Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Openul galez 2013
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Pe cine vedeți campion 2013, la Newport ?
Robert Milkins
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
34%
 34%  [ 11 ]
Ken Doherty
0%
 0%  [ 0 ]
Stuart Bingham
12%
 12%  [ 4 ]
Judd Trump
28%
 28%  [ 9 ]
Pankaj Advani
3%
 3%  [ 1 ]
Stephen Maguire
21%
 21%  [ 7 ]
Alan McManus
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 32

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 14 Feb 2013, 20:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cristian99 a scris:
Clara ne poti da mai multe informati despre Pankaj Advani? Very Happy


La repezeală, deocamdată Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?p=42807#42807



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 15 Feb 2013, 0:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poftim la un pollișor, Ladies & Gents : cine credeți că pleacă acasă, de data asta, cu oroarea aceea de ardezie ? Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Shcarmens
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Mar/2011
Mesaje: 319
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 15 Feb 2013, 15:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
cristian99 a scris:
Clara ne poti da mai multe informati despre Pankaj Advani? Very Happy


La repezeală, deocamdată Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?p=42807#42807


Salutare tuturor Smile!
... sau mai multe despre Advani poti culege de pe wikipedia Arrow http://en.wikipedia.org/wiki/Pankaj_Advani



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Haikou World Open 2013, China Open 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Shcarmens Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 15 Feb 2013, 20:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ia uitați-vă la ei cum habar n-au să răspundă la aceleași câteva întrebări simple ! Loazele grupei ! Arrow http://www.youtube.com/betvictorwelshopen Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 9:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

M-am uitat la Dom Dale - care a zis că urăște site-urile de socializare (de aceea îmi place omul...) și la Mark Selby care... părea ca un elev de clasa a patra care a venit cu lecția neînvățată, dar care vrea să dea senzația că știe el răspunsul... numai că are un lapsus... Laughing Rușine pentru performanța de la Welsh Open, rușine pentru punctaj...

Nu prea m-am uitat deloc la acest turneu... de fapt nu am mai văzut snooker la modul serios... de cam multă vreme... dar mi-aș dori să câștige Ding. Pare în formă... sper să joace bine în semifinală. Și nu l-am mai văzut câștigând un turneu important cam de multicel.

Așa că: Succes Ding!!! Smile



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 10:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu de la inceputul turneului am spus ca Ding va face o treaba ft. buna Very Happy ...oricare din cei 4 semifinalisti poate castiga, mi-as dori sa cstige Maguire, dar cred ca va castiga jucatorul chinez...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
mac1951ro
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2011
Mesaje: 394

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 11:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Recunosc ca imi place Dominic Dale.Poate si fiindca are ceva in privirea lui care nu denota incrancenare . E singurul pe care-l vad ca joaca de placere chiar si cand ar trebui sa se concentreze pentru rezultate.Am vazut multe meciuri pierdute de el intr-o maneira care denota nonsalanta.
Cat despre omul D. Dale ,cred ca are dincolo de sarm si multa inteligenta,fie si numai pentru ca nu iubeste retelele de socializare.E pe gustul meu!
Cat despre cei ramasi in cursa,sper sa castige Ding. E in forma si a aratat constanta in acest turneu.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Players' Championship 2018
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mac1951ro Trimite mesaj privat
pmndaniel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2012
Mesaje: 134

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 15:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://88.80.5.80/w00t/20130129/vv5107c6c22ba45092965912-493139.html

Ding - Bingham: vizionare placuta!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui pmndaniel Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 15:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum e randul meu sa dau link-ul alternativ... Smile

http://cricfree.tv/euro-sports2.php



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 15:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumiri pentru link-uri, Gents. 8)

Interesant palmares : Stuart Bingham 5–4 Ding Junhui (sau 40 de frame-uri la 37). Oare o să fie un meci scrâșnit sau se ve detașa cineva repede & devreme ?...

Arbitrul finalei : Zhu Ying ! 8)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pmndaniel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2012
Mesaje: 134

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 16:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Redboy a scris:
Acum e randul meu sa dau link-ul alternativ... Smile

http://cricfree.tv/euro-sports2.php


E bine tot timpul sa avem alternative in caz ca pica semnalul Very Happy

Multumim pentru informatie Clara, iata ca dupa Olivier Maartel la German Masters, debuteaza si Zhu Ying cu o finala!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui pmndaniel Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 16:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu plăcere. Mă bucur pentru Zhu Ying. Smile

Ar fi debutat și Olivier Marteel ceva mai devreme într-o finală dacă n-ar fi fost gafa din optimile Campionatului Regatului Unit 2006, când, în meciul dintre Ali Carter și Stuart Bingham, l-a pedepsit exagerat pe cel dintâi ! Pe atunci, meciurile aveau două sesiuni și, în sesiunea a doua, la pauza de după frame-ul al 12-lea (la scorul de 6-6), Ali stătea în cabina lui, cu Terry Griffiths și a întârziat câteva minute – sub cinci ! Marteel l-a taxat cu un frame. Bingo l-a câștigat pe următorul și scorul a devenit 8-6. În ciuda șocului suferit, Ali a reușit să egaleze, dar a pierdut decisivul la bila neagră. Toată lumea a fost de acord că arbitrul a exagerat, iar conducerea l-a invitat să stea pe tușă o vreme, ca să mai mediteze la pericolele excesului de zel. Rolling Eyes Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 17:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

He he... Cum sa nu ne bucuram pentru Ivy ? Razz

Nu prea mai vad ce sanse are Ding sa ajunga in finala, in ciuda procentului de la poll. Doua frame-uri care practic erau ale lui, le-a "cedat"... Neutral

later edit : Hmm... Ce frame 8 incalcit. 4-4. Nu se stie.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 18:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu pot să cred ce fluke a avut Ding la bila galbenă și, mai ales, câte greșeli au putut comite, pe-ntrecute, ambii jucători, în acest frame ! Shocked OK, în fine, egalitate și pe urmă, mai vedem.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 18:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hai Ding poti sa aperi titlul Majoreta Majoreta


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Openul galez 2013 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 5 din 7

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community