Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Openul mondial de la Haikou 2013
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Pe cine ați miza pentru titlul din acest sezon ?
Mark Allen
14%
 14%  [ 4 ]
Ricky Walden
0%
 0%  [ 0 ]
John Higgins
17%
 17%  [ 5 ]
Ding Junhui
10%
 10%  [ 3 ]
Matthew Stevens
17%
 17%  [ 5 ]
Judd Trump
7%
 7%  [ 2 ]
Mark Selby
14%
 14%  [ 4 ]
Neil Robertson
17%
 17%  [ 5 ]
Voturi totale : 28

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 12 Dec 2012, 22:11    Titlul subiectului: Discuții Răspunde cu citat (quote)

Premii mai mari decât anul trecut. Bineînțeles, la Haikou va exista și o rundă a wildcardurilor.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Joi 28 Feb 2013, 19:09, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar 18 Dec 2012, 19:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

offf nici aici nu se califica Ebdon.... are meciul decisiv cu Wenbo. Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Mie 19 Dec 2012, 10:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Parerea mea, Adi, e ca nu o sa joace contra lui Wenbo. Chiar cred ca o sa treaca tinerelul Liam Highfield prin toti, pana pe tabloul principal. Daca gasesc ceva pe la bookies, cred ca o sa si pun 5 lei pe asta.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Mie 19 Dec 2012, 11:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ieri s-a intamplat o minune...
...prin faptul ca scotianul M.Leslie a bifat prima sa victorie in actualul sezon competitional.Oare M.Dunn il va imita sau tinde a egala "recordurile" stabilite in ultimile doua sezoane stabilite de R.Evans si D.Hogan?Ei au incheiat acele sezoane fara a obtine vreo victorie.
Si iata ca si M.Dunn reuseste sa obtina prima victorie sa din acest sezon competitional fara victorii ramanand R.O'Sullivan,M.Khairy si F.Ziegler primii doar cu o prezenta iar ultimul fara niciuna in acest sezon.




Ultima modificare efectuată Ocnenodis hg la Joi 20 Dec 2012, 11:37, modificat de 4 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Mie 19 Dec 2012, 12:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca Luca Brecel va face o treaba buna la turneul acesta, ma bucur ca e pentru prima data (cred) cand nu are de jucat primul tur de calificare Very Happy !!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Joi 20 Dec 2012, 12:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

offff...mai bine nu spuneam nimic Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 20 Dec 2012, 13:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Kid-ul n-are prea multe să-și reproșeze (în afară de câte o lovitură de siguranță ratată pe ici, pe colo). A egalat de două ori (parcă), iar în decisiv, a greșit, e drept, dar Zhang a venit la masă și nu s-a lăsat până n-a golit-o de tot, cu un 131. Ce să mai facă Luca ?!... Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Joi 20 Dec 2012, 18:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A fost un meci echilibrat intradevar, inceput insa foarte slab de Zhang(multe ratari usoare), de care parca Luca nu a profitat indeajuns de mult, datorita varstei probabil, apoi adversarul intrand in meci.Brecel nu are multe sa isi reproseze, as puncta un singur lucru, lovitura pozitionala, care scartaie uneori Confused...e drept ca el e foarte tanar dar sunt curios daca asta vine din lipsa de concentrare(normal sa apara), sau are anumite minusuri in bagajul tehnic de care dispune...cel putin pana acum Smile .Oricare din motive este cel real...timpul e de partea lui.
Razz Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Joi 20 Dec 2012, 22:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RVI a scris:
Parerea mea, Adi, e ca nu o sa joace contra lui Wenbo. Chiar cred ca o sa treaca tinerelul Liam Highfield prin toti, pana pe tabloul principal. Daca gasesc ceva pe la bookies, cred ca o sa si pun 5 lei pe asta.


Si bineinteles ca nu am apucat sa pariez. Offf...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 22 Dec 2012, 3:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RVI a scris:
RVI a scris:
Parerea mea, Adi, e ca nu o sa joace contra lui Wenbo. Chiar cred ca o sa treaca tinerelul Liam Highfield prin toti, pana pe tabloul principal. Daca gasesc ceva pe la bookies, cred ca o sa si pun 5 lei pe asta.


Si bineinteles ca nu am apucat sa pariez. Offf...


Excelent pronostic RVI (ai fost extrem de aproape....) Insa sunt fericit pt EBDON. Sper din tot sufletul sa aiba un adversar usor (sigur in primul tur nu o sa transmita meciul lui Peter) deci singura sansa ca sa apara la TV este sa ajunga macar in sferturi sau sa joace in primul tur cu (Judd/Higgins / Ding sau poate chiar Selby)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Sâm 22 Dec 2012, 9:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricum Adi amicul Peter are..
...asigurata si prezenta la China Open scapat de calificari el find detinatorul trofeului editiei precedente.
Pare sa ii priasca China si ma mir ca nu s-a...stabilit acolo!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 22 Dec 2012, 12:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Andrew Higginson, Jamie Cope, Nigel Bond, David Gilbert, Alan McManus, Mark Joyce, Ian Burns și Simon Bedford au, mai întâi, de jucat în runda wildcardurilor.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 23 Dec 2012, 2:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ocnenodis hg a scris:
Oricum Adi amicul Peter are..
...asigurata si prezenta la China Open scapat de calificari el find detinatorul trofeului editiei precedente.
Pare sa ii priasca China si ma mir ca nu s-a...stabilit acolo!


pai in China ce mai participa si el.... nu stiu de ce nu a paticipat la PTC-ul de acolo ... sigur ajungea intre ultimii 4. Oricum sper sa aiba o evolutie buna cat de rezultat nu stiu... sa ajunga unde a ajuns la ultimul turneu la care a participat in China Mr. Green

Am si o intrebare (nu are legatura cu Haikou 2013 dar am sa o pun aici.
Daca prin absurd Ronnie ar vrea sa participe la CM 2013 ar avea locul asigurat?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Dum 23 Dec 2012, 8:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O'Sullivan are locul asigurat pe tabloul principal, ca doar e campion. Ar fi avut si la UK, si la China, si la Haikou... Chef sa fie, ca loc se gaseste...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 23 Feb 2013, 14:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ali Carter s-a retras din această competiție, din motive medicale. Ca urmare, miza meciului dintre Nigel Bond și Zhu Yinghui este, acum, un loc în optimi.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Openul mondial de la Haikou 2013 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 1 din 7

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community