Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Virtual Pool, mai joaca cineva?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1199
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 12 Iun 2011, 10:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zenart a scris:
Stau,citesc si observ ca daca eu si Daros am fost foarte ocupati in ultimile saptamani,nimeni,dar absolut nimeni nu s-a invrednicit sa mai puna "pe roate" inca un campionat.

Până și în Main Tour este pauză. Și, ai dreptate, vine Turul Franței, vine Wimbledon-ul, vine vacanța. Smile
Eu propun altceva, în general: realizarea unor turnee „fulger”, chiar și cu 4 participanți, pentru că va destul de greu să ne găsim 8/16 persoane care să fie disponibile pentru a încheia un turneu în 1-2 săptămâni (mai ales în următoarele luni). Bineînțeles, jucăm de plăcere, nu ne plătește nimeni Smile, dar fiecare dintre noi este dependent de evenimentele din viața reală.
În concluzie, cine are timp și chef de VP3 poate să lase aici un mesaj și dacă se găsesc 3-4 doritori se poate drumul la competiție.

RVI a scris:
Si felicitari pentru postul cu nr 147 Laughing

Chiar așa, felicitări! Wink



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 12 Iun 2011, 10:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RVI a scris:
Am jucat intre noi putin, Zenart, sa ne cunoastem.... Si felicitari pentru postul cu nr 147 Laughing


Multumesc frumos,apreciez.

In alta ordine de idei,eu am mai intrat pe hamachi si desi sunt online cativa,in afara de rockyronnie si Glad,nimeni nu raspunde macar la salut.Eu am vrut sa mai cunosc din colegii de hamachi mai noi,dar in afara de cei 2 mentionati,nimeni nu mi-a raspuns macar la salut.Sigur,e posibil sa ramai logat si sa fi plecat de langa computer,dar mie, daca am fost logat pe hamachi,nu mi s-a intamplat sa nu raspund cuiva,chiar daca nu am avut timp de joc.

Mircea, tu stii bine ca eu sunt deschis la orice propunere ca sistem de joc (numai sa jucam!!!) si chiar sunt de acord sa jucam si in 4,atunci cand timpul permite fiecaruia.Si cum am mai postat,noi efectiv "prestam" de placere .

Hai,
Toate cele bune tuturor si sa ne gasim la "o bila". Yeah



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun 13 Iun 2011, 14:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zenart a scris:
RVI a scris:
Am jucat intre noi putin, Zenart, sa ne cunoastem.... Si felicitari pentru postul cu nr 147 Laughing


Multumesc frumos,apreciez.

In alta ordine de idei,eu am mai intrat pe hamachi si desi sunt online cativa,in afara de rockyronnie si Glad,nimeni nu raspunde macar la salut.Eu am vrut sa mai cunosc din colegii de hamachi mai noi,dar in afara de cei 2 mentionati,nimeni nu mi-a raspuns macar la salut.Sigur,e posibil sa ramai logat si sa fi plecat de langa computer,dar mie, daca am fost logat pe hamachi,nu mi s-a intamplat sa nu raspund cuiva,chiar daca nu am avut timp de joc.

Mircea, tu stii bine ca eu sunt deschis la orice propunere ca sistem de joc (numai sa jucam!!!) si chiar sunt de acord sa jucam si in 4,atunci cand timpul permite fiecaruia.Si cum am mai postat,noi efectiv "prestam" de placere .

Hai,
Toate cele bune tuturor si sa ne gasim la "o bila". Yeah



Si inca ceva.Am avut astazi,13.06.2011 placerea de ajuca cu RVI,adica Radu,si nu pot sa ascund faptul ca m-a incantat de-a dreptul.Eu ma consideram un jucator bunicel,insa am vazut ce inseamna "next level" in materie de snooker virtual.Si nu am jucat doar un frame,ci mai exact 5.Lasand la o parte faptul ca le-a catigat pe toate,modul in care a reusit asta e de aplaudat.Daca eu am reusit maxim 28 de puncte,si Radu constant atinge break-uri de 32,50,64 chiar,atunci e o mare diferenta.Dar decat sa va plictisesc eu cu amanunte,mai bine incercati si jucati cu el (in special pentru Mircea si Cosmin) o sa va placa si eu as vrea sa vad un meci intre voi,asa,ca spectator.

Una peste alta,RADU,esti mare,mare.Asta nu inseamna ca nu voi incerca si eu sa te inving Very Happy Stii cum e,dac am ao sansa,sa profit de ea,nu?

Inca o data felicitari si RESPECT.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Lun 13 Iun 2011, 16:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zenart - Radu nu m-a întîlnit pe mine pînă acum. La cît de slab joc, pot să îi stric toată construcția prin propriul meu antijoc. Laughing

Este o glumă, evident. Mă bucur că a mai apărut un jucător foarte bun pe rețeaua noastră. Glumă a fost și faza că aș juca slab, nu joc slab - decît mă prefac, uneori. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1199
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mar 14 Iun 2011, 20:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zenart a scris:

Dar decat sa va plictisesc eu cu amanunte,mai bine incercati si jucati cu el (in special pentru Mircea si Cosmin) o sa va placa si eu as vrea sa vad un meci intre voi,asa,ca spectator.

Știu, zenart! Nu am avut plăcerea să joc împotriva lui (încă), dar am discutat cu el și îi cunosc performanțele. Nu am vrut să vă sperii prea tare... Laughing

P.S. Sunt sigur că Radu se va simți bine în meciurile jucate împotriva noastră. Wink



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Vin 17 Iun 2011, 6:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar asa bun nu sunt, ati vazut si voi ca mai am si jocuri slabe si chiar a fost foarte echilibrat cand am jucat impotriva lui Cosmin. Dar imi place ca am mai gasit cativa jucatori buni de VP3.
Pe cand un campionat?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1199
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Vin 17 Iun 2011, 18:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RVI a scris:

Pe cand un campionat?

Nu așa se pune problema, Radu! Smile Vino direct cu o propunere, ceva de genul: „Haideți să începem de luni campionatul!”
Eu am fost (și încă mai sunt Sad) foarte ocupat în această perioadă de aceea nu am mai zis nimic, dar sunt persoane disponibile (cred), trebuie doar cineva care să preia inițiativa demarării unui nou turneu...



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Mie 22 Iun 2011, 17:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intre lucru si etapa de saptamana asta, nici io nu ma laud cu prea mult timp liber, dar saptamana viitoare am putea incerca ceva. Vedem atunci.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Octy
More than a fan


Data înscrierii: 07/Feb/2011
Mesaje: 30
Locație: Galati

MesajTrimis: Mie 22 Iun 2011, 18:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tocmai am dat ultimul examen, la matematica, si de saptamana viitoare (mai exact marti pt ca in weekend ma duc la un concurs de bila 10 la Iasi si ma intorc luni seara) voi fi disponibil pentru meciuri. Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Octy Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Octy
More than a fan


Data înscrierii: 07/Feb/2011
Mesaje: 30
Locație: Galati

MesajTrimis: Joi 14 Iul 2011, 20:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hai oameni buni sa facem si noi ceva ca de cand ne chinuim...mai sunteti pe fir?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Octy Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 3 Sep 2011, 16:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da,ce sa mai zic? E clar.Daca su si Daros am fost ocupati (desi timp mi-as fi gasit) abslout NIMENI nu a mai demarat acest turneu,DIN PLACERE jucat de fiecare.
Pacat.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Lun 5 Sep 2011, 6:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu am avut oarece treaba (m-am mutat) si nu am avut timp. Scuze pentru tacerea pe forum, dar (trebuie sa ma laud.. Very Happy) am reusit intre timp un break de 140 intr-un meci Eu vs Eu in VP3 .

http://imageshack.us/photo/my-images/89/140ir.jpg/

Pai hai sa demaram inscrierile. Postati in continuare ca sa stim cati suntem pentru tragerea la sorti.

Primul inscris : RVI


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1199
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mar 6 Sep 2011, 23:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RVI a scris:
am reusit intre timp un break de 140 intr-un meci Eu vs Eu in VP3 .

Să nu-mi spui că ai ratat neagra pentru un 147... Felicitări pentru break! Wink



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Mie 7 Sep 2011, 8:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca nici nu mai faceam poza daca era 147 ratat la neagra. Plangeam si acuma....
Oricum la asta am facut poza si la 133 , inainte sa dau la ultima neagra, ca mi-era ca o ratez Very Happy.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Daros
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Dec/2010
Mesaje: 417
Locație: Flora, NO

MesajTrimis: Joi 8 Sep 2011, 19:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RVI a scris:
http://imageshack.us/photo/my-images/89/140ir.jpg/


No comment! Applause Applause Applause Majoreta Party Majoreta Party Majoreta

RVI a scris:
Pai hai sa demaram inscrierile. Postati in continuare ca sa stim cati suntem pentru tragerea la sorti.
Primul inscris : RVI


Intru și eu dacă se poate juca noaptea tîrziu sau seara/noaptea în weekend. Din păcate, dimineața sau după-amiaza nu sînt disponibil. În caz că veți fi de acord cu programul meu, mă înscriu și eu pentru competiția NO.2 de VP3 Snooker.

1. RVI
2. Daros


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Daros Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Următoare
Pagina 16 din 20

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community