Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 48, 49, 50  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Campionatul mondial 2013
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va fi campionul mondial 2013 ?
Ronnie OSullivan
60%
 60%  [ 36 ]
Stuart Bingham
0%
 0%  [ 0 ]
Shaun Murphy
3%
 3%  [ 2 ]
Judd Trump
8%
 8%  [ 5 ]
Ricky Walden
3%
 3%  [ 2 ]
Michael White
3%
 3%  [ 2 ]
Ding Junhui
11%
 11%  [ 7 ]
Barry Hawkins
10%
 10%  [ 6 ]
Voturi totale : 60

Autor Mesaj
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Joi 11 Apr 2013, 18:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S-a mai dus un jucator de care imi place, e vorba de Tony Drago Sad...el, Steve Davis si Luca Brecel au parasit turneul putin cam repede...pt. gustul meu Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 12 Apr 2013, 1:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vineri e zi de înlocuire a postavului pe toate mesele, înainte de ultima rundă a calificărilor, runda ultimilor 48 :


Ryan Day – Ben Woollaston
Andrew Higginson – Michael White
Ken Doherty – Matthew Selt
Fergal O’Brien – Jack Lisowski
Jamie Cope – Dechawat Poomjaeng
Michael Holt – Mark Joyce
Marco Fu – David Gilbert
Tom Ford – Alan McManus
Martin Gould – Rod Lawler
Mark Davis – Liang Wenbo
Mark King – Yu Delu
Marcus Campbell – Liam Highfield
Joe Perry – Sam Baird
Dom Dale – Alfie Burden
Peter Ebdon – Kurt Maflin
Robert Milkins – Jimmy White
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 12 Apr 2013, 19:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce frumos ar fi, Jimmy alaturi de Ronnie la Campionatul Mondial. Surprised Din 2006 nu a mai ajuns la Crucible. Rolling Eyes Am emotii mari... GO JIMMY! Majoreta


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 739
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin 12 Apr 2013, 19:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Ce frumos ar fi, Jimmy alaturi de Ronnie la Campionatul Mondial. Surprised Din 2006 nu a mai ajuns la Crucible. Rolling Eyes Am emotii mari... GO JIMMY! Majoreta


Atmosfera ar fi senzationala ! 8) Notworthy



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 13 Apr 2013, 16:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt curios daca Ebdon va trece de Kurt Smile ... (sincer nu cred) dar sper ca presiunea sa-l destabilizeze pe Maflin.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 955
Locație: constanta

MesajTrimis: Sâm 13 Apr 2013, 19:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie unul mi-ar face placere ca in intalnirea...
...inaugurala sa se intalneasca doi campioni mondiali en titre adica R.O'Sullivan sa il intalneasca pe...M.Davis!!!
Din pacate J.Cope paraseste la sfarsitul actualului sezon si Top 32 fapt care nu ma surprinde deloc deoarece acest lucru l-am afirmat inca de la calificarile pentru Campionatului Regatului Unit.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 739
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 13 Apr 2013, 19:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rod the Plod si Martin Gould au jucat 6 jocuri Shocked Yawnee
Rod reuseste sa ma uimeasca de fiecare data....



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Sâm 13 Apr 2013, 20:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiam ca M.Davis a fost campion mondial...de asemenea nu stiam ca pot fi doi campioni mondiali entitre, in acelasi timp...e posibil sa fie si la alte sporturi?sau doar la snooker se poate Razz??... Confused .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 955
Locație: constanta

MesajTrimis: Sâm 13 Apr 2013, 20:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

M.Davis este campionul mondial en titre la 6 Bile Rosii!Eu am afirmat doar ca sunt doar campioni mondiali en titre.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 13 Apr 2013, 21:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hunt3r a scris:
Nu stiam ca M.Davis a fost campion mondial...de asemenea nu stiam ca pot fi doi campioni mondiali entitre, in acelasi timp... Razz??... Confused .


O să se poată vorbi serios despre Mark Davis ca despre un campion mondial atunci când snookerașul cu 6 bile roșii o să se joace cu 15. Laughing

Iată că avem și un debutant la Crucible : Dechawat Poomjaeng. Comentatorii ar trebui să-i învețe numele (măcar în al 11-lea ceas). Wink

Dechawat e al 3-lea thailandez care să apară în faimoasa arenă, după James Wattana și Chuchart Trirattanapradit (aka Tai Pichit).

Și încă doi debutanți : Jack Lisowski și Michael White ! Domnii jucători obișnuiți la titluri să fie atenți și (tare le doresc) să le tremure bernevicii ! Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pmndaniel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2012
Mesaje: 134

MesajTrimis: Sâm 13 Apr 2013, 21:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S-au calificat și Lisowski și Michael White!
Super Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui pmndaniel Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20253
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 13 Apr 2013, 23:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Și al patrulea debutant : Ben Woollaston !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mr.GloSs
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2011
Mesaje: 229
Locație: Braila

MesajTrimis: Dum 14 Apr 2013, 9:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru frumusetea primei zi, ar fii interesant un meci Ronnie vs Lisowski.



_________________
„Nu au râs ei cât am plâns eu.” Charlie Chaplin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mr.GloSs Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mr.GloSs
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2011
Mesaje: 229
Locație: Braila

MesajTrimis: Dum 14 Apr 2013, 9:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sau bineinteles daca se califice Jimmy sa joace Ronnie cu el ...



_________________
„Nu au râs ei cât am plâns eu.” Charlie Chaplin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mr.GloSs Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 14 Apr 2013, 11:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

al 5-lea o sa fie Maflin. Jack cred ca o sa fie o nuca tare asta daca reuseste sa-si stapaneasca emotiile. Sunt de parere ca in acest moment poate bate fara probleme multi jucatori din top 16 insa repet sper ca presiunea sa nu ii creeze probleme.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2012-2013 » Campionatul mondial 2013 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 48, 49, 50  Următoare
Pagina 4 din 50

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community