Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Openul galez 2013
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Pe cine vedeți campion 2013, la Newport ?
Robert Milkins
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
34%
 34%  [ 11 ]
Ken Doherty
0%
 0%  [ 0 ]
Stuart Bingham
12%
 12%  [ 4 ]
Judd Trump
28%
 28%  [ 9 ]
Pankaj Advani
3%
 3%  [ 1 ]
Stephen Maguire
21%
 21%  [ 7 ]
Alan McManus
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 32

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 18:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Decisiv la orizont ?...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 18:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma-ndoiesc, la cum a cazut psihic Stuart...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 18:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S-a ridicat. Laughing Când am pus eu întrebarea de mai sus, Ding tocmai executase o primă lovitură excelentă, dar iată cum se-ntorc lucrurile.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Sâm 16 Feb 2013, 18:30, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 18:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda. Vroiam sa si sterg mesajul meu dupa ce am vazut pachetul rasfirat la dispozitia lui Bingham... Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013


Ultima modificare efectuată de către Redboy la Sâm 16 Feb 2013, 18:35, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 18:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, păcat pentru Ding că l-a atacat chiar atunci. Oricât de stresat, Bingo tot nu putea rata ocazia.

Grozavă lovitura de distanță a lui Ding la bila roșie, după care concentrarea n-a mai ajuns și pentru lovitura la bila albastră !

Ca de obicei, decisivele se joacă mai ales între urechi.

Stuart e în finală, iar palmaresul celor doi este Stuart Bingham 6–4 Ding Junhui (sau 46 de frame-uri la 42).



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mac1951ro
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2011
Mesaje: 394

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 18:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ca de obicei favoritii mei pierd greu ,la limita si cu atat mai mare e parerea de rau.Ding ca si Dale in meciul cu Trump s-au invins singuri. E greu, sunt sigur in momentele acelea si totul la nivelul acesta depinde de o singura lovitura.Clipele astrale ale snookerului care scriu istorii ale acestor meciuri pe muchie de cutit.
Oricum ,mi-a placut cum a jucat Bingham. Sigur pe el si cu mai multa incredere in el in momentele decisive.Sper sa-i faca fata si lui Trump daca aesta trece de Maguire.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Players' Championship 2018
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mac1951ro Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 21:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Scurt interviu cu primul arbitru asiatic dintr-o finală a unui turneu de puncte Arrow https://www.facebook.com/photo.php?v=4839130090345&set=vb.10215162061&type=3&theater



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Tudorg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Apr/2012
Mesaje: 119
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 22:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Desi am pus la Oscue finala Stuart-Judd, mi-as dori sa castige acum Maguire..imi pare bine ca a echilibrat jocul, e capabil de un joc excelent dar inconstant, e impulsiv si de aceea nu prea ajunge in fazele finale, dar asta il face si simpatic si aparte. Oricum Stephen Maguire merita mai multe trofee decat are la activ


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Tudorg Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 22:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Palmaresul celor doi îi dă avantaj scoțianului, Tudor : la meciuri, e un categoric Stephen Maguire 7–2 Judd Trump. Eu prefer socoteala mai exactă la frame-uri, dar și aceea îi e favorabilă tot lui Stephen : 29-23.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 23:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.youtube.com/watch?v=CQZ8bjjlwNk Laughing Laughing



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 16 Feb 2013, 23:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super-thanks ! Applause Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2013, 0:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LOL Asta nu mi-am imaginat posibil și la snooker. Așa da Welsh Open Yeah Epic !

Un mare maaaare mulțumesc snookerfan97 Wink

Cât despre meciuri, e bine .. e chiar foarte bine așa,cel mai putin scontați semifinaliști ajung în finală. Judd s-a trezit prea târziu azi,păcat pentru el. Mi-ar place ca Maguire să plece acasă, de data asta cu bucata aia de ardezie rămasă prin sală Laughing



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2013, 1:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Splendid clipuletul, dansa si baiatul ce peria masa, dar si cameramanul, nu mai spun de ceilalti LOL Laughing Laughing Ma asteptam la mai mult de la Judd, dar ma bucur ca a batut Maguire, care cred ca va lua bataie la randul lui de la Stuart!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2013, 10:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uau ce dansau spectatori dar Rob Walker era demential LOL LOL LOL Yeah


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tudorg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Apr/2012
Mesaje: 119
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 17 Feb 2013, 10:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In sfarsit i-a intrat jocul si lui Stephen, labilitatea nu i-a mai jucat feste Very Happy a avut la el si loviturile de distanta, si siguranta. Dupa cum a jucat pare favorit astazi, dar eu am apucat deja sa votez cu Stuart.. cred ca o sa avem o finala frumoasa oricum


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Tudorg Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Openul galez 2013 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 6 din 7

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community