Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cluburi de biliard & snooker din tara
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
iatgsf
Fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 21

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 19:05    Titlul subiectului: Cluburi de biliard & snooker din tara Răspunde cu citat (quote)

M-am gandit ca ar fi interesant sa avem si un astfel de topic.
Pe mine m-ar interesa mai ales cluburile din Timisoara asa ca daca aveti cunostiinte solide in domeniu astept sugestiile voastre.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui iatgsf Trimite mesaj privat
bmwz3



Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 6

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 22:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

IDM - ffffffff.civilizat
Texas - OK
City Club - OK


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bmwz3 Trimite mesaj privat
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 1:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Unde este City Club si cum este comparativ cu IDM? (echipament, zgomot, privacy, fum, tiganie, preturi)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 1:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Texas e bun, acolo merg mereu. Nu va recomand sa mergeti in BGS. Foarte prost, chiar daca preturile sunt mai mici.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 20:33    Titlul subiectului: Re: Cluburi de biliard & snooker din tara Răspunde cu citat (quote)

iatgsf a scris:
M-am gandit ca ar fi interesant sa avem si un astfel de topic.
Pe mine m-ar interesa mai ales cluburile din Timisoara asa ca daca aveti cunostiinte solide in domeniu astept sugestiile voastre.


club teqila din complex Laughing


Sus
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 23:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clubul Tequila este singurul din Timisoara care stiu ca are masa de snooker. Iar masa nu este in cea mai buna conditie (vreau sa spun ca trage putin intr-o parte, in rest e OK). Stie careva si alte cluburi din Timisoara?



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Sâm 27 Noi 2004, 20:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cine stie kind sint concursuri in timisoara? Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
Larry Guest
Vizitator





MesajTrimis: Dum 28 Noi 2004, 18:17    Titlul subiectului: Re: Cluburi de biliard & snooker din tara Răspunde cu citat (quote)

Unde se gasesc mese de snooker in Bucuresti? Exista cluburi de snooker/biliard? Se organizeaza competitii? 8)


Sus
RaZoR
Fan


Data înscrierii: 29/Noi/2004
Mesaje: 11
Locație: Constanta

MesajTrimis: Lun 29 Noi 2004, 0:50    Titlul subiectului: Constanta Răspunde cu citat (quote)

Eu va zic di Constanta :

-Bowling: multe mese, nu toate bune, ambianta buna, destul de scump
-Primo : mese bunicele, preturi medii, tiganie multa
-Come back : mese multe si prost puse si proaste, preturi prea mari pentru fata lor
-Club Altlantida : mese foarte bune la parter, mese bunicele la subsol, putin cunoscut, ambianta buna, au tacuri de snooker de inchiriat
-Club Dada : mese bunicele, preturi mici, ceva tiganie

In afara de asta toate ori sunt varza, ori sunt de cartier, ori nu au decat max. 2 mese proaste si cu fise Smile)

Nici o masa de snooker in Constanta!!!!!



_________________
What's up doc? Think you're better than me? Just meet me at a pool table and we shall see! Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RaZoR Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 29 Noi 2004, 1:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

k.zoli a scris:
cine stie kind sint concursuri in timisoara? Very Happy

Stiu ca a fost pe data de 13 noiembrie un campionat de snooker in Tequila (pentru campionatul national cred). Din pacate eu nu am stiut despre el. Daca as fi stiut as fi participat si eu. Nu stiu insa cand va fi urmatorul campionat.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 29 Noi 2004, 1:41    Titlul subiectului: Re: Cluburi de biliard & snooker din tara Răspunde cu citat (quote)

Larry Guest a scris:
Unde se gasesc mese de snooker in Bucuresti? Exista cluburi de snooker/biliard? Se organizeaza competitii? 8)


Sunt mese de snooker in IDM (3 la numar) si una in Texas. Cam atat stiu eu.

Cat despre "cluburi de snooker/biliard"... pay attention, man. Arunca si tu un ochi, doi mai sus.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
k.zoli
More than a fan


Data înscrierii: 27/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: ARAD

MesajTrimis: Lun 29 Noi 2004, 21:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stiu ca a fost pe data de 13 noiembrie un campionat de snooker in Tequila (pentru campionatul national cred). Din pacate eu nu am stiut despre el. Daca as fi stiut as fi participat si eu. Nu stiu insa cand va fi urmatorul campionat.


da pacat ca nu am stiut de concursu de la timisoara macar la asta daca mergeam ca altundeva nu mai este in zona


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui k.zoli Trimite mesaj privat
brek
Vizitator





MesajTrimis: Mar 30 Noi 2004, 11:44    Titlul subiectului: Re: Cluburi de biliard & snooker din tara Răspunde cu citat (quote)

Larry Guest a scris:
Unde se gasesc mese de snooker in Bucuresti? Exista cluburi de snooker/biliard? Se organizeaza competitii? 8)
Sad in herastrau,city club


Sus
Rony
More than a fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar 30 Noi 2004, 14:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In Arad este un salon special pt biliard&snooker recent renovat. Arata super. Sunt cred vreo 15 mese de biliard (ca nu le-am numarat) si una de snooker toate de calitate f buna si nu e asa scump. Este in zona la stadion la UTA. Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Rony Trimite mesaj privat
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 30 Noi 2004, 18:38    Titlul subiectului: Re: Constanta Răspunde cu citat (quote)

RaZoR a scris:
Eu va zic di Constanta :

-Bowling: multe mese, nu toate bune, ambianta buna, destul de scump
-Primo : mese bunicele, preturi medii, tiganie multa
-Come back : mese multe si prost puse si proaste, preturi prea mari pentru fata lor
-Club Altlantida : mese foarte bune la parter, mese bunicele la subsol, putin cunoscut, ambianta buna, au tacuri de snooker de inchiriat
-Club Dada : mese bunicele, preturi mici, ceva tiganie

In afara de asta toate ori sunt varza, ori sunt de cartier, ori nu au decat max. 2 mese proaste si cu fise Smile)

Nici o masa de snooker in Constanta!!!!!



Ce atmosfera buna in Atlantida? Daca stai mai mult de-o ora vin "clinetii obisnuiti" si se uita urat la tine pana pleci. Rolling Eyes Very Happy



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 1 din 6

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community