Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Interviu cu arbitrul internațional Alex Crișan !!!

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mimi



Data înscrierii: 14/Dec/2012
Mesaje: 9

MesajTrimis: Vin 14 Dec 2012, 11:17    Titlul subiectului: Interviu cu arbitrul internațional Alex Crișan !!! Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua...am facut un interviu cu cel ce ne reprezinta la nivel inalt in snooker...este vorba despre arbitrul international Alexandru Crisan...a arbitrat printre altii pe Neil Robertson, Ronnie O'Sullivan, John Higgins sau Mark Selby Smile sper ca va placa si va las sa il cunoasteti mai bine din urmatorul link...o zi buna Smile

http://sportb.ro/interviu-alexandru-crisan-imi-place-sa-l-arbitrez-pe-steve-davis-pot-invata-snooker-numai-uitandu-ma-la-jocul-lui


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mimi Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Vin 14 Dec 2012, 13:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim pentru link. Smile

Iata si filmuletul de care spunea Alex in interviu... https://www.youtube.com/watch?v=LnVSfsh7dvQ . Spre final e putin fugarit, dar n-as zice ca e "slow", doar ca Ronnie facea ce stie el mai bine... Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 14 Dec 2012, 16:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am citit încă interviul (mulțumiri pentru că ni l-ai semnalat), dar sunt convinsă că Alex ar fi primul care să conteste denumirea inițială a acestui thread : Mimi, chiar dacă s-a afirmat în mod strălucit și a devenit cel mai cunoscut, Alex nu este “singurul arbitru român de snooker”.

Denumirea thread-ului a fost modificată în consecință. Nu doar în numele unei atitudini elegante, ci și al uneia corecte.

După cum se vede, am lăsat cele trei semne de exclamare. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mimi



Data înscrierii: 14/Dec/2012
Mesaje: 9

MesajTrimis: Vin 14 Dec 2012, 19:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Nu am citit încă interviul (mulțumiri pentru că ni l-ai semnalat), dar sunt convinsă că Alex ar fi primul care să conteste denumirea inițială a acestui thread : Mimi, chiar dacă s-a afirmat în mod strălucit și a devenit cel mai cunoscut, Alex nu este “singurul arbitru român de snooker”.

Denumirea thread-ului a fost modificată în consecință. Nu doar în numele unei atitudini elegante, ci și al uneia corecte.

După cum se vede, am lăsat cele trei semne de exclamare. Laughing

nu mi-a incaput sa pun tot ce vroiam Smile singurul arbitru roman aparut in tranmisiunile tv la eurosport..si a ramas doar atat...imi cer eu scuze Smile si multumesc pt cele 3 semne de exclamare Smile))
ma rog, esentialul a fost inteles, interviul care a iesit foarte frumos si ii multumesc mult si pe aceasta cale lui Alex Crisan


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mimi Trimite mesaj privat
pmndaniel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2012
Mesaje: 134

MesajTrimis: Vin 14 Dec 2012, 19:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Redboy a scris:
Multumim pentru link. Smile

Iata si filmuletul de care spunea Alex in interviu... https://www.youtube.com/watch?v=LnVSfsh7dvQ . Spre final e putin fugarit, dar n-as zice ca e "slow", doar ca Ronnie facea ce stie el mai bine... Laughing

Nici vorba sa fie "slow" Alex, dealtfel si in clipul postat, la descriere, cuvantul "slow" este pus intre ghilimele. Tipic Ronnie, vorba lui Redboy Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui pmndaniel Trimite mesaj privat
andydrak
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2007
Mesaje: 268

MesajTrimis: Lun 4 Feb 2013, 20:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-am gasit un loc mai bun pentru a mai posta link-uri cu snooker romanesc asa ca aveti mai jos link-ul unui reportaj despre snooker-ul oradean realizat de Digi24. Felicitari Cristi Roman !

http://www.digi24.ro/emisiuni-locale/oradea/articol/Timp-liber-Snooker_77638



_________________
147 is nothing ... 155 is something !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andydrak Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 5 Feb 2013, 1:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumiri pentru link, Alex. Crește inima când vezi un loc atât de frumos și de viu, cu oameni atât de frumoși și de inimoși (recunosc, favoritul meu din reportaj e cam ahtiat după bani, dar ce să-i faci, e criză, e criză... Laughing ).

Târziu să spun "să fie într-un ceas bun" : se vede că a fost și este.

Felicitări, Cristi Roman ! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 5 Feb 2013, 18:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interesant! Multumesc ca ne-ai impartasit link-ul Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community