Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

King alias "macelaru"

 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » UK Championship 2004
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
andrei
Fan


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 16
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 27 Noi 2004, 18:23    Titlul subiectului: King alias "macelaru" Răspunde cu citat (quote)

king e cel care poate face o surpriza sa-l macelareasca pe maguire


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andrei Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Sâm 27 Noi 2004, 18:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ar fi tare sa il abta pe maguire .. dar nu prea cred...dar in fine... mie mi-ar fi placut sa fie o finala intre King si Maguire...nu o semifinala........ ehh.. eu o consider o finala... Razz kiss all }}}{{{



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Dum 28 Noi 2004, 18:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

luiza_hunter a scris:
ar fi tare sa il abta pe maguire .. dar nu prea cred...dar in fine... mie mi-ar fi placut sa fie o finala intre King si Maguire...nu o semifinala........ ehh.. eu o consider o finala... Razz kiss all }}}{{{


si uite ca nu l-a "abtut" Razz



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » UK Championship 2004 Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community