Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Ronnie O'Sullivan
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 106, 107, 108  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 26 Ian 2006, 15:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
"I just want to win and win and win. I want to be a snooker legend."


Snooker legend endeed! Laughing
Superb articolul. Ma bucur ca din cand in cand mai citesc articole de genul astea care ,,really make my day''. Razz
10x for the article!



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lili



Data înscrierii: 28/Ian/2006
Mesaje: 1

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2006, 20:30    Titlul subiectului: Daddy Ronnie? Răspunde cu citat (quote)

Este adevarat ca Ronnie va fi iar tata peste o luna?



_________________
Go Ronnie, go!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lili Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2006, 20:48    Titlul subiectului: Re: Daddy Ronnie? Răspunde cu citat (quote)

Lili a scris:
Este adevarat ca Ronnie va fi iar tata peste o luna?


mda...e adevarat Sad



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 28 Ian 2006, 21:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mdaaa...joc decisiv, tensiune maxima, bila de meci...nimeni nu misca, nimeni nu respira...driinnnggg....drrriingggg "Oi, Ronnie, better not forget to buy nappies! Again!" Laughing Laughing Laughing

Acuma, fara gluma. Eu sper sa fie de bun augur toata desfasurarea asta de evenimente. Si sa-si ia responsabilitatile in serios.

Daddy-Ronnie... How cute!! Laughing Who's your daddy? 8) Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 29 Ian 2006, 0:02    Titlul subiectului: Re: Daddy Ronnie? Răspunde cu citat (quote)

Lili a scris:
Este adevarat ca Ronnie va fi iar tata peste o luna?


Welcome, Lili ! Smile De dragul adevărului și al exactității, trebuie spus că Ronnie va deveni tată pentru a doua oară. El are deja o fetiță de 9 ani, Taylor-Ann, pe care a recunoscut-o de nevoie, obligat fiind de testul de paternitate și de o hotărâre judecătorească. Apoi, i-a plătit mamei bebelușului fabuloasa sumă de 70 de lire pe săptămână pentru întreținerea micuței... Nu pare a fi un tată prea afectuos și nu se duce să-și vadă copilul nu cu lunile, ci cu anii... Poate de data asta...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 29 Ian 2006, 22:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Open Weert 9-Ball Championships
http://www.openweert.com/index.php
Ronnie s-a calificat in sferturi, unde isi disputa acum un loc in semifinale cu Brian Beekers. A trecut de Bart Houben in ultimii 64 cu 8-4, de Fabio Petroni in ultimii 32 cu 9-8, de Mario Lannoye in optimi cu 9-7 si de Christian Prager in sferturi cu 9-4.

In spiritul traditiei-si pentru ca va mai trece o vreme pana cand voi putea spune acest lucru si relativ la snooker-GO RONNIE! (feels so good... Wink )

*Si inca un lucru: http://www.pro9.co.uk/html/index.php
Mai mult pentru poza Wink Wink , de fapt. (etc., etc., Laughing )


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
ruxi
A super fan


Data înscrierii: 28/Noi/2005
Mesaje: 74
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 29 Ian 2006, 22:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim Miss C. pentru instiintare. Deci pana la urma nu s-a lasat si acum bantuie prin Olanda la turneul de 9-ball. Recunosc ca mi-ar fi placut mai mult sa stiu ca e in Malta. Si parca nici pozele nu au eleganta, rafinamentul si atmosfera celor de la snooker.... Diferenta de o clasa, parerea mea...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ruxi Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 29 Ian 2006, 23:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu placere, Ruxi. : Wink
Eh, a vrut el sa se inscrie la Malta dar s-a trezit prea tarziu Rolling Eyes .
Pe mine ma bucura faptul ca participa si chiar se descurca bine. Pentru ca a ales sa faca oarece in loc sa stea cu ochii in tavan si sa revada la nesfarsit ultimul frame din Masters, infuriindu-se progresiv si apoi cazand in butoiul cu deznadejde.
Si cred ca e suficient de rezonabil sa-si dea seama ca nu se infrunta cu jucatorii de prim rang. Un Reyes sau un Bustamante ar fi maturat pe jos cu Ron-Ron, dupa umila mea parere. Si nici o schimbare de macaz nu cred ca e in carti. (Speeeerrrrr Shocked ...)

*Pe mine tocmai atmosfera mai relaxata m-a atras, Ruxi Wink . Un fel de Premier League, daca ne gandim la tinuta. Wink




Ultima modificare efectuată de către Miss Chigwell la Dum 29 Ian 2006, 23:12, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 29 Ian 2006, 23:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ruxi a scris:
Multumim Miss C. pentru instiintare. Deci pana la urma nu s-a lasat si acum bantuie prin Olanda la turneul de 9-ball. Recunosc ca mi-ar fi placut mai mult sa stiu ca e in Malta. Si parca nici pozele nu au eleganta, rafinamentul si atmosfera celor de la snooker.... Diferenta de o clasa, parerea mea...


sunt de acord cu tine...as far as I see it...biliardul doesn't even come close to snooker...



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 29 Ian 2006, 23:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parca se apropie de "real thing" Wink ... Laughing
O'Sullivan/Beekers 5-3 (Dar nu stiu in ce format se joaca semifinala Confused .) Sa vedem...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Mihaela
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 214
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 29 Ian 2006, 23:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
*Si inca un lucru: http://www.pro9.co.uk/html/index.php
Mai mult pentru poza Wink Wink , de fapt. (etc., etc., Laughing )


Mutumesc mult pentru acest site.
Am gasit si un fisier video care ar trebui sa contina imagini din meciul lui Ronnie cu Mario Lannoye.
Singura problema este ca desi sunt fisiere in format .avi pe care de regula le deschid fara probleme cu player-ele pe care le am instalate, de data asta nu reusesc sa le deschid ca sa le vizionez. Sad
Sper sa dau de cap acestei probleme, pentru ca abia astept sa vad imagini cu Ronnie jucand pool, pentru ca pozele sunt putine si nu ma ajuta sa-l vad in actiune.



_________________
"Poti dori ceva asa de chinuitor si de tare, incat indeplinindu-ti-se nici sa nu te mai bucuri..... te-a costat prea mult suflet" (Lucian Blaga)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mihaela Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 29 Ian 2006, 23:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Total de acord cu voi,fetelor! Smile
E foarte bine ca se pricepe si la biliard,dar sa nu cumva sa uite de snooker,ca nu stiu ce-i fac.... Wink
E tare ciudat sa-l vad jucind in tricou(nu mai are nimic din eleganta, rafinamentul,atractia unui jucator de snooker Sad ) si pe masa aceea albastra(Prefer verdele crud al mesei de snooker).
Biliardul cred ca-l poate juca oricine,dar Snookerul Very Happy e mult mai sofisticat din toate punctele de vedere.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 29 Ian 2006, 23:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
E foarte bine ca se pricepe si la biliard,dar sa nu cumva sa uite de snooker,ca nu stiu ce-i fac....


Subscriu cu ambele maini si cu mouse-ul pe sus Laughing . Crunta razbunare! Mad
Dar nu cred ca e cazul. E doar o gura de oxigen. Si un tipar aici: ce-a facut dupa Mondialul 2005? Prapad in Premier League. Si dupa Grand Prix-ul 2005? Whitewash contra lui Murphy, parca, urmat de victoria in aceeasi Liga.
Acum, in lipsa de Malta Cup, joaca bine biliard.
*Mie-mi place ca joaca in tricou Wink . Nu se compara cu alura lui aristocratica in tinuta de snooker dar totusi... Wink
*Si sper ca la Welsh sa nu uite unde se afla si sa sparga precum la pool, ca bine nu va fi Shocked . Smile

Newsflash:
Ronnie l-a invins pe Brian Beekers cu 9-5 si disputa finala cu Mika Immonen. Fara sa dispuna de un tac propriu.
Well done, Ronnie! Acuma, you know, ...finala Wink ! Mai e mult pana departe.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun 30 Ian 2006, 10:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim pentru informatii si poze Miss C.!
Si vreau si eu sa remarc faptul ca Ronnie a facut ceva in loc sa stea acasa! Very Happy
Si imi place ca in poze are tricou alb Wink ceea ce ii da o nota optimista!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 30 Ian 2006, 14:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu-mi da pace un gand usor rautacios, pentru care mi-e un pic Embarassed : Ronnie s-a abonat la finale sezonul asta? Confused Deja devine regula jocului...ajunge in ultimul act si e invins. Uff!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 106, 107, 108  Următoare
Pagina 38 din 108

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community