Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2020-2021 » Campionatul jucătorilor (Players)
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 25 Feb 2021, 20:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Off-topic. Bugatti Chiron (Super Sport 300+) ! A trebuit să googălesc chestia asta. Laughing Nu pot totuși să nu reacționez imediat fiindcă ai atins un punct sensibil – nu snookericesc. Țin la imaginea mea despre Bugatti și ea poate fi una „istorică”, dar, după părerea mea, e frumoasă : Bugatti 1929 Type 41 Royale ”Henri Binder Coupé de Ville”, una dintre favoritele mele în materie auto. Profit de ocazie ca să vorbesc despre ea. Laughing




_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 25 Feb 2021, 20:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Off-topic la off-topic: parcă era pe undeva (aici pe site) un subiect în care asemănam jucătorii de snooker cu actori celebri. Poate ar fi o idee să găsim comparații între jucătorii de snooker și mașini...

P.S. Din trecutul Bugatti, modelul Type57 SC Atlantic mi-a rămas în suflet. O adevărată operă de artă!



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 25 Feb 2021, 21:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Carosierii italieni ! Muzică ! Cool Prea multe rotunjimi, pentru gustul meu, totuși.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 25 Feb 2021, 23:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



__________________________


Oare ne îndreptăm spre o finală Higgins vs O'Sullivan ?... Apropo :





_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 28 Feb 2021, 15:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MULȚUMIRI, Dr.Killjoy, pentru linkul de stream postat la http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=1246

________________



________________

Ambii fialiști se află în fața unui record personal negativ : atât RO'S cât și Higgo au pierdut ultimele trei finale de clasament – trei finale consecutive. Niciunul dintre ei n-a pierdut vreodată patru. Cine pierde azi stabilește recordul.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 28 Feb 2021, 23:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

You don't need to do great things, you just need to do the little things in a great way spuse Alan McManus despre John Higgins nu cu mult timp în urmă din cabina comentatorilor.
Cred că descrie destul de bine săptămâna aproape perfectă pe care a avut-o John (a pierdut doar 4 frame-uri, dintre care un 80+ și 3 sutare), fiecare aspect al jocului său fiind constant la cel mai înalt nivel.

Este ceva în aer atunci când O'Sullivan și Higgins se întâlnesc, nu de puține ori oferind cel mai bun snooker de care sunt capabili.
Spuneam la Masters că mi-ar plăcea să-i revăd pe cei doi măcar într-un „best of 19”... zis și făcut. Smile
Păi atunci mi-aș dori și un „best of 33” sau „best of 35”...



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2020-2021 » Campionatul jucătorilor (Players) Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community