Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » The Masters 2013
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că are șanse mai mari la titlul 2013 la Ally Pally ?
Neil Robertson
33%
 33%  [ 14 ]
Mark Allen
2%
 2%  [ 1 ]
Shaun Murphy
7%
 7%  [ 3 ]
John Higgins
16%
 16%  [ 7 ]
Mark Williams
4%
 4%  [ 2 ]
Mark Selby
26%
 26%  [ 11 ]
Graeme Dott
2%
 2%  [ 1 ]
Judd Trump
7%
 7%  [ 3 ]
Voturi totale : 42

Autor Mesaj
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 20 Ian 2013, 19:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E greu de urmarit cu atatea intreruperi Totusi putem vedea scorul care acum e 5-3 pt Selby.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum 20 Ian 2013, 19:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ciudat, la mine a mers cursiv transmisia de pe link-ul pe care l-am postat.



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Dum 20 Ian 2013, 19:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu imi vine sa cred ce bine joaca Selby, ce proaspat pare dupa atatea meciuri chinuite(inclusiv cel de aseara), ma uit la el si parca il vad pe Djokovic...castiga meciuri cand nimeni nu se mai astepta, castiga meciuri jucand PROST, iar apoi dintr-o data are o explozie de forma exact atunci cand are mai mare nevoie...in finala Smile ...cred insa ca Neil nu si-a spus ultimul cuvant, parca in prima parte a fost putin inhibat, bilele nu au curs pt. el, dar cu toate astea a salvat sesiunea.
Meciul este ft. bun pana acum, 2 adevarati strategi, dar si buni realizatori de breakuri...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 20 Ian 2013, 19:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A avut o maaare șansă să fie scape .. "dezlănțuit" Mark, totuși exact ce mă așteptam s-a cam întâmplat, de la 3-0 a slăbit ritmul și Neil nu a întârziat la apel ,bravo lui ! Doar scorul e puțin în favoarea englezului, șansele sunt absolut 50-50 % la ce au arătat amândoi până acum.

Pumnii strânși ! Go Selby ! Very Happy



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 20 Ian 2013, 20:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

vedem rezumat pe eurosport la aceasta prima sesiune?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
pmndaniel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2012
Mesaje: 134

MesajTrimis: Dum 20 Ian 2013, 20:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu în această seară.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui pmndaniel Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 21 Ian 2013, 0:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte interesant interviu cu Barry Hearn, la BBC, în timpul pauzei dintre reprizele sesiunii de seară. Despre structura „plată” de 128 de jucători la linia de start și despre banii care au venit și care o să tot vină, mai ales dacă lumea are cap și-și vede de treabă.

Primele reacții „telegrafiate” :

„Când Barry vorbește, stai și asculți și-ți dai seama că are dreptate.” (Anthony McGill)
„Barry e pus pe lucruri mari, ca întotdeauna, iar dacă poate împinge snookerul spre viitor, așa cum a făcut în ultimii trei ani, eu îi spun că poate conta și pe susținerea mea.” (Mark King)

Barry Hearn va fi prezent la festivitatea de premiere, alături de și Ian Chuter (Group Operations Director Betfair)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 21 Ian 2013, 1:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca Selby pierde acest meci... cred ca pleaca singur acasa Smile)) Vicky ramane cu campionul de biliard englezesc! oricum vorbind serios are cea mai dragutza nevasta din top 16 (cel putin)

9-6 Very Happy imi doream decisiv dar greu acum oricum GO GO NEIL GO GO Majoreta


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 21 Ian 2013, 1:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Îl cheamă Gareth Potts, i se spune Gary și nu joacă biliard englezesc, ci pool (Bila-8 ). N-are decât 23 de anișori și glumița idioată (ca mai întotdeauna) a lui Dennis Taylor se referea la vesta tânărului. Rolling Eyes Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 21 Ian 2013, 1:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sanse mari sa vedem asta Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 21 Ian 2013, 1:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ady m-a rugat să-i arăt trofeul precedent, dar poate că e locul aici să le trecem în revistă, public, pe toate cele trei care l-au precedat pe actualul :

Trofeul în perioada 1975-1988


1989-1994


1995-2003



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 21 Ian 2013, 2:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ms Clara. Interesante!! al 2-lea seamana cu cel acordat campioanei mondiale la Rugby.

bravo Selby Notworthy Notworthy un turneu exceptional! daca reuseste sa ramana in forma asta pana la CM are toate sansele sa realizeze tripla (UK MASTERS CM)

Eu mai am inca 1 turneu de asteptat pana sa-l vad pe Ebdon deci sa sper sa treaca repede turneul din Germania.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 21 Ian 2013, 2:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ApplauseTriplu campion al Masters-uluiApplause

Selby a avut o săptămână aprigă,rece,s-a străduit pentru fiecare punct, nu a cedat nici atunci când publicul deja îi mulțumea pentru prestație și îi ura drum bun spre casă. Nu văd cine ar fi în stare să "resusciteze" două meciuri în aceeași săptămână așa cum a reușit el și să-și crească nivelul de joc așa cum am văzut cu toții .. trofeul i se cuvine pe deplin !
Mulțumesc maestre !!! Party



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Lun 21 Ian 2013, 7:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumoasa finala. Bravo Selby!

Trebuie sa spun, e prima data cand niste cote la pariuri reusesc sa ma surprinda atat de mult. Am inteles ca Selby a parut foarte obosit la meciul cu Dott, si chiar nu a jucat bine, dar asta nu justifica o asa diferenta. Daca va vine sa credeti, l-am prins pe Selby la un increibil 2.25. Da, era "underdog" in acest meci, iar favoritul, Robertson, avea 1.65.

Nu pot sa inteleg ce s-a intamplat. Poate sunt evenimente pe care nu le-am inteles sau de care nu stiu, dar asa o diferenta nu imi pot explica. Mai ales avand in vedere felul in care s-a desfasurat meciul intre cei doi la UK Championship...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Lun 21 Ian 2013, 8:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mark Selby confirma ca este numarul 1 mondial Applause


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » The Masters 2013 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Următoare
Pagina 13 din 15

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community