 Dec 2005, 0:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După finală :

RONNIE : “E întotdeauna grozav să ai rezutate bune în competiția asta, pentru că oriunde în țară jucăm e mereu un public numeros. Oricum, faptul de a ridica trofeul e un adevărat stimulent. Nu știi niciodată când ți se termină zilele de glorie. Dacă Stephen ar fi jucat la nivelul potențialului său adevărat, rezultatul ar fi fost mult mai strâns și poate că ar fi făcut cam ceea ce-am făcut eu. Doar că a avut una dintre serilea ale de coșmar…”

STEPHEN : “La sfârșit, a fost penibil. Pur și simplu nu-mi reușea nimic. N-am jucat bine nici cu Ding, dar credeam că ideea de a disputa finala și de a–l avea ca adversar pe Ronnie o să mă stimuleze. N-a fost așa. A fost groaznic.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » Premier League 2005 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community