Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Meciuri si rezultate
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2020-2021 » Championship League Snooker (CLS) 2020
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17808
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 3 Oct 2020, 21:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Duminică, 4 octombrie, Marshall Arena, Milton Keynes




GRUPELE 20 & 29


Stuart Carrington 0–3 Jordan Brown
Joe Perry 3–0 Steven Hallworth
Yan Bingtao 3–0 Michael White
Elliot Slessor 3–0 Kacper Filipiak
Yan Bingtao 2–2 Jordan Brown
Elliot Slessor 1–3 Steven Hallworth
Stuart Carrington 0–3 (130) Michael White
Joe Perry (102) 3–0 Kacper Filipiak
Yan Bingtao 2–2 Stuart Carrington
Kacper Filipiak 0–3 Steven Hallworth
Jordan Brown 3–1 Michael White
Joe Perry (112) 1–3 Elliot Slessor



Breakuri 100(+)
130 Michael White
112 Joe Perry
102 Joe Perry
.




Clasamentul Grupei a 20-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Jordan Brown – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–3], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Yan Bingtao – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–4], 5 puncte
3 Michael White – 1 victorie, 0 egale, 2 înfrângeri [4–6], 3 puncte
4 Stuart Carrington – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [2–8], 1 punct
.



Clasamentul Grupei a 29-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Joe Perry – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [7–3], 6 puncte

Eliminați din competiție
2 Elliot Slessor – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [7–4], 6 puncte
3 Steven Hallworth – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [6–4], 6 puncte
4 Kacper Filipiak – 0 victorii, 0 egale, 3 înfrângeri [0–9], 0 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17808
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 4 Oct 2020, 21:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Luni, 5 octombrie, Marshall Arena, Milton Keynes




GRUPELE 31 & 32


Tian Pengfei (109) 2–2 Robbie Williams
Iulian Boiko 2–2 John Astley
Noppon Saengkham 0–3 (133) Oliver Lines
Li Hang 3–1 Alex Borg
Noppon Saengkham 2–2 (112) Robbie Williams
Li Hang 3–1 Iulian Boiko
Tian Pengfei 2–2 Oliver Lines
Alex Borg 1–3 John Astley
Noppon Saengkham 1–3 (122) Tian Pengfei
Alex Borg 2–2 Iulian Boiko
Robbie Williams 3–1 Oliver Lines
Li Hang 3–1 John Astley



Breakuri 100(+)
133 Oliver Lines
122 Tian Pengfei
112 Robbie Williams
109 Tian Pengfei
.



Clasamentul Grupei a 31-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Tian Pengfei – 1 victorie, 2 egal3, 0 înfrângeri [7–5], 5 puncte

Eliminați din competiție
2 Robbie Williams – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–5], 5 puncte
3 Oliver Lines – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–5], 4 puncte
4 Noppon Saengkham – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [3–8], 1 punct
.



Clasamentul Grupei a 32-a

Calificat în Etapa a 2-a
1 Li Hang – 3 victorii, 0 egale, 0 înfrângeri [9–3], 9 puncte

Eliminați din competiție
2 John Astley – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–6], 4 puncte
3 Iulian Boiko – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [5–7], 2 puncte
4 Alex Borg – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [4–8], 1 punct
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17808
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 25 Oct 2020, 0:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Luni, 26 octombrie, Marshall Arena, Milton Keynes



ETAPA A DOUA



GRUPELE A & C


Judd Trump 3–1 Robert Milkins
Zhao Xintong 2–2 Alexander Ursenbacher
Barry Hawkins (116) 3–0 Ryan Day
Stuart Bingham 1–3 (111) Luo Honghao
Barry Hawkins (133, 143) 3–0 Robert Milkins
Stuart Bingham (129) 2–2 Alexander Ursenbacher
Judd Trump 2–2 Ryan Day
Zhao Xintong 3–1 Luo Honghao
Ryan Day (100) 3–1 Robert Milkins
Stuart Bingham 0–3 Zhao Xintong
Judd Trump (124, 110) 3–0 Barry Hawkins
Luo Honghao 2–2 Alexander Ursenbacher



Breakuri 100(+)
143 Barry Hawkins
133 Barry Hawkins
129 Stuart Bingham
124 Judd Trump
116 Barry Hawkins
111 Luo Honghao
110 Judd Trump
100 Ryan Day
.



Clasamentul Grupei A

Calificat în Etapa a 3-a
1 Judd Trump – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–3], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Barry Hawkins – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [6–3], 6 puncte
3 Ryan Day – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [5–6], 4 puncte
4 Robert Milkins – 0 victorii, 0 egale, 3 înfrângeri [2–9], 0 puncte
.



Clasamentul Grupei C

Calificat în Etapa a 3-a
1 Zhao Xintong – 2 victorii, 1 egale, 0 înfrângeri [8–3], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Luo Honghao – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–6], 4 puncte
3 Alexander Ursenbacher – 0 victorii, 3 egale, 0 înfrângeri [6–6], 3 puncte
4 Stuart Bingham – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [3–8], 1 punct
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17808
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 27 Oct 2020, 1:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Marți, 27 octombrie, Marshall Arena, Milton Keynes




ETAPA A DOUA




GRUPELE B & D


Shaun Murphy 1–3 Dominic Dale
Graeme Dott (139) 3–0 Jamie O'Neill
Zhou Yuelong (119) 3–1 Matthew Selt
Mark Selby (118, 118) 3–0 Rory McLeod
Zhou Yuelong (134, 122, 134) 3–0 Dominic Dale
Mark Selby (109) 3–0 Jamie O'Neill
Shaun Murphy 3–1 (108) Matthew Selt
Graeme Dott 2–2 Rory McLeod
Matthew Selt 3–1 Dominic Dale
Mark Selby (128) 2–2 Graeme Dott
Shaun Murphy (102) 2–2 (114) Zhou Yuelong
Jamie O'Neill 3–1 Rory McLeod



Breakuri 100(+)
139 Graeme Dott
134 Zhou Yuelong
134 Zhou Yuelong
128 Mark Selby
122 Zhou Yuelong
119 Zhou Yuelong
118 Mark Selby
118 Mark Selby
114 Zhou Yuelong
109 Mark Selby
108 Matthew Selt
102 Shaun Murphy
.




Clasamentul Grupei B

Calificat în Etapa a 3-a
1 Zhou Yuelong – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–3], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Shaun Murphy – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–6], 4 puncte
3 Matthew Selt – 1 victorie, 0 egale, 2 înfrângeri [5–7], 3 puncte
4 Dominic Dale – 1 victorie, 0 egale, 2 înfrângeri [4–7], 3 puncte
.



Clasamentul Grupei D

Calificat în Etapa a 3-a
1 Mark Selby – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–2], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Graeme Dott – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–4], 5 puncte
3 Jamie O'Neill – 1 victorie, 0 egale, 2 înfrângeri [3–7], 3 puncte
4 Rory McLeod – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [3–8], 1 punct
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17808
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 28 Oct 2020, 1:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Miercuri, 28 octombrie, Marshall Arena, Milton Keynes




ETAPA A DOUA



GRUPELE E & F


Xiao Guodong 3–1 Jordan Brown
Kyren Wilson (110) 3–0 Mark King
Thepchaiya Un-Nooh 2–2 Ken Doherty
David Gilbert 0–3 Scott Donaldson
Thepchaiya Un-Nooh (135) 3–1 Jordan Brown
David Gilbert (125) 3–1 Mark King
Xiao Guodong 1–3 Ken Doherty
Kyren Wilson 2–2 Scott Donaldson
Thepchaiya Un-Nooh (108) 2–2 Xiao Guodong
Scott Donaldson 1–3 Mark King
Jordan Brown 2–2 (139) Ken Doherty
Kyren Wilson (103) 3–0 David Gilbert



Breakuri 100(+)
139 Ken Doherty
135 Thepchaiya Un-Nooh
125 David Gilbert
110 Kyren Wilson
108 Thepchaiya Un-Nooh
103 Kyren Wilson
.




Clasamentul Grupei E

Calificat în Etapa a 3-a
1 Ken Doherty – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–5], 5 puncte

Eliminați din competiție
2 Thepchaiya Un-Nooh – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–5], 5 puncte
3 Xiao Guodong – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–6], 4 puncte
4 Jordan Brown – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [4–8], 1 punct
.



Clasamentul Grupei F

Calificat în Etapa a 3-a
1 Kyren Wilson – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–2], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Scott Donaldson – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–5], 4 puncte
3 Mark King – 1 victorie, 0 egale, 2 înfrângeri [4–7], 3 puncte
4 David Gilbert – 1 victorie, 0 egale, 2 înfrângeri [3–7], 3 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17808
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 29 Oct 2020, 1:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Joi, 29 octombrie, Marshall Arena, Milton Keynes




ETAPA A DOUA



GRUPELE G & H


John Higgins 3–0 Jamie Clarke
Mark Davis 2–2 Li Hang
Tom Ford 2–2 Martin Gould
Joe Perry 3–1 Tian Pengfei
Tom Ford 2–2 Jamie Clarke
Joe Perry (109) 3–0 Li Hang
John Higgins 0–3 Martin Gould
Mark Davis 2–2 Tian Pengfei
Martin Gould 2–2 Jamie Clarke
Joe Perry (138) 2–2 Mark Davis
John Higgins 3–0 Tom Ford
Li Hang 2–2 Tian Pengfei



Breakuri 100(+)
138 Joe Perry
109 Joe Perry
.



Clasamentul Grupei G

Calificat în Etapa a 3-a
1 John Higgins – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [6–3], 6 puncte

Eliminați din competiție
2 Martin Gould – 1 victorie, 2 egale, 0 înfrângeri [7–4], 5 puncte
3 Tom Ford – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [4–7], 2 puncte
4 Jamie Clarke – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [4–7], 2 puncte
.



Clasamentul Grupei H

Calificat în Etapa a 3-a
1 Joe Perry – 2 victorii, 1 egal, 0 înfrângeri [8–3], 7 puncte

Eliminați din competiție
2 Mark Davis – 0 victorii, 3 egale, 0 înfrângeri [6–6], 3 puncte
3 Tian Pengfei – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [5–7], 2 puncte
4 Li Hang – 0 victorii, 2 egale, 1 înfrângere [4–7], 2 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17808
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 30 Oct 2020, 0:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Vineri, 30 octombrie, Marshall Arena, Milton Keynes




ETAPA A TREIA



GRUPELE FINALE 1 & 2


Judd Trump 3–1 Zhao Xintong
John Higgins 3–0 Joe Perry
Mark Selby 1–3 (102) Zhou Yuelong
Kyren Wilson 3–1 Ken Doherty
Mark Selby 0–3 (117) Zhao Xintong
Kyren Wilson (100) 3–0 Joe Perry
Judd Trump 3–0 Zhou Yuelong
John Higgins 0–3 (122) Ken Doherty
Zhou Yuelong 2–2 Zhao Xintong
Kyren Wilson 1–3 (123, 147) John Higgins
Judd Trump 0–3 (134) Mark Selby
Joe Perry 2–2 Ken Doherty



Clasamentul Grupei finale 1

Calificat în finală
1 Judd Trump – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [6–4], 6 puncte

Eliminați din competiție
2 Zhao Xintong – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–5], 4 puncte
3 Zhou Yuelong – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [5–6], 4 puncte
4 Mark Selby – 1 victorie, 0 egale, 2 înfrângeri [4–6], 3 puncte
.



Clasamentul Grupei finale 2

Calificat în finală
1 Kyren Wilson – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [7–4], 6 puncte

Eliminați din competiție
2 John Higgins – 2 victorii, 0 egale, 1 înfrângere [6–4], 6 puncte
3 Ken Doherty – 1 victorie, 1 egal, 1 înfrângere [6–5], 4 puncte
4 Joe Perry – 0 victorii, 1 egal, 2 înfrângeri [2–8], 1 punct
.






F I N A L A









JUDD TRUMP 1–3 KYREN WILSON

20-72(64), 118(118)-0, 11-69, 0-88(88)





Breakuri 100(+)
147 John Higgins
134 Mark Selby
123 John Higgins
122 Ken Doherty
118 Judd Trump
117 Zhao Xintong
102 Zhou Yuelong
100 Kyren Wilson
.









_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2020-2021 » Championship League Snooker (CLS) 2020 Ora este GMT + 3 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community