Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

COMENTATORII...
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Tiberius Dragomir



Data înscrierii: 01/Mai/2009
Mesaje: 1

MesajTrimis: Vin 1 Mai 2009, 18:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cine imi poate spune la ce adresa se pot trimite mesaje comentatorilor, domnul Ancuta si dl Bontea, in timpul comentariului ? am cautat tot internetu si nu am gasit si nici ei nu prea zic asta in timpul meciurilor.
Va multumesc


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Tiberius Dragomir Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 1 Mai 2009, 19:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eurosnooker[at]gmail.com
Si ne si raspund. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
snookerella
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Feb/2009
Mesaje: 239

MesajTrimis: Vin 1 Mai 2009, 19:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar citesc si ce scriem noi aici....
Nu este nevoie de raspuns personal. Este nevoie de corectarea greselilor.....



_________________
Premiul Oscue Laureată a Premiului Oscue - Masters 2024
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerella Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 2 Mai 2009, 19:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerella a scris:
Dar citesc si ce scriem noi aici....
Nu este nevoie de raspuns personal. Este nevoie de corectarea greselilor.....


Daca e cazul, in ambele sensuri.
Eu le-am scris si m-am bucurat ca mi-au raspuns asa de prompt. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 12 Mai 2009, 12:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Arrow Interviu cu Marius Ancuta. Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
alexandra0003
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Aug/2006
Mesaje: 230
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 13 Mai 2009, 16:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim! Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alexandra0003 Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 18 Mai 2009, 12:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

multumiri pt. interviu Very Happy
oofff...sponsorii astia nu mai apar...de citiva ani il tot asteptam pe jimmy..dar...inca mai sper!



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
absolutep0wer
Vizitator





MesajTrimis: Vin 22 Mai 2009, 2:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La multi ani pentru toti cei cu numele Constantin si Elena !


Sus
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 14 Sep 2009, 14:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
eurosnooker[at]gmail.com
Si ne si raspund. Wink

Si eu as fi vrut sa-i intreb daca au reusit in sfarsit un break de 100 de puncte ,si de ce nu pe cel maxim ,cine stie?



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Lun 14 Sep 2009, 16:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Domnul Bontea are in antrenament, ca si alti jucatori romani, break-uri peste 100, dar in cometitie e cu totul altceva. Despre domnul Ancuta nu am idee. Cine are impresia ca daca reusesti in antrenament break-uri peste 100, le reusesti automat si in competite, se inseala. Un break de 147 nu necesita doar un nivel tehnic ridicat si multa experienta ci si conditii la un nivel ridicat, postav, mante (buzunare), echilibrare. Poate unii nu stiu ca de exemplu, pentru a creste viteza postavului, in main tour, si la competiile de amatori importante masa (ardezia de sub postav) este incalzita, sau faptul ca luminiile sunt ”shadowless” pentru a nu fi masa luminata diferit dinspre mijloc spre exterior si multe altele.



_________________
”It was a hit and hope, and he forgot to hit it”
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 14 Sep 2009, 21:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mihnea a scris:
Despre domnul Ancuta nu am idee.

Parcă a spus mai de mult că nu a depăşit 80 de puncte, dar a trecut ceva timp de atunci...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
snookerella
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Feb/2009
Mesaje: 239

MesajTrimis: Lun 14 Sep 2009, 21:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate ca se lauda....
Multe se zic la microfon....
Nu sunt gata sa cred chiar asa, orice....
Martori!!!!.....
Stim ca Dl. Bontea este jucator bun.
Dar sint amindoi la categoria peste 40....
Incep juniorii sa-i bata....

Laughing



_________________
Premiul Oscue Laureată a Premiului Oscue - Masters 2024
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerella Trimite mesaj privat
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Mar 15 Sep 2009, 9:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu e legenda. E destul de usor sa reusesti in antrenament break-uri peste 100. Poate pentru unii pare ceva foarte indepartat, dar poti reusi in antrenamente astfel de break-uri, fara sa reusesti sa dai nici macar 50 in competitie, de obicei cine are break de 50+ in competitie, are sigur 100+ in antrenament. In antrenament nu ai presiunea faptului ca daca ratezi pierzi competitia, apare hazardul, siguranta si de multe ori ai senzatia ca poti reusi practic orice bila. Nu e frumos sa dai din casa, dar dau un exemplu recent. Bogdan nu e un jucator foarte rapid, dar acu vreo saptamana l-am vazut in antrenament dand bile la rand, fara balans, fara sa se aseze pe lovitura, cu o medie de 2 secunde pe lovitura Smile), si ii intrau toate. Se intmapla in antrenament sa simti ca poti baga orice bila, ca poti duce alba oriunde, chiar si cu 3-4-5 mante, de aceea apar astfel de break-uri, sa le zicem ”inselatoare” in antrenament.



_________________
”It was a hit and hope, and he forgot to hit it”
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Sâm 12 Dec 2009, 19:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

corneliu a scris:
As fi dorit ca acesta sa fie un mesaj privat, dar nu conosc adresa directa, asa ca imi cer scuze pentru aceasta abordare.

In familie, sunt cel mai tare jucator de snooker din fotoliu, mai bun chiar decat sotia mea. (Ea nu va vedea niciodata acest mesaj.) In consecinta, nu veti reusi sa ma indepartati de la pasiunea familiei (in care mi-am dovedit competenta), dar m-ar bucura unele imbunatatiri, care v-ar fi si dumneavoastra de folos:
- evitati parantezele;
- formulati-va ideile inainte de a incerca exprimarea lor;
- intocmiti fraze scurte. Evitati astfel sa va gangaviti, atunci cand jocul (oricum mai palpitant) va obliga sa intrerupeti fraza chiar de mai multe ori.
Sunt convins ca ati prins ideea, asa ca ma opresc.

Cu stima,
Corneliu


Acesta este un mesaj postat in alta parte, unde nu-si avea locul. L-am mutat aici. Bine-ai venit, Corneliu !

p.s. Pentru mesaje private exista o adresa de e-mail a celor doi comentatori (ea poate fi gasita mai sus pe aceasta pagina). Wink

Miss Chigwell a scris:
eurosnooker[at]gmail.com
Si ne si raspund. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 739
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 15 Mar 2010, 11:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sper ca Bontea si Ancuta sa comenteze impreuna meciurile de la Crucible



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Următoare
Pagina 15 din 19

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community