Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cum se face un tac de snooker de la 0! VIDEO

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 23 Ian 2013, 15:37    Titlul subiectului: Cum se face un tac de snooker de la 0! VIDEO Răspunde cu citat (quote)

Am gasit asta pe youtube (nu stiu daca a mai fost postat pana acum... daca da imi cer scuze ca am facut acest thread)

http://www.youtube.com/watch?v=X_RJUcyvr_s


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Cristian.D
More than a fan


Data înscrierii: 20/Ian/2013
Mesaje: 26
Locație: Italia

MesajTrimis: Mie 23 Ian 2013, 18:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte interesant! Mai vazusem pe net, dar folosind masini (strunguri). Asta e facut integral "de mana". Cred ca in concediu am sa incerc sa vad ce iese, asa de curiozitate, ca tac am.

Sper ca nu te superi ca mi-am permis sa-l adaug postului meu despre tacuri, aici:

http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?p=42312#42312



_________________
Viata este ceea ce se intimpla in timp ce tu iti planifici viata...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristian.D Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 23 Ian 2013, 18:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am de ce sa ma supar Smile poti sa-l folosesti unde vrei.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community