Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Meciuri si rezultate

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Championship League Snooker (CLS) 2020-21
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 16937
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 13 Sep 2020, 15:12    Titlul subiectului: Meciuri si rezultate Răspunde cu citat (quote)






După varianta de pandemie, turneul se extinde în continuare. Se dublează numărul grupelor, dar, în mare, s-ar putea spune că rămân tot trei etape – de fapt, trei etape plus finala.

Prima etapă se dispută în perioadele 13-20 septembrie și 28 septembrie-5 octombrie și cuprinde meciurile din interiorul fiecăreia dintre cele 32 de grupe a câte patru jucători. Numai campionul fiecărei grupe se califică în etapa a doua.

Această etapa a doua are loc în perioada 26-29 octombrie. Cei 32 campioni ai celor 32 de grupe inițiale sunt împărțiți în alte opt noi grupe.

Grupa A : campionii grupelor 1, 2, 3 & 4
Grupa B : campionii grupelor 5, 6, 7 & 8
Grupa C : campionii grupelor 9, 10, 11 & 12
Grupa D : campionii grupelor 13, 14, 15 & 16
Grupa E : campionii grupelor 17, 18, 19 & 20
Grupa F : campionii grupelor 21, 22, 23 & 24
Grupa G : campionii grupelor 25, 26, 27 & 28
Grupa H : campionii grupelor 29, 30, 31 & 32

Numai campionul fiecăreia dintre aceste noi opt grupe se califică în etapa a treia. Această etapa a treia este etapa celor două grupe finale (4 + 4) și se joacă pe data de 30 octombrie, finala urmând să-i aducă față-n față pe cei doi campioni ai acestor ultime două grupe.



ISTORIE

Finala 2008 Joe Perry 3–1 Mark Selby
Finala 2009 Judd Trump 3–2 Mark Selby
Finala 2010 Marco Fu 3–2 Mark Allen
Finala 2011 Matthew Stevens 3–1 Shaun Murphy
Finala 2012 Ding Junhui 3–1 Judd Trump
Finala 2013 Martin Gould 3–2 Ali Carter
Finala 2014 Judd Trump 3–1 Martin Gould
Finala 2015 Stuart Bingham 3–2 Mark Davis
Finala 2016 Stuart Bingham 3–2 Mark Davis
Finala 2017 John Higgins 3–0 Ryan Day
Finala 2018 John Higgins 3–2 Zhou Yuelong
Finala 2019 Martin Gould 3–1 Jack Lisowski
Finala 2020 Scott Donaldson 3–0 Graeme Dott
Finala 2020-covid Luca Brecel – câștigătorul grupei finale


Breakuri maxime
2014 : Shaun Murphy (v Mark Davis), Grupa a 2-a, RR
2015 : Barry Hawkins (v Stephen Maguire), Grupa 1, RR
. . . . . .David Gilbert (v Xiao Guodong), Grupa a 7-a, RR
2016 : Fergal O'Brien (v Mark Davis), Grupa 6, RR
2017 : Mark Davis (v Neil Robertson), Grupa 3, Finala
. . . . . . Mark Davis (v John Higgins), Grupa campionilor, RR
2018 : Martin Gould (v Li Hang), Grupa 6, RR
. . . . . . Luca Brecel (v John Higgins), Grupa 7, RR
2019 : David Gilbert (v Stephen Maguire), Grupa 5, RR



FORMAT

Toate meciurile au același format scurt : best of 5. Jucătorii primesc câte 3 puncte pentru victoria de meci și câte 1 punct pentru un meci egal. Clasamentul în grupă se face în funcție de numărul de puncte, iar departajarea jucătorilor cu același punctaj depinde de diferența +/-, de rezultatul meciului direct și, în ultimă instanță, de valoarea celui mai mare break.



PREMII

Etapa 1 – Runda celor 32 de grupe
Ocupantul locului 1 : 3 000 de lire sterline
Ocupantul locului 2 : 2 000
Ocupantul locului 3 : 1 000
Ocupantul locului 4 : 0

Etapa a 2-a – Runda celor 8 grupe
Ocupantul locului 1 : 4 000
Ocupantul locului 2 : 3 000
Ocupantul locului 3 : 2 000
Ocupantul locului 4 : 1 000

Etapa a 3-a – Grupele finale
Ocupantul locului 1 : 6 000
Ocupantul locului 2 : 4 000
Ocupantul locului 3 : 2 000
Ocupantul locului 4 : 1 000

Campionul : 20 000
Vicecampionul : 10 000



GRUPE







_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Lun 14 Sep 2020, 12:03, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 16937
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 13 Sep 2020, 21:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Duminică 13 septembrie, Marshall Arena, Milton Keynes




GRUPELE 1 & 2


Judd Trump 3–1 Fan Zhengyi
Ryan Day (147) 3–1 Rod Lawler
Alan McManus 1–3 David Lilley
Matthew Stevens 2–2 Paul Davison
Alan McManus 2–2 Fan Zhengyi
Matthew Stevens (140) 2–2 Rod Lawler
Judd Trump 3–0 David Lilley
Ryan Day 3–0 Paul Davison
David Lilley 0–3 Fan Zhengyi
Matthew Stevens 3–1 Ryan Day
Judd Trump 2–2 Alan McManus
Rod Lawler 3–0 Paul Davison



Breakuri 100(+)
147 Ryan Day
140 Matthew Stevens
.



Clasamentul Grupei 1

Calificat în Etapa a 2-a
1 Judd Trump – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–3], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Fan Zhengyi – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–5], 4 puncte
3 David Lilley – 1 victorie, 0 egale, 2 înfrângeri [3–7], 3 puncte
4 Alan McManus – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [5–7], 2 puncte
.



Clasamentul Grupei a 2-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Ryan Day – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [7–4], 6 puncte

Eliminați din competiție
2 Matthew Stevens – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–5], 5 puncte
3 Rod Lawler – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–5], 4 puncte
4 Paul Davison – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [2–8], 1 punct
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 16937
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 13 Sep 2020, 21:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Luni, 14 septembrie, Marshall Arena, Milton Keynes




GRUPELE 3 & 4


Robert Milkins 3–0 Chen Zifan
Barry Hawkins 3–0 Ben Hancorn
Gary Wilson 3–0 Jamie Jones
Sam Craigie 2–2 Jackson Page
Gary Wilson 2–2 Chen Zifan
Sam Craigie 2–2 Ben Hancorn
Robert Milkins 0–3 (103) Jamie Jones
Jackson Page 2–2 Ben Hancorn
Barry Hawkins (145, 101) 3–1 Jackson Page
Gary Wilson 0–3 Robert Milkins
Chen Zifan 1–3 Jamie Jones
Barry Hawkins 0–3 Sam Craigie



Breakuri 100(+)
145 Barry Hawkins
103 Jamie Jones
101 Barry Hawkins
.



Clasamentul Grupei a 3-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Robert Milkins – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [6–3], 6 puncte

Eliminați din competiție
2 Jamie Jones – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [6–4], 6 puncte
3 Gary Wilson – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [5–5], 4 puncte
4 Chen Zifan – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [3–8], 1 punct
.



Clasamentul Grupei a 4-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Barry Hawkins – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [6–4], 6 puncte

Eliminați din competiție
2 Sam Craigie – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–4], 5 puncte
3 Jackson Page – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [5–7], 2 puncte
4 Ben Hancorn – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [4–7], 2 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 16937
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 15 Sep 2020, 15:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Marți, 15 septembrie, Marshall Arena, Milton Keynes




GRUPELE 5 & 6


Stephen Maguire 1–3 Leo Fernandez
Ricky Walden 3–1 (132) Gerard Greene
Louis Heathcote 0–3 Dominic Dale
Zhou Yuelong (109) 2–2 Zhao Jianbo
Louis Heathcote 1–3 Leo Fernandez
Zhou Yuelong 3–0 Gerard Greene
Stephen Maguire 2–2 Dominic Dale
Ricky Walden 1–3 Zhao Jianbo
Dominic Dale 3–1 Leo Fernandez
Zhou Yuelong (101) 2–2 Ricky Walden
Stephen Maguire 2–2 Louis Heathcote
Gerard Greene 2–2 Zhao Jianbo



Breakuri 100(+)
132 Gerard Greene
109 Zhou Yuelong
101 Zhou Yuelong
.




Clasamentul Grupei a 5-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Dominic Dale – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–3], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Leo Fernandez – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [7–5], 6 puncte
3 Stephen Maguire – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [5–7], 2 puncte
4 Louis Heathcote – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [3–8], 1 punct
.



Clasamentul Grupei a 6-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Zhou Yuelong – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–4], 5 puncte

Eliminați din competiție
2 Zhao Jianbo – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–5], 5 puncte
3 Ricky Walden – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–6], 4 puncte
4 Gerard Greene – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [3–8], 1 punct
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 16937
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 15 Sep 2020, 21:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Miercuri, 16 septembrie, Marshall Arena, Milton Keynes




GRUPELE 7 & 8


Ben Woollaston 0–3 Si Jiahui
Shaun Murphy 3–0 Peter Devlin
Matthew Selt 3–1 Gao Yang
Martin O'Donnell (128) 3–1 Jimmy White
Matthew Selt 3–1 Si Jiahui
Martin O'Donnell 3–0 Peter Devlin
Ben Woollaston 2–2 (107) Gao Yang
Shaun Murphy (111) 3–0 Jimmy White
Matthew Selt 2–2 Ben Woollaston
Jimmy White 2–2 Peter Devlin
Si Jiahui 2–2 (114) Gao Yang
Shaun Murphy 3–1 Martin O'Donnell



Breakuri 100(+)
128 Martin O'Donnell
114 Gao Yang
111 Shaun Murphy
107 Gao Yang
.




Clasamentul Grupei a 7-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Matthew Selt – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–4], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Si Jiahui – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–5], 4 puncte
3 Gao Yang – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [5–7], 2 puncte
4 Ben Woollaston – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [4–7], 2 puncte
.



Clasamentul Grupei a 8-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Shaun Murphy – 3 victorii, 0 egale, 0 înfrângeri [9–1], 9 puncte

Eliminați din competiție
2 Martin O'Donnell – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [7–4], 6 puncte
3 Jimmy White – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [3–8], 1 punct
4 Peter Devlin – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [2–8], 1 punct
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Joi 17 Sep 2020, 15:50, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 16937
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 16 Sep 2020, 22:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Joi, 17 septembrie, Marshall Arena, Milton Keynes




GRUPELE 10 & 21


Liam Highfield 2–2 Nigel Bond
David Gilbert 3–1 Aaron Hill
Zhao Xintong 3–0 Oliver Brown
Lu Ning 2–2 Xu Si
Zhao Xintong 3–1 Nigel Bond
Lu Ning 3–1 Aaron Hill
Liam Highfield 2–2 Oliver Brown
David Gilbert 2–2 (121) Xu Si
Zhao Xintong 0–3 Liam Highfield
Xu Si 1–3 Aaron Hill
Nigel Bond 2–2 Oliver Brown
David Gilbert 2–2 Lu Ning



Breakuri 100(+)
121 Xu Si
.



Clasamentul Grupei a 10-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Zhao Xintong – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [6–4], 6 puncte

Eliminați din competiție
2 Liam Highfield – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–4], 5 puncte
3 Nigel Bond – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [5–7], 2 puncte
4 Oliver Brown – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [4–7], 2 puncte
.



Clasamentul Grupei a 21-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 David Gilbert – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–5], 5 puncte

Eliminați din competiție
2 Lu Ning – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–5], 5 puncte
3 Aaron Hill – 1 victorie, 0 egale, 2 înfrângeri [5–7], 3 puncte
4 Xu Si – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [5–7], 2 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 16937
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 17 Sep 2020, 21:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Vineri, 18 septembrie, Marshall Arena, Milton Keynes




GRUPELE 12 & 18


Stuart Bingham (127) 3–0 Pang Junxu
Hossein Vafaei 3–1 Jak Jones
Yuan Sijun 1–3 James Cahill
Xiao Guodong 3–1 Farakh Ajaib
Yuan Sijun 3–1 Pang Junxu
Xiao Guodong (105) 2–2 Jak Jones
Stuart Bingham 3–0 James Cahill
Hossein Vafaei (125) 3–1 Farakh Ajaib
James Cahill 3–1 Pang Junxu
Xiao Guodong 3–0 Hossein Vafaei
Stuart Bingham 3–0 Yuan Sijun
Jak Jones 0–3 Farakh Ajaib



Breakuri 100(+)
127 Stuart Bingham
125 Hossein Vafaei
105 Xiao Guodong
.




Clasamentul Grupei a 12-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Stuart Bingham – 3 victorii, 0 egale, 0 înfrângeri [9–0], 9 puncte

Eliminați din competiție
2 James Cahill – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [6–5], 6 puncte
3 Yuan Sijun – 1 victorie, 0 egale, 2 înfrângeri [4–7], 3 puncte
4 Pang Junxu – 0 victorii, 0 egale, 3 înfrângeri [2–9], 0 puncte
.



Clasamentul Grupei a 18-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Xiao Guodong – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–3], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Hossein Vafaei – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [6–5], 6 puncte
3 Farakh Ajaib – 1 victorie, 0 egale, 2 înfrângeri [5–6], 3 puncte
4 Jak Jones – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [3–8], 1 punct
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 16937
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 18 Sep 2020, 21:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Sâmbătă, 19 septembrie, Marshall Arena, Milton Keynes




GRUPELE 13 & 14


Ian Burns 3–0 Fraser Patrick
Graeme Dott 2–2 Zak Surety
Jack Lisowski 0–3 Rory McLeod
Liang Wenbo (105, 102) 3–1 Soheil Vahedi
Jack Lisowski (139) 3–1 Fraser Patrick
Liang Wenbo 3–0 Zak Surety
Ian Burns (114) 2–2 Rory McLeod
Graeme Dott (103) 3–1 Soheil Vahedi
Jack Lisowski 2–2 Ian Burns
Soheil Vahedi 1–3 Zak Surety
Fraser Patrick 0–3 Rory McLeod
Graeme Dott (100) 3–1 Liang Wenbo



Breakuri 100(+)
139 Jack Lisowski
114 Ian Burns
105 Liang Wenbo
103 Graeme Dott
102 Liang Wenbo
100 Graeme Dott
.



Clasamentul Grupei a 13-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Rory McLeod – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–2], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Ian Burns – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–4], 5 puncte
3 Jack Lisowski – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [5–6], 4 puncte
4 Fraser Patrick – 0 victorii, 0 egale, 3 înfrângeri [1–9], 0 puncte
.



Clasamentul Grupei a 14-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Graeme Dott – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–4], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Liang Wenbo – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [7–4], 6 puncte
3 Zak Surety – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [5–6], 4 puncte
4 Soheil Vahedi – 0 victorii, 0 egale, 3 înfrângeri [3–9], 0 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 16937
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 20 Sep 2020, 13:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Duminică, 20 septembrie, Marshall Arena, Milton Keynes




GRUPELE 15 & 16


Daniel Womersley 0–3 Jamie O'Neill
Mark Selby 3–1 Fergal O'Brien
Michael Holt 0–3 Sean Maddocks
Lyu Haotian 2–2 Brandon Sargeant
Michael Holt (100) 3–0 Jamie O'Neill
Lyu Haotian (102) 3–0 Fergal O'Brien
Daniel Womersley 2–2 Sean Maddocks
Mark Selby 3–1 Brandon Sargeant
Michael Holt 1–3 Daniel Womersley
Brandon Sargeant (121) 2–2 Fergal O'Brien
Mark Selby 2–2 Lyu Haotian
Jamie O'Neill 3–1 Sean Maddocks



Breakuri 100(+)
121 Brandon Sargeant
102 Lyu Haotian
100 Michael Holt
.




Clasamentul Grupei a 15-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Jamie O'Neill – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [6–4], 6 puncte

Eliminați din competiție
2 Sean Maddocks – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–5], 4 puncte
3 Daniel Womersley – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [5–6], 4 puncte
4 Michael Holt – 1 victorie, 0 egale, 2 înfrângeri [4–6], 3 puncte
.



Clasamentul Grupei a 16-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Mark Selby – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–4], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Lyu Haotian – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–4], 5 puncte
3 Brandon Sargeant – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [5–7], 2 puncte
4 Fergal O'Brien – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [3–8], 1 punct
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Championship League Snooker (CLS) 2020-21 Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community