Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 21, 22, 23  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2017-2018 » CAMPIONATUL MONDIAL 2018
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeti ca va fi campionul mondial 2018 ?
Mark Allen
6%
 6%  [ 2 ]
Kyren Wilson
9%
 9%  [ 3 ]
John Higgins
21%
 21%  [ 7 ]
Judd Trump
15%
 15%  [ 5 ]
Ding Junhui
21%
 21%  [ 7 ]
Barry Hawkins
6%
 6%  [ 2 ]
Mark Williams
21%
 21%  [ 7 ]
Ali Carter
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 33

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20160
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 21 Apr 2018, 22:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)








_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
bakan
Fan


Data înscrierii: 22/Apr/2018
Mesaje: 13

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 11:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe Eurosport 1 este acum sesiunea decisiva dintre Ronnie si Maguire - comentariul in romana a fost doar la primele doua frameuri, apoi a ramas numai ambianta. Nu ca m-ar deranja, cel care comenteaza vorbeste la fiecare bila, indiferent cat de simpla este. Apropo - ce se intampla cu Marius Ancuta, nu mai comenteaza?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bakan Trimite mesaj privat
rudiprus
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Apr/2013
Mesaje: 305

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 12:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bakan a scris:
Pe Eurosport 1 este acum sesiunea decisiva dintre Ronnie si Maguire - comentariul in romana a fost doar la primele doua frameuri, apoi a ramas numai ambianta. Nu ca m-ar deranja, cel care comenteaza vorbeste la fiecare bila, indiferent cat de simpla este. Apropo - ce se intampla cu Marius Ancuta, nu mai comenteaza?


Cel ce vorbeste constant este chiar Marius Ancuta. In rest, eu am avut comentariul in romana pe intreaga durata a reprizei....



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2013, China Open 2014, Campionatul Mondial 2018
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rudiprus Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20160
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 13:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.


Sesiunea decisivă
Mark Allen v Liam Highfield : luni, ora 12.00



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
bakan
Fan


Data înscrierii: 22/Apr/2018
Mesaje: 13

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 13:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rudiprus a scris:
Cel ce vorbeste constant este chiar Marius Ancuta. In rest, eu am avut comentariul in romana pe intreaga durata a reprizei....


Da, am auzit si eu la sfarsitul transmisiunii. Desi unele expresii ii sunt caracteristice si le-am auzit pe parcursul transmisiunii, vocea nu e cea cu care m-am obisnuit, de aceea am crezut ca altcineva. Poate o fi racit sau poate a fost ceva cu microfonul, nu stiu.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bakan Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20160
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 14:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Bleic
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Oct/2008
Mesaje: 393
Locație: Iasi

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 16:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bakan a scris:
rudiprus a scris:
Cel ce vorbeste constant este chiar Marius Ancuta. In rest, eu am avut comentariul in romana pe intreaga durata a reprizei....


Da, am auzit si eu la sfarsitul transmisiunii. Desi unele expresii ii sunt caracteristice si le-am auzit pe parcursul transmisiunii, vocea nu e cea cu care m-am obisnuit, de aceea am crezut ca altcineva. Poate o fi racit sau poate a fost ceva cu microfonul, nu stiu.


Are vocea schimbata. Eu am zis ca e alt comentator, pana s-a prezentat. S-o fi operat de polipi Smile
Si la mine a fost o pauza destul de serioasa in comentariu. Mi-am zis ca e defect tehnic.



_________________
Applause ronnie
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2020
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bleic Trimite mesaj privat
andrab



Data înscrierii: 20/Apr/2018
Mesaje: 8

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 16:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din pacate aparent azi a sosit alt Jamie Jones decat cel din calificari.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andrab Trimite mesaj privat
Seba
Addicted to snooker


Data înscrierii: 22/Apr/2010
Mesaje: 257
Locație: Timișoara

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 17:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte Slab, emotiv Jones. Sper sa incheie rapid meciul Murphy.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Seba Trimite mesaj privat
Seba
Addicted to snooker


Data înscrierii: 22/Apr/2010
Mesaje: 257
Locație: Timișoara

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 17:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am crezut ca e meci interesant, mai ales dupa meciurile din calificari. Dar ce s-a intamplat mai ales in frame-ul 4 unde a avut pe final o pozitie de antrenament si s-a facut de ras. Very Happy Very Happy M-am reorientat catre Carter - Dott.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Seba Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20160
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 19:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Sesiunea decisivă
Shaun Murphy v Jamie Jones : luni, ora 16.30








_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mr.GloSs
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2011
Mesaje: 224
Locație: Braila

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 20:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte frumos meciul dintre Carter și Dott și frumoasă și reacția lui Carter, se vede că îi place la Crucible (cui nu i-ar plăcea ?!) dar cred că aventura se va opri la Ronnie. Ce m-a dezamăgit a fost "gestul" de final al lui Ali când i-a întins mâna arbitrului și nici măcar nu s-a uitat la el. Nu este chiar singurul care face așa și asta mi se pare esențial. Eu o văd ca pe o lipsă fundamentală de respect. Poate sunt eu prea aspru, dar toți pe care i-am observat făcând gesturile astea "mici", au mai pierdut din respectul pe care îl aveam pentru ei. Un sport pentru gentlemani, care, uneori, se comportă contrar termenului. De-asta am devenit mare fan Anthony, pentru că la el nu o să vezi așa ceva. Îmi amintesc la openul Irlandei de Nord, după ce a pierdut din cauza faultului la bila albă (știm noi, din păcate, care) a rămas și a dat autografe tuturor. Nu știu cine mai făcea așa ceva, după o asemenea dezamăgire.



_________________
„Nu au râs ei cât am plâns eu.” Charlie Chaplin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mr.GloSs Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 954
Locație: constanta

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 20:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate ca Moshu se inseala insa el este ferm convins ca prezentele la Crucible la aceasta editie a campionatului mondial va fi un fel de cantec de lebada pentru doi jucatori care sunt deja terminati.Ei sunt Graeme Dott si Matthew Stevens...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20160
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 22:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.




_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20160
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 22 Apr 2018, 22:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lyu Haotian este al 39-lea debutant care să fi câștigat un meci la Crucible. E și cel mai tânăr jucător de la această ediție a Campionatului mondial (cel mai bătrân fiind Joe Perry) plus că umblă vorba c-ar fi și cel mai pirpiriu. Pentru el ar trebui inventată o categorie încă și mai ușoară decât categoria semimuscă. Poate, categoria fulg. Laughing





_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2017-2018 » CAMPIONATUL MONDIAL 2018 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 21, 22, 23  Următoare
Pagina 7 din 23

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community