Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Meciuri si rezultate
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2020-2021 » Seria WST Pro 2021
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17957
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 15 Mar 2021, 1:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa I
Ronnie O'Sullivan
Tom Ford
Lyu Haotian
Mark Joyce
Chen Zifan
David Lilley
Ben Hancorn
Jamie Wilson
.




Luni, 15 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1



GRUPA I


Ronnie O'Sullivan 2–0 Jamie Wilson
Tom Ford 2–1 Ben Hancorn
Lyu Haotian 2–1 David Lilley
Mark Joyce 2–0 Chen Zifan
Ronnie O'Sullivan (141) 1–2 Ben Hancorn
Tom Ford 1–2 David Lilley
Lyu Haotian 2–0 Chen Zifan
Mark Joyce 0–2 Jamie Wilson
Ronnie O'Sullivan 0–2 David Lilley
Tom Ford 1–2 (121) Chen Zifan
Lyu Haotian 2–0 Mark Joyce
Ben Hancorn 2–1 Jamie Wilson
Ronnie O'Sullivan 1–2 Chen Zifan
Tom Ford 0–2 Mark Joyce
Lyu Haotian 2–0 Jamie Wilson
David Lilley 0–2 Ben Hancorn
Ronnie O'Sullivan 2–1 Mark Joyce
Tom Ford 1–2 Lyu Haotian
Chen Zifan 1–2 Ben Hancorn
David Lilley 2–0 Jamie Wilson
Ronnie O'Sullivan 0–2 Lyu Haotian
Tom Ford 2–1 Jamie Wilson
Mark Joyce 0–2 Ben Hancorn
Chen Zifan 2–1 David Lilley
Ronnie O'Sullivan 0–2 Tom Ford
Lyu Haotian 0–2 Ben Hancorn
Mark Joyce 2–1 David Lilley
Chen Zifan 0–2 Jamie Wilson



Breakuri 100(+)
141 Ronnie O'Sullivan
121 Chen Zifan
110 Lyu Haotian
.



Clasamentul Grupei I

Calificați în Etapa a 2-a
1 Ben Hancorn – 6 victorii, 1 înfrângere [13–5], 18 puncte
2 Lyu Haotian – 6 victorii, 1 înfrângere [12–4], 18 puncte
.

Eliminați din competiție
3 David Lilley – 3 victorii, 4 înfrângeri [9–9], 9 puncte
4 Tom Ford – 3 victorii, 4 înfrângeri [9–10], 9 puncte
5 Mark Joyce – 3 victorii, 4 înfrângeri [7–9], 9 puncte
6 Chen Zifan – 3 victorii, 4 înfrângeri [7–11], 9 puncte
7 Jamie Wilson – 2 victorii, 5 înfrângeri [6–10], 6 puncte
8 Ronnie O'Sullivan – 2 victorii, 5 înfrângeri [6–11], 6 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17957
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 16 Mar 2021, 0:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa O
Judd Trump
Hossein Vafaei
Ryan Day
Jamie Jones
Barry Pinches
Jimmy White
Steven Hallworth
Sean Maddocks
.




Marți, 16 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA 1



GRUPA O


Judd Trump 2–0 Sean Maddocks
Hossein Vafaei 1–2 Steven Hallworth
Ryan Day 1–2 Jimmy White
Jamie Jones 2–0 Barry Pinches
Judd Trump (116) 2–1 Steven Hallworth
Hossein Vafaei 1–2 Jimmy White
Ryan Day (100) 2–0 Barry Pinches
Jamie Jones (125) 2–1 Sean Maddocks
Judd Trump 2–1 Jimmy White
Hossein Vafaei 1–2 Barry Pinches
Ryan Day 2–0 Jamie Jones
Steven Hallworth 2–1 Sean Maddocks
Judd Trump 2–0 Barry Pinches
Hossein Vafaei 1–2 Jamie Jones
Ryan Day (101) 2–0 Sean Maddocks
Jimmy White (140) 1–2 Steven Hallworth
Judd Trump 2–0 Jamie Jones
Hossein Vafaei 0–2 Ryan Day
Barry Pinches 0–2 (102) Steven Hallworth
Jimmy White 2–1 Sean Maddocks
Judd Trump 2–0 Ryan Day
Hossein Vafaei 2–0 Sean Maddocks
Jamie Jones 2–0 Steven Hallworth
Barry Pinches 1–2 Jimmy White
Judd Trump 0–2 Hossein Vafaei
Ryan Day 2–0 Steven Hallworth
Jamie Jones (107) 2–1 Jimmy White
Barry Pinches 2–0 Sean Maddocks



Breakuri 100(+)
140 Jimmy White
125 Jamie Jones
116 Judd Trump
107 Jamie Jones
102 Steven Hallworth
101 Ryan Day
100 Ryan Day
.



Clasamentul Grupei O

Calificați în Etapa a 2-a
1 Judd Trump – 6 victorii, 1 înfrângere [12–4], 18 puncte
2 Ryan Day – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–4], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Jamie Jones – 5 victorii, 2 înfrângeri [10–7], 15 puncte
4 Jimmy White – 4 victorii, 3 înfrângeri [11–10], 12 puncte
5 Steven Hallworth – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–9], 12 puncte
6 Hossein Vafaei – 2 victorii, 5 înfrângeri [8–10], 6 puncte
7 Barry Pinches – 2 victorii, 5 înfrângeri [5–11], 6 puncte
8 Sean Maddocks – 0 victorii, 7 înfrângeri [3–14], 0 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17957
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 17 Mar 2021, 0:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa 1
Ben Hancorn
Martin O'Donnell
Mark Williams
Ali Carter
Louis Heathcote
Lyu Haotian
James Cahill
Sunny Akani
.




Miercuri, 17 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA a II-a



GRUPA 1


Ben Hancorn 1–2 Sunny Akani
Martin O'Donnell 2–0 James Cahill
Mark Williams 2–1 (137) Lyu Haotian
Ali Carter 2–0 Louis Heathcote
Ben Hancorn 2–0 James Cahill
Martin O'Donnell 2–0 Lyu Haotian
Mark Williams 2–1 Louis Heathcote
Ali Carter (100) 2–1 Sunny Akani
Ben Hancorn 0–2 Lyu Haotian
Martin O'Donnell 2–1 Louis Heathcote
Mark Williams 2–0 Ali Carter
James Cahill 2–1 Sunny Akani
Ben Hancorn 1–2 Louis Heathcote
Martin O'Donnell 0–2 (129) Ali Carter
Mark Williams 1–2 Sunny Akani
Lyu Haotian 0–2 James Cahill
Ben Hancorn 0–2 Ali Carter
Martin O'Donnell 2–1 Mark Williams
Louis Heathcote 2–1 James Cahill
Lyu Haotian 1–2 Sunny Akani
Ben Hancorn 0–2 Mark Williams
Martin O'Donnell (124) 1–2 Sunny Akani
Ali Carter 2–0 James Cahill
Louis Heathcote 1–2 Lyu Haotian
Ben Hancorn 0–2 Martin O'Donnell
Mark Williams 2–0 James Cahill
Ali Carter 2–1 Lyu Haotian
Louis Heathcote 0–2 Sunny Akani



Breakuri 100(+)
137 Lyu Haotian
129 Ali Carter
124 Martin O'Donnell
100 Ali Carter
.



Clasamentul Grupei 1

Calificați în Etapa a III-a
1 Ali Carter – 6 victorii, 1 înfrângere [12–4], 18 puncte
2 Mark Williams – 5 victorii, 2 înfrângeri [12–6], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Martin O'Donnell – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–6], 15 puncte
4 Sunny Akani – 5 victorii, 2 înfrângeri [12–8], 15 puncte
5 Lyu Haotian – 2 victorii, 5 înfrângeri [7–11], 6 puncte
6 Louis Heathcote – 2 victorii, 5 înfrângeri [7–12], 6 puncte
7 James Cahill – 2 victorii, 5 înfrângeri [5–11], 6 puncte
8 Ben Hancorn – 1 victorie, 6 înfrângeri [4–12], 3 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17957
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 18 Mar 2021, 0:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa 2
Zhao Xintong
Shaun Murphy
Kyren Wilson
Ben Woollaston
Xiao Guodong
Robert Milkins
Stuart Carrington
Lu Ning
.




Joi, 18 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA a II-a



GRUPA a 2-a


Zhao Xintong 2–1 Lu Ning
Shaun Murphy (116) 2–1 Stuart Carrington
Kyren Wilson 2–0 Robert Milkins
Ben Woollaston 1–2 Xiao Guodong
Zhao Xintong 0–2 Stuart Carrington
Shaun Murphy (107) 1–2 Robert Milkins
Kyren Wilson 2–1 Xiao Guodong
Ben Woollaston (137) 2–1 Lu Ning
Zhao Xintong 1–2 Robert Milkins
Shaun Murphy0 2– Xiao Guodong
Kyren Wilson (129) 1–2 Ben Woollaston
Stuart Carrington 2–0 Lu Ning
Zhao Xintong 0–2 Xiao Guodong
Shaun Murphy 0–2 (103) Ben Woollaston
Kyren Wilson 2–0 Lu Ning
Robert Milkins (102) 2–1 Stuart Carrington
Zhao Xintong 1–2 Ben Woollaston
Shaun Murphy 0–2 Kyren Wilson
Xiao Guodong 1–2 Stuart Carrington
Robert Milkins 1–2 (133) Lu Ning
Zhao Xintong 2–1 Kyren Wilson
Shaun Murphy 2–0 Lu Ning
Ben Woollaston 1–2 Stuart Carrington
Xiao Guodong (127) 2–1 Robert Milkins
Zhao Xintong 1–2 Shaun Murphy
Kyren Wilson 2–1 (137) Stuart Carrington
Ben Woollaston 2–1 Robert Milkins
Xiao Guodong 2–0 Lu Ning



Breakuri 100(+)
137 Ben Woollaston
137 Stuart Carrington
133 Lu Ning
129 Kyren Wilson
127 Xiao Guodong
116 Shaun Murphy
107 Shaun Murphy
103 Ben Woollaston
102 Robert Milkins
.



Clasamentul Grupei a 2-a

Calificați în Etapa a III-a
1 Kyren Wilson – 5 victorii, 2 înfrângeri [18–6], 15 puncte
2 Xiao Guodong – 5 victorii, 2 înfrângeri [18–6], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Ben Woollaston – 5 victorii, 2 înfrângeri [12–8], 15 puncte
4 Stuart Carrington – 4 victorii, 3 înfrângeri [11–8], 12 puncte
5 Robert Milkins – 3 victorii, 4 înfrângeri [9–11], 9 puncte
6 Shaun Murphy – 3 victorii, 4 înfrângeri [7–10], 9 puncte
7 Zhao Xintong – 2 victorii, 5 înfrângeri [7–12], 6 puncte
8 Lu Ning – 1 victorie, 6 înfrângeri [4–13], 3 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17957
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 19 Mar 2021, 0:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa a 3-a
Barry Hawkins
Joe Perry
Luo Honghao
Jack Lisowski
Fergal O'Brien
Sam Craigie
Mark Davis
Luca Brecel
.




Vineri, 19 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA a II-a



GRUPA a 3-a


Barry Hawkins 2–0 Luca Brecel
Joe Perry 1–2 (102) Mark Davis
Luo Honghao 1–2 (100, 132) Sam Craigie
Jack Lisowski 2–1 Fergal O'Brien
Barry Hawkins 2–1 Mark Davis
Joe Perry 0–2 Sam Craigie
Luo Honghao 2–1 Fergal O'Brien
Jack Lisowski 2–1 Luca Brecel
Barry Hawkins 2–1 Sam Craigie
Joe Perry 2–0 Fergal O'Brien
Luo Honghao 1–2 Jack Lisowski
Mark Davis 0–2 Luca Brecel
Barry Hawkins (132) 2–1 Fergal O'Brien
Joe Perry 0–2 Jack Lisowski
Luo Honghao 0–2 Luca Brecel
Sam Craigie 0–2 Mark Davis
Barry Hawkins 1–2 (102) Jack Lisowski
Joe Perry 2–1 Luo Honghao
Fergal O'Brien 2–0 Mark Davis
Sam Craigie 2–0 Luca Brecel
Barry Hawkins 0–2 Luo Honghao
Joe Perry (142) 1–2 (102) Luca Brecel
Jack Lisowski 1–2 Mark Davis
Fergal O'Brien 0–2 Sam Craigie
Barry Hawkins 2–1 Joe Perry
Luo Honghao 0–2 Mark Davis
Jack Lisowski 0–2 Sam Craigie
Fergal O'Brien 0–2 Luca Brecel



Breakuri 100(+)
142 Joe Perry
132 Sam Craigie
132 Barry Hawkins
102 Mark Davis
102 Jack Lisowski
102 Luca Brecel
100 Sam Craigie
.



Clasamentul Grupei a 3-a

Calificați în Etapa a III-a
1 Sam Craigie – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–5], 15 puncte
2 Jack Lisowski – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–8], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Barry Hawkins – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–8], 15 puncte
4 Luca Brecel – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–7], 12 puncte
5 Mark Davis – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–8], 12 puncte
6 Joe Perry – 2 victorii, 5 înfrângeri [7–11], 6 puncte
7 Luo Honghao – 2 victorii, 5 înfrângeri [7–11], 6 puncte
8 Fergal O'Brien – 1 victorie, 6 înfrângeri [5–12], 3 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17957
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 20 Mar 2021, 0:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa a 4-a
Stuart Bingham
Judd Trump
Oliver Lines
Mark Selby
Zhou Yuelong
Ryan Day
Dominic Dale
Ricky Walden
.




Sâmbătă, 20 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA a II-a



GRUPA a 4-a


Stuart Bingham 2–0 Ricky Walden
Judd Trump 0–2 Dominic Dale
Oliver Lines 0–2 Ryan Day
Mark Selby 1–2 Zhou Yuelong
Stuart Bingham 2–0 Dominic Dale
Judd Trump (116) 2–1 Ryan Day
Oliver Lines 2–1 Zhou Yuelong
Mark Selby 1–2 Ricky Walden
Stuart Bingham 0–2 Ryan Day
Judd Trump (128, 121) 2–0 Zhou Yuelong
Oliver Lines 0–2 (125) Mark Selby
Dominic Dale 2–1 Ricky Walden
Stuart Bingham 2–1 Zhou Yuelong
Judd Trump 2–0 Mark Selby
Oliver Lines 1–2 Ricky Walden
Ryan Day 2–0 Dominic Dale
Stuart Bingham 2–0 Mark Selby
Judd Trump 2–1 Oliver Lines
Zhou Yuelong 1–2 Dominic Dale
Ryan Day 2–1 Ricky Walden
Stuart Bingham 2–0 Oliver Lines
Judd Trump (118) 2–1 Ricky Walden
Mark Selby 2–0 Dominic Dale
Zhou Yuelong 2–0 Ryan Day
Stuart Bingham 1–2 (101) Judd Trump
Oliver Lines 1–2 Dominic Dale
Mark Selby 2–0 Ryan Day
Zhou Yuelong 2–1 Ricky Walden



Breakuri 100(+)
128 Judd Trump
125 Mark Selby
121 Judd Trump
118 Judd Trump
116 Judd Trump
101 Judd Trump
.



Clasamentul Grupei a 4-a

Calificați în Etapa a III-a
1 Judd Trump – 6 victorii, 1 înfrângere [12–6], 18 puncte
2 Stuart Bingham – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–5], 15 puncte
.

Eliminați din competiție
3 Ryan Day – 4 victorii, 3 înfrângeri [9–7], 12 puncte
4 Dominic Dale – 4 victorii, 3 înfrângeri [8–9], 12 puncte
5 Mark Selby – 3 victorii, 4 înfrângeri [8–8], 9 puncte
6 Zhou Yuelong – 3 victorii, 4 înfrângeri [9–10], 9 puncte
7 Ricky Walden – 2 victorii, 5 înfrângeri [8–12], 6 puncte
8 Oliver Lines – 1 victorie, 6 înfrângeri [5–13], 3 puncte
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 17957
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 21 Mar 2021, 1:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




Grupa finală
Ali Carter
Mark Williams
Kyren Wilson
Xiao Guodong
Sam Craigie
Jack Lisowski
Judd Trump
Stuart Bingham
.





Duminică, 21 martie, Ballroom, Stadium MK, Milton Keynes



ETAPA a III-a



GRUPA FINALĂ


Ali Carter (130) 2–0 Stuart Bingham
Kyren Wilson 2–1 Jack Lisowski
Sam Craigie (115) 2–0 Xiao Guodong
Judd Trump 0–2 Mark Williams
Ali Carter 2–0 Jack Lisowski
Kyren Wilson 1–2 Xiao Guodong
Sam Craigie 0–2 (101) Mark Williams
Judd Trump 2–0 Stuart Bingham
Ali Carter (115) 1–2 (104) Xiao Guodong
Kyren Wilson 1–2 Mark Williams
Sam Craigie 2–0 Judd Trump
Jack Lisowski 1–2 Stuart Bingham
Ali Carter 1–2 Mark Williams
Kyren Wilson 0–2 Judd Trump
Sam Craigie (143) 2–0 Stuart Bingham
Xiao Guodong (123) 2–0 Jack Lisowski
Ali Carter 2–0 Judd Trump
Kyren Wilson (132) 1–2 (128) Sam Craigie
Mark Williams 2–0 Jack Lisowski
Xiao Guodong 0–2 Stuart Bingham
Ali Carter 2–1 Sam Craigie
Kyren Wilson 0–2 Stuart Bingham
Judd Trump 2–0 Jack Lisowski
Mark Williams 2–1 Xiao Guodong
Ali Carter 2–0 Kyren Wilson
Sam Craigie 2–1 Jack Lisowski
Judd Trump 2–0 Xiao Guodong
Mark Williams 1–2 (137) Stuart Bingham



Breakuri 100(+)
143 Sam Craigie
137 Stuart Bingham
132 Kyren Wilson
130 Ali Carter
128 Sam Craigie
123 Xiao Guodong
115 Sam Craigie
115 Ali Carter
104 Xiao Guodong
101 Mark Williams
100 Judd Trump
.



Clasamentul Grupei finale

Campionul turneului
1 Mark Williams – 6 victorii, 1 înfrângere [13–5], 18 puncte
.

Eliminați din competiție
2 Ali Carter – 5 victorii, 2 înfrângeri [12–5], 15 puncte
3 Sam Craigie – 5 victorii, 2 înfrângeri [11–6], 15 puncte
4 Judd Trump – 4 victorii, 3 înfrângeri [8–6], 12 puncte
5 Stuart Bingham – 4 victorii, 3 înfrângeri [8–8], 12 puncte
6 Xiao Guodong – 3 victorii, 4 înfrângeri [7–10], 9 puncte
7 Kyren Wilson – 1 victorie, 6 înfrângeri [5–13], 3 puncte
8 Jack Lisowski – 0 victorii, 7 înfrângeri [3–14], 0 puncte
.






_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2020-2021 » Seria WST Pro 2021 Ora este GMT + 3 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community