Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2021-2022 » Mastersul european 2022
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mmb147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Apr/2015
Mesaje: 313

MesajTrimis: Dum 27 Feb 2022, 19:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
După toate aparențele, șefia din ce în ce mai vrednică de admirație (?!) a WST a modificat formula finalei de la BO17 la BO19. Peste nopticică și, evident, mult după publicarea datelor tehnice ale turneului în Entry Pack. Profesionalismul la el acasă. Păi, poate aducem și șefi din China.

Sau deja avem ?...



Cine e sef in casa ?



_________________
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2016, China Championship 2016, Masters 2017, Romanian Masters 2018, Players Championship 2022
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mmb147 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 27 Feb 2022, 20:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deh, cam greu de spus, nu-i așa ?!... Wink Laughing




(În treacăt fie zis, înainte de a se mărita cu Jason Ferguson, Jing a lucrat în Snookerlandul chinezesc. Între altele, în organizare și relații cu străinătatea. Se știe ce presupune acest lucru.)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mmb147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Apr/2015
Mesaje: 313

MesajTrimis: Dum 27 Feb 2022, 20:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie a zis exact ce am gandit ,peste 10 ani clasamentul la snooker va fi ca cel de la tenis de masa



_________________
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2016, China Championship 2016, Masters 2017, Romanian Masters 2018, Players Championship 2022
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mmb147 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 27 Feb 2022, 21:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aveți amândoi dreptate. Linia de producție susținută guvernamental merge fără oprire și scoate, unul după altul, roboței programați să trimită bile în buzunarele mesei de snooker. Nu au, în general, o viață competițională cine știe ce lungă, dar vin mereu alții & alții. Nu mă deranjează faptul ca atare : cine joacă mai bine, n-are decât să câștige, indiferent cine este. Mă deranjează lipsa gândirii de perspectivă în UK și incapacitatea unora de a vedea de la distanță pericolele. Cel mai tare mă deranjează însă ura de sine a obositului Occident cândva liber. Altminteri, e plin Twitterul de briți tâmpiți care se bucură când un jucător din UK, unul dintre ai lor, o încasează de la un chinez.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 28 Feb 2022, 15:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu știu dacă am văzut vreodată un campion mai mohorât. Chiar m-am interesat : așa era de mic.

.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2021-2022 » Mastersul european 2022 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community