Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » The Masters 2013
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că are șanse mai mari la titlul 2013 la Ally Pally ?
Neil Robertson
33%
 33%  [ 14 ]
Mark Allen
2%
 2%  [ 1 ]
Shaun Murphy
7%
 7%  [ 3 ]
John Higgins
16%
 16%  [ 7 ]
Mark Williams
4%
 4%  [ 2 ]
Mark Selby
26%
 26%  [ 11 ]
Graeme Dott
2%
 2%  [ 1 ]
Judd Trump
7%
 7%  [ 3 ]
Voturi totale : 42

Autor Mesaj
mihtudor
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Sep/2010
Mesaje: 214

MesajTrimis: Vin 18 Ian 2013, 22:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi, la cum joaca Williams, daca ia si el un frame e bine, dar sa vedem, oricum, vine pauza



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2012, Campionatul Mondial 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihtudor Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin 18 Ian 2013, 22:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mihtudor a scris:
Adi, la cum joaca Williams, daca ia si el un frame e bine, dar sa vedem, oricum, vine pauza

imi e si greu sa ma uit... nu prea inteleg ce joaca. (ma uit si la interviul cu Armstrong probabil ca aici e problema Smile) imi impart atentia in 2 locuri)

Poate revine Rolling Eyes

edit: 4-0.... in ritmul asta paraseste top16.... daca Ebdon a ajuns pe 31 si peste 1 luna o sa fie afara din top 32 cred ca Mark daca nu face ceva il urmeaza.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Vin 18 Ian 2013, 23:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce sa mai faca daca nu-i in stare sa lege un break de 50 de puncte macar? Crying or Very sad Va pierde la zero lejer, in opinia mea! Cat despre confuzia dintre Alex Hovco si S. Niculescu, nici nu se pune problema, Alex mi-e tare drag de la ciclism si mai nou de la cursele pe schiuri, l-am auzit si pe el la tenis, dar daca nu m-am ramolit (nu este cazul inca), va spun ca pe dl. Niculescu l-am auzit comentandu-l pe Djokovici in zorii zilei (scuze Clara pt.off- topic) Sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 674
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 1:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce contrast Surprised Un Masters foarte foarte plăcut și disputat, cu răsturnari dramatice de scor, 6 meciuri în joc decisiv...petru ca din senin,în seara asta să avem parte de cel mai prost joc de până acum. Tare neplacută prestația ambilor Mark,după ce au arătat în primul tur,cu precădere Selby .. pacat Confused Cu excepția doar câtorva lovituri reușite și spectaculoase nimic nu a semănat cu o semifinală de mare turneu...ba dimpotrivă,parcă jucau doi amatori.
Bine că a trecut mai departe Selby, dar cu jocul ăsta maine nu mai câștiga nici măcar un frame în fața lui Dott. Sper să fi fost un simplu meci ratat și atât. Doamne ajuta !



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 1:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

un meci slab! si repet nu am fost atent la tot meciul.... sunt tare dezamagit de Williams!
Apropo... maine nu vedem prima semi-finala Rolling Eyes si probabil duminica nu o sa vedem prima sesiune.

Apropo daca e cineva interesat de bancul cu Bula parasutist poate sa-mi dea mesaj si ii spun eu despre ce e vorba Smile [sper sa nu te superi Clara , dar nu am postat Very Happy doar am intrebat Very Happy ]


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 10:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma asteptam ca meciul de aseara sa fie incredibil mai ales ca in 2011 la Shanghai in finala a fost un meci frumos dar si ca cei doi au oferit partide de cea mai buna calitate.In concluzie cel mai slab meci de la Masters parerea mea.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 11:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu vreau sa va contrazic dar cred ca meciul Stevens Williams a fost si mai slab, iar argumentul este simplu(galezul a jucat la fel de prost ca in primul meci, Selby a ridicat putin stacheta, a jucat mai bine decat Stevens ).
Oricum a fost un meci slab, totusi englezul ma impresioneaza cu jocul sau cu manta, indiferent daca este sau nu in forma reuseste sa iasa aproape din orice snooker, si reuseste sa bage aproape orice bila cu manta(ieri au fost 3 din 3 reusite cu manta, cel putin pana am vazut eu ft. atent meciul); este cel mai bun din lume la acest capitol, de departe as spune...iar referitor la galez si la capacitatea lui de a dezvolta breakuri serioase, nu stiu ce se intampla...dar tot timpul se intampla cate ceva Laughing ma uit la jucatori ca Bingham sau Mark Davis, cat de usor si limpede curg breakurile lor(asta ca sa nu dau exemple din prima linie), daca ma uit la Williams parca imi dau seama cat de greu este snookerul defapt Embarassed .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 12:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca Robertson va castiga turneul!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 13:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asta am votat si eu, inainte de sferturi, iar azi la Oscue l-am "bolduit" pe Murphy. Cred totusi ca Selby va castiga Masters-ul de anul acesta.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 14:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mizez pe DoTT


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 18:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu-mi vine sa cred ce bila a ratat Murphy in jocul 6 cu sprijinul. Tocmai el, care are procentaj mai bun cu sprijinul decat 99% din jucatori...
Rateaza bile prea usoare, asa nu merita sa castige. Neil e mai concentrat, cu mintea la joc. Murphy are alti fluturi in minte...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Bleic
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Oct/2008
Mesaje: 394
Locație: Iasi

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 18:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

doua meciuri ciudate, in care Mark Williams repectiv Murphy au facut tot ce le-a stat in putinta pentru ca adversarii sa castige.
una peste alta .. unul din cele mai bizare turnee pe care le-am vazut pana acum Sad



_________________
Applause ronnie
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2020
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bleic Trimite mesaj privat
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 957
Locație: constanta

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 18:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si ce propui?Sa li se faca cu prioritate control antidoping...invinsilor?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 21:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Știu că o finală de vis, în zilele noastre, ar fi și cea dintre Neil Robertson și Mark Selby, dar trebuie să vă aduc aminte că un anume scoțian numit Graeme Dott s-a mai pus o dată, cu succes, de-a curmezișul zisului vis : la Campionatul mondial 2010. Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 19 Ian 2013, 22:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sper sa castige Selby Very Happy nu de alta dar daca o sa castig pe Dott la pariuri si pierd biletul pe Barcelona nu o sa ma simt prea bine Very Happy

Insa de un lucru sunt sigur!! Selby poate sa revina Rolling Eyes




Ultima modificare efectuată de către Adi4Ebbo la Sâm 19 Ian 2013, 22:23, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » The Masters 2013 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Următoare
Pagina 11 din 15

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community